Jalapeňos papričky krájané 960g Bassta

1 ks
Španielsko
Bassta Jalapeňos papričky krájané, spracovaná konzervovaná jednodruhová zelenina v slanom náleve a s vinným octom, s objemom: 960 g, pevný podiel (Hmotnosť po odkvapkaní): 450 g
Krajina pôvodu Španielsko
Kategória Konzervovaná a nakladaná zelenina
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 8,87 €
Na sklade viac ako 100 ks
3,99 € s 19% DPH
Jalapeňos papričky krájané 960g Bassta
Skladovanie
  • Skladujte v suchu, chrániť pred teplom a slnečným svetlom, po otvorení skladovať v chlade
Zloženie
  • zelené pálivé papričky jalapenos-krájané, pitná voda. Vínny ocot, jedlá soľ, spevňujúci látka: E509, farbivo: E101
Alergény
  • neuvádza sa
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 960 g zaváraninová fľaša

Podobné produkty
Jalapeňos papričky krájané 3100ml (3000g) Bassta
1 ks
Turecko
6,89 €
4,05 €/kg
Créatif Duo sterilizovaný 425ml (400g) Bonduelle
1 ks
Maďarsko
2,09 €
7,89 €/kg
Cibuľa smažená chrumkavá 1kg Lunys
1 ks
Holandsko
8,79 €
8,79 €/kg
Chren sterilizovaný 3720ml/3550g Ady
1 ks
Slovensko
16,99 €
4,79 €/kg
Baranie rohy jemné 3720ml (3300g) Ady
1 ks
Slovensko
9,39 €
5,87 €/kg
Bonduelle Créatif Mexico zmes steril. 425ml (300g)
1 ks
Maďarsko
2,29 €
8,64 €/kg
Cibuľka perličky v náleve pikant 280ml (250g) Ady
1 ks
Slovensko
1,49 €
11,46 €/kg
Artičoky krájané prírodné 2,5kg Mazza
1 ks
Taliansko
9,59 €
7,99 €/kg
Baranie rohy krájané jemné Pizza Mild 3720ml Ady
1 ks
Slovensko
10,29 €
7,92 €/kg
Chilli papričky ostré 720g Hamé
1 ks
Turecko
11,99 €
26,35 €/kg
-21%
Cibuľové chutney 220g Beef House
1 ks
Slovensko
3,79 €
2,99 €
13,59 €/kg
Chop Suey Zmes zeleniny 330g Shan'shi
1 ks
Čína
2,69 €
14,94 €/kg
Bambusové výhonky prúžky 2,95kg Royal Orient
1 ks
Čína
8,89 €
4,94 €/kg
Cesnaková pasta bez soli 3 kg vedro
1 ks
Slovensko
12,19 €
4,06 €/kg
Bambusové výhonky plátky 330g Shan'shi
Očakávame 30.09.
1 ks
Čína
2,69 €
14,94 €/kg
Cibuľka perličky v náleve 370ml (330g) Ady
1 ks
Slovensko
1,49 €
7,84 €/kg
-21%
Baranie rohy jemné 720ml (630g) Ady
1 ks
Slovensko
2,39 €
1,89 €
6,75 €/kg
Artičoky štvrtky v slanom náleve 2,5kg Bassta
Očakávame 01.10.
1 ks
11,09 €
7,15 €/kg
Artičoky štvrťky v slanom náleve 400g Bassta
Dočasne nedostupné
1 ks
3,49 €
14,54 €/kg
Cibuľové chutney 500g Beef House
1 ks
Slovensko
6,69 €
13,38 €/kg
Šampiňóny krájané (850ml) 800g Bassta
1 ks
Holandsko
3,19 €
7,60 €/kg
Paradajkový pretlak dvojitý koncentrát 800g Bassta
1 ks
Taliansko
3,40 €
4,25 €/kg
Kompót Ananás krájaný 3050g Bassta
1 ks
Vietnam
9,69 €
5,27 €/kg
Artičoky štvrťky v slanom náleve 400g Bassta
Dočasne nedostupné
1 ks
3,49 €
14,54 €/kg
Artičoky štvrtky v slanom náleve 2,5kg Bassta
Očakávame 01.10.
1 ks
11,09 €
7,15 €/kg
Jalapeňos papričky krájané 3100ml (3000g) Bassta
1 ks
Turecko
6,89 €
4,05 €/kg
Olivy čierne celé bez kôstky sklo 935g Bassta
1 ks
Španielsko
4,59 €
10,11 €/kg
Kukurica sterilizovaná 425ml (340g) Bassta
1 ks
Maďarsko
1,50 €
5,26 €/kg
Kompót Broskyne polené 820g Bassta
1 ks
Grécko
2,29 €
4,87 €/kg
-23%
Sardinky v slnečnicovom oleji 1000g Bassta plech
1 ks
Maroko
7,09 €
5,49 €
8,45 €/kg
Distribútor: BMC Brno, s.r.o.
Jugoslávská 768/9, 613 00 Brno-sever-Zábrdovice, Česká republikaviac informácií o distribútorovi
Pizza sauce Martinette 4220g plech
1 ks
Španielsko
13,49 €
3,20 €/kg
Jalapeňos papričky krájané 960g Bassta
1 ks
Španielsko
3,99 €
8,87 €/kg
Olej olivový extra vergine 250ml Bassta
1 ks
Španielsko
4,69 €
18,76 €/LIT
Kompót Broskyne polené 2600g Bassta
1 ks
Grécko
8,09 €
5,39 €/kg
Kompót Ananás krájaný 850g Bassta
1 ks
Thajsko
2,49 €
5,08 €/kg
Kompót Broskyne polené 820g Bassta
1 ks
Grécko
2,29 €
4,87 €/kg
Kukurica sterilizovaná 425ml (340g) Bassta
1 ks
Maďarsko
1,50 €
5,26 €/kg
Olivy čierne krájané sklo 940g Bassta
1 ks
Španielsko
4,79 €
9,98 €/kg
Kukurica sterilizovaná, Bassta 2150 g
1 ks
Maďarsko
7,45 €
3,47 €/kg
Artičoky štvrťky v slanom náleve 400g Bassta
Dočasne nedostupné
1 ks
3,49 €
14,54 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Jalapeňos papričky krájané 960g Bassta
Jalapeňos papričky krájané 960g Bassta
3,99 € s 19% DPH