Pudingy a dezerty

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
44 produktov
Puding Protein čokoládový 200g Zott
1 ks
Nemecko
1,79 €
8,95 €/kg
Monte Waffle Sticks ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
Puding sójový čokoláda 200g Alpro
1 ks
Belgicko
2,19 €
10,95 €/kg
Puding Protein vanilkový 200g Zott
1 ks
Nemecko
1,79 €
8,95 €/kg
Termix extra vanilka čoko 130g Kunín
1 ks
Česká republika
1,02 €
7,87 €/kg
Monte mliečny rez ZOTT 4x29g
1 BA
Nemecko
2,89 €
2,89 €/kg
Pure Joy Vegan Puding Čokoláda 140g Zott
1 ks
Nemecko
1,29 €
9,21 €/kg
Puding kokosový čokoláda 135g Alpro
1 ks
Belgicko
2,79 €
20,67 €/kg
Termix extra vanilka jahoda 130g Kunín
1 ks
Česká republika
1,02 €
7,87 €/kg
Puding sójový vanilka 200g Alpro
1 ks
Belgicko
2,19 €
10,95 €/kg
Monte Mega dezert 400g Zott
1 ks
Nemecko
2,79 €
6,97 €/kg
Milsy bánovecký dezert smotanový slaný karamel 135g
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,59 €/kg
Termix extra malina 130g Kunín
1 ks
Česká republika
1,02 €
7,87 €/kg
Creme Brulee 1l Debic
1 ks
Belgicko
13,79 €
13,79 €/LIT
Milsy bánovecký dezert smotanový mango-marakuja 135g
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,59 €/kg
Termix extra pomaranč 130g Kunín
1 ks
Česká republika
1,02 €
7,87 €/kg
Mliečna ryža čokoláda kokos 175g Kunín
1 ks
Česká republika
0,99 €
5,66 €/kg
YoPro Protein puding Karamel 180g Danone
1 ks
Nemecko
2,19 €
12,17 €/kg
Milsy bánovecký dezert smotanový  kokos-vanilka 135g
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,59 €/kg
Puding kakaový Delaktózovaný 100g Babička
1 ks
Slovensko
1,15 €
11,50 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana