Plesňové a zrejúce

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
55 produktov
Nakladaný hermelín pikant 1kg
1 ks
Slovensko
13,59 €
22,65 €/kg
Nakladaný hermelín s cibuľkou 1kg
1 ks
Slovensko
13,79 €
22,98 €/kg
Syr rastlinný Mediterranean na gril 200g Violife
1 ks
Grécko
3,95 €
19,75 €/kg
Syr Camembert zelené korenie 90g Président
1 ks
Poľsko
1,49 €
16,56 €/kg
Syr Brie 200g Frenchi
1 ks
Francúzsko
3,29 €
16,45 €/kg
Syr rastlinný Le Rond Camembert 150g Violife
1 ks
Grécko
4,59 €
30,60 €/kg
Nakladaný hermelín s cibuľkou 350g
1 ks
Slovensko
6,89 €
31,32 €/kg
Nakladaný hermelín pikant 350g
1 ks
Slovensko
6,79 €
30,86 €/kg
Syr Niva porcia 100g Bohemilk
1 ks
Česká republika
1,59 €
15,90 €/kg
Pravniansky Nakladaný balkánsky syr 340g
1 ks
Slovensko
5,49 €
24,95 €/kg
Syr Niva originál Delakto 130g
1 ks
Slovensko
2,49 €
19,15 €/kg
Syr Niva valec cca 2kg Bohemilk
1 kg
Česká republika
19,38 €
9,69 €/kg
Taleggio DOP Il Caravaggio 200g Defendi
1 ks
Taliansko
4,99 €
24,95 €/kg
Syr Tvrdý Classic cca 130g Old Amsterdam
1 ks
Holandsko
4,07 €
31,29 €/kg
Nakladaný hermelín s orechmi 350g
1 ks
Slovensko
6,99 €
31,77 €/kg
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-25%
Syr Camembert Linea 90g Président VÝPREDAJ
1 ks
Poľsko
1,49 €
1,12 €
12,42 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-25%
Syr Camembert 90g Président VÝPREDAJ
1 ks
Poľsko
1,49 €
1,12 €
12,42 €/kg
Spotrebujte do 29.9.26 Spotreba 29.9.26
-25%
Pravnianska Nakladaná niva 340g VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
6,29 €
4,72 €
21,44 €/kg
Syr Camembert Linea 90g Président
Dočasne nedostupné
1 ks
1,49 €
16,56 €/kg
Gorgonzola DOP cca 100g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
2,03 €
20,29 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana