Orion Trade s.r.o.

Orion Trade s.r.o Pezinská cesta 30, 903 01 Senec
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
176 produktov
Orion Forma na pečenie 5x zajačí mix silikón
1 ks
Čína
4,89 €
4,89 €/ks
Orion Odlievka na destiláty 0,03 l 4ks s puzdrom
1 ks
Čína
6,19 €
1,55 €/ks
Orion Kuchynská zástera Najlepšia Mamička 86x71cm
1 ks
India
8,39 €
8,39 €/ks
Orion Odsávací vak Space 60x80cm
1 ks
Čína
3,99 €
3,99 €/ks
Orion Vykrajovačka sliepočka
1 ks
Česká republika
1,15 €
1,15 €/ks
Orion Forma na pečenie 12xMuffiny 35x26,5cm
1 ks
Čína
10,89 €
0,91 €/ks
Orion Podtácka ovocie 9cm, 6ks
1 ks
Čína
2,99 €
0,50 €/ks
Orion Forma na pečenie 23x kávové zrná silikón
1 ks
Čína
6,59 €
46,41 €/kg
Orion Lis na cesto so zdobičkou
1 ks
Čína
12,99 €
40,47 €/kg
Orion Chňapka s magnetom My kitchen béžová
1 ks
India
5,29 €
50,87 €/kg
Orion Grilovacie ihly na potraviny 10ks
1 ks
Čína
8,69 €
0,87 €/ks
Orion Lopta na pranie bielizne 4 ks
1 ks
Čína
7,49 €
1,87 €/ks
Orion Poklop do mikrovlnnej rúry priemer 29cm
1 ks
Turecko
3,99 €
24,63 €/kg
Orion Vrecko na pranie bielizne 44 cm
1 ks
Čína
3,99 €
3,99 €/ks
 Orion Kuchynská zástera My kitchen greenish
1 ks
India
9,99 €
39,96 €/kg
Orion Cestovný set 6ks v puzdre s lepkami
1 ks
Čína
5,99 €
5,99 €/ks
Orion Odsávací vak Space 70x100cm
1 ks
Čína
4,49 €
4,49 €/ks
Orion Whiteline Hrnček s podšálkou 0,25l 2ks
1 ks
Čína
14,59 €
7,30 €/ks
Orion Chladiaca nádoba 20x12cm
1 ks
India
17,39 €
17,39 €/ks
Orion Odsávací vak Space 80x120cm
1 ks
Čína
5,29 €
5,29 €/ks

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana