Mozzarella mini 125g Formagia VÝPREDAJ

1 ks
Nemecko
FORMAGIA Mozzarella mini .Mäkký, plnotučný, nezrejúci, parený syr v podobe malých guľôčok, v slanom náleve. Tuk v sušine: min. 45 % hmot. Sušina: min. 31 % hmot. Zloženie: pasterizované MLIEKO, jedlá soľ, mikrobiálne syridlo, regulátor kyslosti: kyselina citrónová.Hmotnosť / Objem balenia:125g
Krajina pôvodu Nemecko
Kategória Mozzarella a cottage
Množstvo v kartóne 7 ks
Cena za kg 3,38 €
Momentálne nedostupný
0,85 € s 19% DPH
1,69 €
Mozzarella mini 125g Formagia VÝPREDAJ

Vyrobený podľa tradičnej receptúry, syr Mozzarella Mini Formagia premení obyčajné jedlá na skutočné chuťové hody! Jeho zamatová, pružná textúra poteší vaše chuťové poháriky a inšpiruje vás objavovať a vytvárať vlastné recepty, ktorými očaríte svojich blízkych aj priateľov jedinečnou chuťou tohto syra.



  • Návod na použitie: Mozzarellu sme vytvarovali do malých guľôčok, ktoré netreba krájať ani špeciálne pripravovať. Môžete ich pridať do šalátu caprese, pripraviť rýchle snacky kombináciou syra s cherry paradajkami a čerstvou bazalkou, alebo ich obaľte a vypražte na panvici. Jednoduché? Jednoduché! Za pár minút pripravíte talianske kulinárske hity na rodinnú večeru alebo domácu oslavu. Jedno je isté – každý, kto tieto dobroty ochutná, bude nadšený.
Zloženie

Zloženie výrobku: pasterizované MLIEKO, jedlá soľ, mikrobiálne syridlo, regulátor kyslosti: kyselina citrónová.

Alergény (zoznam zložiek): MLIEKO

Zoznam akejkoľvek zložky, technologickej pomocnej látky odvodenej z látky alebo výrobku, ktorá spôsobuje alergie: n/a

Obsah balenia

Hmotnosť / Objem balenia:125g

Podobné produkty
Mozzarella Mini di latte di Bufala 150g Galbani
Očakávame 05.10.
1 ks
Taliansko
3,29 €
26,32 €/kg
Spotrebujte do 6.10.26 Spotreba 6.10.26
-50%
Mozzarella Mini 150g Galbani VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
2,09 €
1,05 €
6,97 €/kg
Momentálne nedostupný
Cottage cheese 5% 200g Melina
1 ks
Poľsko
0,99 €
4,95 €/kg
Mozzarella Monteverdi strúhaná 1kg Jäger
1 ks
Nemecko
10,39 €
10,39 €/kg
Cottage cheese chilli 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Cottage cheese pažítka 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Mozzarella Burrata 125g Gioiella
1 ks
Taliansko
3,19 €
25,52 €/kg
Cottage cheese biely XXL 380g Rajo
1 ks
Slovensko
2,59 €
6,82 €/kg
Mozzarella PIZZA GRANDE cca 2,75kg
1 ks
Poľsko
15,99 €
5,89 €/kg
Mozzarella Monteverdi Del Carlo blok 1kg Jäger
1 ks
Nemecko
9,49 €
9,49 €/kg
Mozzarella Perline vedro 1kg Galbani
Očakávame 05.10.
1 ks
11,79 €
11,79 €/kg
Mozzarella Fior di Latte 2,5kg Pettinicchio
1 ks
Taliansko
29,29 €
11,72 €/kg
Mozzarella Alpinetta 100g Jäger
1 ks
Nemecko
1,19 €
11,90 €/kg
Cottage High protein natur 200g Madeta
1 ks
Česká republika
1,69 €
8,45 €/kg
Mozzarella 100g Galbani
1 ks
Česká republika
1,35 €
13,50 €/kg
Mozzarella Burrata 150g Galbani
1 ks
Taliansko
3,39 €
22,60 €/kg
Cottage cheese BEZLAKTÓZOVÝ biely RAJO 180g
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Cottage cheese biely RAJO 180g
1 ks
Slovensko
1,45 €
8,06 €/kg
Mozzarella GALBANI BEZLAKTÓZOVÁ 100g
Očakávame 05.10.
1 ks
1,59 €
15,90 €/kg
Mozzarella Mini 150g Galbani
Očakávame 05.10.
1 ks
Česká republika
2,09 €
13,93 €/kg
Spotrebujte do 6.10.26 Spotreba 6.10.26
-50%
Mozzarella mini 125g Formagia VÝPREDAJ
1 ks
Nemecko
1,69 €
0,85 €
3,38 €/kg
Momentálne nedostupný
Mozzarella strúhaná 150g Formagia
1 ks
Poľsko
2,19 €
14,60 €/kg
Mozzarella mini 125g Formagia
Dočasne nedostupné
1 ks
1,69 €
6,76 €/kg
Mascarpone 500g Formagia
1 ks
Nemecko
5,99 €
11,98 €/kg
Syr tvrdý 1kg Formagia
1 ks
Estónsko
19,69 €
19,69 €/kg
Mascarpone 250g Formagia
1 ks
Nemecko
3,09 €
12,36 €/kg
Ricotta 250g Formagia
1 ks
Taliansko
1,69 €
6,76 €/kg
Syr tvrdý 180g Formagia
Dočasne nedostupné
1 ks
3,99 €
22,17 €/kg
Syr Queso Manchego DOP cca 135g Deli Q
1 ks
Španielsko
5,25 €
38,89 €/kg
Mascarpone 250g Formagia
1 ks
Nemecko
3,09 €
12,36 €/kg
Syr Brie 200g Frenchi
1 ks
Francúzsko
3,29 €
16,45 €/kg
Syr Parmigiano Reggiano DOP 200g L. Soresina
Dočasne nedostupné
1 ks
7,29 €
36,45 €/kg
Syr Fourme d'Ambert DOP cca 140g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
2,90 €
20,69 €/kg
Syr Gouda Paprika&Pažítka&Cibuľa cca 135g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
Holandsko
2,73 €
20,19 €/kg
Syr Írsky Biely Cheddar Zrelý 200g Dublin Dairy
1 ks
Írsko
3,69 €
18,45 €/kg
Syr Grana Padano DOP 200g Latteria Soresina
1 ks
Taliansko
5,99 €
29,95 €/kg
Feferónky zelené so syrom 200g Grikios
1 ks
Poľsko
3,59 €
23,93 €/kg
Syr kozí blok 130g Goat Farm
Dočasne nedostupné
1 ks
3,49 €
26,85 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mozzarella mini 125g Formagia VÝPREDAJ
Mozzarella mini 125g Formagia VÝPREDAJ
0,85 € s 19% DPH
1,69 €