Tatranská mliekareň a.s.

Nad traťou 26 060 01 Kežmarok
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
16 produktov
Syr Encián s bielou plesňou gastro 120g Tami
1 ks
Slovensko
1,35 €
11,25 €/kg
Mlieko Barista 3,5% 1l Tami
1 ks
Slovensko
1,49 €
1,49 €/LIT
Mlieko polotučné 1,5% 1l Tami
1 ks
Slovensko
1,09 €
1,09 €/LIT
Mlieko plnotučné 3,6% Bio čerstvé 1l Tami
1 ks
Slovensko
1,69 €
1,69 €/LIT
Mlieko plnotučné 3,5% Tatranské 1l Tami
1 ks
Slovensko
1,25 €
1,25 €/LIT
Syr Niva Rival s modrozelenou plesňou 120g Tami
1 ks
Slovensko
1,39 €
11,58 €/kg
Syr Niva Rival s modrozelenou plesňou strúhaný 1kg Tami
1 ks
Slovensko
8,25 €
8,25 €/kg
Syr Encián camembert 110g Tami
1 ks
Slovensko
1,55 €
14,09 €/kg
Syr Niva s modrozelenou plesňou cca 2,6kg Tami
1 ks
Slovensko
24,27 €
8,99 €/kg
Syr Encián s bielou plesňou bezlaktózový 110g Tami
1 ks
Slovensko
1,69 €
15,36 €/kg
Mlieko polotučné 1,5% Dráčik 250ml Tami
1 ks
Slovensko
0,59 €
2,36 €/LIT
Syr Balkánsky vedierko 1,5kg Tami
1 ks
Slovensko
11,19 €
7,46 €/kg
Dezert smotanový BEZLAKTÓZOVÝ DRÁČIK vanilka TAMI 80g
1 ks
Slovensko
0,75 €
9,38 €/kg
Syr plesnivec 80g Tami
1 ks
Slovensko
1,39 €
17,38 €/kg
Tatranský cmar 400ml Tami
1 ks
Slovensko
0,85 €
2,12 €/LIT
Dráčik termizovaný tvarohovo-smotanový krém vanilka 80g Tami
Dočasne nedostupné
1 ks
0,65 €
8,12 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana