Mliečne potraviny

Nezanedbávajte svoju chladničku – dajte jej to, čo má naozaj rada. Skvelé slovenské syry, čerstvé maslo, vajíčka a lahodné jogurty sú presne to, čo si zaslúži. Ak by chladnička vedela rozprávať, určite by si priala chladiť práve takéto čerstvé a kvalitné produkty. Nájdete u nás slovenské výrobky, zahraničné lahôdky a aj produkty bez laktózy, no stále s plnou chuťou.

Odporúčame na tento mesiac
Novinka
Vilgain Protein Iced Coffee karamelové latté 330ml
1 ks
Česká republika
2,49 €
7,55 €/LIT
-23%
Jogurt Mango 335g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
14,90 €/kg
-20%
Syr čerstvý cesnak a bylinky 180g Karička
1 ks
Maďarsko
1,99 €
1,59 €
8,83 €/kg
-22%
Kačacia masť 150g JAV
1 ks
Slovensko
1,65 €
1,29 €
8,60 €/kg
-20%
Syr Babybel mini 5x20g
1 BA
Holandsko
2,49 €
1,99 €
1,99 €/kg
Novinka
Milkshake Protein jahoda 330ml Vilgain
1 ks
Česká republika
2,49 €
7,55 €/LIT
Syr Salámový údený XXL plátky 500g Tekov
1 ks
Slovensko
7,99 €
15,98 €/kg
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
1101 produktov
Droždie čerstvé 500g Fermin kvAsac
1 ks
Maďarsko
1,69 €
3,38 €/kg
Syr Gouda 45% blok 250g Nika
1 ks
Slovensko
2,99 €
11,96 €/kg
Lipánek MAXI vanilkový MADETA 130g
1 ks
Česká republika
1,15 €
8,85 €/kg
Syr kozí čerstvý roztieratelný 150g Lučina
1 ks
Francúzsko
2,89 €
19,27 €/kg
Korbáčiky údené LIPTOV 75g
1 ks
Slovensko
2,39 €
31,87 €/kg
Jogurt biely 150g Kukkonia
1 ks
Slovensko
0,89 €
5,93 €/kg
Tatárska omáčka 1l Spak
1 ks
Česká republika
5,10 €
5,10 €/LIT
Lipánek MAXI kakaový MADETA 130g
1 ks
Česká republika
1,15 €
8,85 €/kg
Skyr 0% biely MILKO 130g
1 ks
Česká republika
0,85 €
6,54 €/kg
Bryndza plnotučná 50% 1kg Liptov
1 ks
Slovensko
15,99 €
15,99 €/kg
Syr Encián camembert 110g Tami
1 ks
Slovensko
1,55 €
14,09 €/kg
Jogurt Lakto Free biely 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Syr Gouda 44% plátky 1kg Bertosi
1 ks
Slovensko
9,99 €
9,99 €/kg
Tvaroh tučný jemný 1000g Milko
1 ks
Česká republika
5,69 €
5,69 €/kg
Syr Oštiepok údený 40% blok cca 800g Family
1 ks
Poľsko
8,55 €
10,69 €/kg
Zottarella Classic ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,89 €
15,12 €/kg
Smotana na šľahanie živočíšna 35% 1l Debic
1 ks
Holandsko
10,29 €
10,29 €/LIT
Maslo 82% 125g Rajo
1 ks
Nemecko
1,89 €
15,12 €/kg
Syr Parmezán strúhaný 1kg Gran Moravia
1 ks
Taliansko
20,49 €
20,49 €/kg
Syr tavený Gastro balenie vedierko 1kg Karička
1 ks
Slovensko
8,39 €
8,39 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana