Mliečne potraviny

Nezanedbávajte svoju chladničku – dajte jej to, čo má naozaj rada. Skvelé slovenské syry, čerstvé maslo, vajíčka a lahodné jogurty sú presne to, čo si zaslúži. Ak by chladnička vedela rozprávať, určite by si priala chladiť práve takéto čerstvé a kvalitné produkty. Nájdete u nás slovenské výrobky, zahraničné lahôdky a aj produkty bez laktózy, no stále s plnou chuťou.

Odporúčame na tento mesiac
Novinka
Vilgain Protein Iced Coffee karamelové latté 330ml
1 ks
Česká republika
2,49 €
7,55 €/LIT
-23%
Jogurt Mango 335g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
14,90 €/kg
-20%
Syr čerstvý cesnak a bylinky 180g Karička
1 ks
Maďarsko
1,99 €
1,59 €
8,83 €/kg
-22%
Kačacia masť 150g JAV
1 ks
Slovensko
1,65 €
1,29 €
8,60 €/kg
-20%
Syr Babybel mini 5x20g
1 BA
Holandsko
2,49 €
1,99 €
1,99 €/kg
Novinka
Milkshake Protein jahoda 330ml Vilgain
1 ks
Česká republika
2,49 €
7,55 €/LIT
Syr Salámový údený XXL plátky 500g Tekov
1 ks
Slovensko
7,99 €
15,98 €/kg
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
1101 produktov
Syr Gold plus 45% blok cca 3kg Bape
1 ks
Poľsko
17,95 €
5,79 €/kg
Tvaroh jemný hrudkovitý bezlaktózový 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,59 €
8,83 €/kg
Syr kozí s bielou plesňou valec 1kg Soignon
1 ks
Francúzsko
19,99 €
19,99 €/kg
Syr Eidam 45% blok 250g Nika
1 ks
Slovensko
2,99 €
11,96 €/kg
Tofu udené LUNTER 180g
1 ks
Slovensko
1,49 €
8,28 €/kg
Jogurt PROBIA Malina a Vitamin D 135g Rajo
1 ks
Slovensko
0,55 €
4,07 €/kg
Smotana FLORA Plant cream rastlinná 15% 1l
1 ks
Nemecko
4,59 €
4,59 €/LIT
Tvaroh odtučnený jemný 250g Milko
1 ks
Česká republika
1,19 €
4,76 €/kg
-30%
Kostíci barvíci jogurt vanilkový DANONE 109g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,69 €
6,33 €/kg
 Hriňovská tehla 45% blok cca 2,5kg Koliba
1 ks
Slovensko
20,23 €
8,09 €/kg
Tvaroh tučný jemný 250g Milko
1 ks
Česká republika
1,49 €
5,96 €/kg
Mozzarella di bufala campana 125g Sorí
1 ks
Taliansko
2,69 €
21,52 €/kg
Smotana na šľahanie bezlaktózová 30% RAJO 200ml
1 ks
Slovensko
2,19 €
10,95 €/LIT
Jogurt BEZLAKTÓZOVÝ čokoláda TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,69 €
4,60 €/kg
Šľahačka v spreji KAPUCÍN 250ml
1 ks
Česká republika
1,89 €
7,56 €/LIT
Nátierka rastlinná škvarková 100g Lunter
1 ks
Slovensko
1,09 €
10,90 €/kg
Syr Mozzarella strúhaný 100g Melina
1 ks
Poľsko
1,09 €
10,90 €/kg
Syr Grana Padano tvrdý blok cca 1kg Zarpellon
1 ks
Taliansko
22,21 €
20,19 €/kg
Hera Classic 250g
1 ks
Slovensko
1,64 €
6,55 €/kg
Tvaroh polotučný jemný 250g Milko
1 ks
Česká republika
1,35 €
5,40 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana