Nátierka rastlinná škvarková 100g Lunter

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Rastlinné nátierky
Množstvo v kartóne 10 ks
Cena za kg 10,90 €
Očakávame 30.09.
1,09 € s 19% DPH
Nátierka rastlinná škvarková 100g Lunter

Lunter Škvarková rastlinná nátierka 100 g

Vlastnosti
  • 100% rastlinná
  • Bez cholesterolu
  • Bez konzervačných látok
Skladovanie
  • Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Skladujte pri teplote od +2 °C do +8 °C. Po otvorení skladujte pri teplote do +5 °C a spotrebujte do 48 hodín.
  • Chladené


Zloženie

Voda, Repkový olej, 20% tofu (voda, sójové bôby), 10% cibuľové škvarky (cibuľa, repkový olej, pšeničná múka, soľ), Sušené potravinárske droždie, Zemiakový škrob, Soľ, Bezgluténová sójová omáčka (voda, fermentované sójové bôby, fermentovaná pšenica, soľ), Jablčný ocot, Stabilizátor (xantánová guma)

Výživové hodnoty na 100 g:
Energia1368 kJ/ 331 kcal
tuky30,0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny2,5 g
sacharidy10,0 g
z toho cukry< 0,5 g
bielkoviny5,2 g
soľ1,2 g

 

Alergény
Horčica: Môže obsahovať Sezam: Môže obsahovať Sója: Obsahuje Pšenica: Obsahuje

Môže obsahovať horčicu a sezam.

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 100 g 

 
Podobné produkty
Nátierka rastlinná šqvarková PREMIUM 150g Lunter
Očakávame 30.09.
1 ks
Slovensko
1,69 €
11,27 €/kg
Nátierka rastlinná cícerová 100g Lunter
1 ks
Slovensko
1,09 €
10,90 €/kg
PÂTIFU Tofu paštika s hlivou 100g Veto Eco
1 ks
Česká republika
1,39 €
13,90 €/kg
PÂTIFU Tofu paštika Hokkaido 100g Veto Eco
Dočasne nedostupné
1 ks
1,39 €
13,90 €/kg
Quick&amp;Easy tofu Koložvárska 190g Lunter
1 ks
Slovensko
2,19 €
11,53 €/kg
Nátierka rastlinná tataráčik 100g Lunter
1 ks
Slovensko
1,09 €
10,90 €/kg
Nátierka rastlinná mexická 100g Lunter
1 ks
Slovensko
1,09 €
10,90 €/kg
Nátierka rastlinná Hummus 100g Lunter
1 ks
Slovensko
1,09 €
10,90 €/kg
Mana Roots Fajné Hummus Originál 140g
1 ks
Česká republika
2,49 €
17,79 €/kg
Mana Roots Fajné Hummus Údená paprika 140g
1 ks
Česká republika
2,49 €
17,79 €/kg
Nátierka rastlinná francúzska 100g Lunter
1 ks
Slovensko
1,09 €
10,90 €/kg
Quick&amp;Easy tofu Praženica 190g Lunter
1 ks
Slovensko
2,19 €
11,53 €/kg
Nátierka rastlinná Švajčiarska 100g Lunter
1 ks
Slovensko
1,09 €
10,90 €/kg
Nátierka rastlinná cícerová 100g Lunter
1 ks
Slovensko
1,09 €
10,90 €/kg
Nátierka rastlinná Údená 140g Lunter
1 ks
Slovensko
1,69 €
12,07 €/kg
Tofu na gril Smoky BBQ 180g Lunter
1 ks
Slovensko
1,49 €
8,28 €/kg
Tofu na grill Sweet chilli LUNTER 180g
1 ks
Slovensko
1,49 €
8,28 €/kg
Tofu udené LUNTER 180g
1 ks
Slovensko
1,49 €
8,28 €/kg
Tofu naturálne LUNTER 1000g
1 ks
Slovensko
4,99 €
4,99 €/kg
Paté de tofu brusnice 150g Lunter
1 ks
Slovensko
2,09 €
13,93 €/kg
Tofu naturálne LUNTER 180g
1 ks
Slovensko
1,39 €
7,72 €/kg
Nátierka rastlinná šqvarková PREMIUM 150g Lunter
Očakávame 30.09.
1 ks
Slovensko
1,69 €
11,27 €/kg
New Originals s. r. o.
Kremnička 71. Banská Bystrica 974 05, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Nátierka rastlinná Hummus 100g Lunter
1 ks
Slovensko
1,09 €
10,90 €/kg
Tofu naturálne LUNTER 180g
1 ks
Slovensko
1,39 €
7,72 €/kg
Quick&amp;Easy tofu Jaternica 190g Lunter
1 ks
Slovensko
2,19 €
11,53 €/kg
Nátierka rastlinná Údená 100g Lunter
Očakávame 30.09.
1 ks
Slovensko
1,09 €
10,90 €/kg
Tofu na gril Smoky BBQ 180g Lunter
1 ks
Slovensko
1,49 €
8,28 €/kg
Tofu na panvicu ázijské teriyaki 180g Lunter
1 ks
Slovensko
1,49 €
8,28 €/kg
Tofu bazalkové LUNTER 180g
Očakávame 30.09.
1 ks
Slovensko
1,49 €
8,28 €/kg
Nátierka rastlinná Creme de Tofu Premium 140g Lunter
Očakávame 30.09.
1 ks
Slovensko
1,69 €
12,07 €/kg
Tofu na panvicu marinované 180g Lunter
1 ks
Slovensko
1,49 €
8,28 €/kg
Sojanéza 500g Lunter
1 ks
Slovensko
3,79 €
7,58 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Nátierka rastlinná škvarková 100g Lunter
Nátierka rastlinná škvarková 100g Lunter
1,09 € s 19% DPH