Mliečne potraviny

Nezanedbávajte svoju chladničku – dajte jej to, čo má naozaj rada. Skvelé slovenské syry, čerstvé maslo, vajíčka a lahodné jogurty sú presne to, čo si zaslúži. Ak by chladnička vedela rozprávať, určite by si priala chladiť práve takéto čerstvé a kvalitné produkty. Nájdete u nás slovenské výrobky, zahraničné lahôdky a aj produkty bez laktózy, no stále s plnou chuťou.

Odporúčame na tento mesiac
Novinka
Vilgain Protein Iced Coffee karamelové latté 330ml
1 ks
Česká republika
2,49 €
7,55 €/LIT
-23%
Jogurt Mango 335g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
14,90 €/kg
-20%
Syr čerstvý cesnak a bylinky 180g Karička
1 ks
Maďarsko
1,99 €
1,59 €
8,83 €/kg
-22%
Kačacia masť 150g JAV
1 ks
Slovensko
1,65 €
1,29 €
8,60 €/kg
-20%
Syr Babybel mini 5x20g
1 BA
Holandsko
2,49 €
1,99 €
1,99 €/kg
Novinka
Milkshake Protein jahoda 330ml Vilgain
1 ks
Česká republika
2,49 €
7,55 €/LIT
Syr Salámový údený XXL plátky 500g Tekov
1 ks
Slovensko
7,99 €
15,98 €/kg
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
1099 produktov
Syr Salámový neúdený plátky 100g Tekov
1 ks
Slovensko
1,99 €
19,90 €/kg
Milky Day mliečne maškrtenie 80g Bohemilk
1 ks
Česká republika
0,99 €
12,37 €/kg
Syr Leerdammer Finesse Caractére plátky 80g
1 ks
Holandsko
2,59 €
32,38 €/kg
Smotana kyslá 14% pochúťková 200g Babička
1 ks
Slovensko
1,15 €
5,75 €/kg
Syr Emmental tavené plátky 200g Président
1 ks
Francúzsko
3,59 €
17,95 €/kg
Spotrebujte do 11.10.26 Spotreba 11.10.26
-20%
Syr Leerdammer Finesse Caract. plátky 80g VÝPREDAJ
1 ks
Holandsko
2,59 €
2,07 €
25,90 €/kg
Mliečna farma Tyčinky Pán Syr 230g
1 ks
Slovensko
4,59 €
19,96 €/kg
Pravnianska Nakladaná parenica 360g
1 ks
Slovensko
6,79 €
30,86 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná bylinky 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Syrový snack lyofilizovaný údený 35g Danube River
1 ks
Slovensko
4,39 €
125,43 €/kg
Syr kozí údený plátky 100g Goat Farm
1 ks
Holandsko
2,39 €
23,90 €/kg
Syr tvrdý plnotučný plátky 150g Old Amsterdam
1 ks
Holandsko
5,09 €
33,93 €/kg
Kefír 1,1% Delakto 450g Babička
1 ks
Slovensko
1,49 €
3,31 €/kg
Nátierka rastlinná Údená 140g Lunter
1 ks
Slovensko
1,69 €
12,07 €/kg
Spotrebujte do 14.10.26 Spotreba 14.10.26
-25%
Smotana kyslá 14% Delakto. 200g Babička VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
1,15 €
0,86 €
4,31 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná natur 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Pravnianske Nakladané blaťácke zlato 340g
1 ks
Slovensko
6,39 €
29,05 €/kg
Mozzarella Protein Classic 125g Zott
1 ks
Nemecko
1,99 €
15,92 €/kg
Spotrebujte do 13.10.26 Spotreba 13.10.26
-20%
Syr Leerdammer Protein plátky 80g VÝPREDAJ
1 ks
Holandsko
2,59 €
2,07 €
25,90 €/kg
Lučina nadýchaná 60x20g
1 KT
Česká republika
17,19 €
14,32 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana