Mliečne potraviny

Nezanedbávajte svoju chladničku – dajte jej to, čo má naozaj rada. Skvelé slovenské syry, čerstvé maslo, vajíčka a lahodné jogurty sú presne to, čo si zaslúži. Ak by chladnička vedela rozprávať, určite by si priala chladiť práve takéto čerstvé a kvalitné produkty. Nájdete u nás slovenské výrobky, zahraničné lahôdky a aj produkty bez laktózy, no stále s plnou chuťou.

Odporúčame na tento mesiac
Novinka
Vilgain Protein Iced Coffee karamelové latté 330ml
1 ks
Česká republika
2,49 €
7,55 €/LIT
-23%
Jogurt Mango 335g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
14,90 €/kg
-20%
Syr čerstvý cesnak a bylinky 180g Karička
1 ks
Maďarsko
1,99 €
1,59 €
8,83 €/kg
-22%
Kačacia masť 150g JAV
1 ks
Slovensko
1,65 €
1,29 €
8,60 €/kg
-20%
Syr Babybel mini 5x20g
1 BA
Holandsko
2,49 €
1,99 €
1,99 €/kg
Novinka
Milkshake Protein jahoda 330ml Vilgain
1 ks
Česká republika
2,49 €
7,55 €/LIT
Syr Salámový údený XXL plátky 500g Tekov
1 ks
Slovensko
7,99 €
15,98 €/kg
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
1099 produktov
Spotrebujte do 13.10.26 Spotreba 13.10.26
-20%
Syr Leerdammer Protein plátky 80g VÝPREDAJ
1 ks
Holandsko
2,59 €
2,07 €
25,90 €/kg
Lučina nadýchaná 60x20g
1 KT
Česká republika
17,19 €
14,32 €/kg
Syr Philadelphia Milka 175g
1 ks
Nemecko
3,39 €
19,37 €/kg
Syr kozí červené víno cca 135g Deli Q
1 ks
Španielsko
4,68 €
34,69 €/kg
Milky Day smotanové maškrtenie 80g Bohemilk
1 ks
Česká republika
0,99 €
12,37 €/kg
Jogurt Opočenský vanilkový 5% 1kg Bohemilk
1 ks
Česká republika
3,09 €
3,09 €/kg
Syr Salámový údený plátky 150g Tekov
1 ks
Slovensko
2,89 €
19,27 €/kg
Spotrebujte do 5.10.26 Spotreba 5.10.26
-75%
Tvaroh kozí cca 125g Deli Q VÝPREDAJ
1 ks
Holandsko
2,54 €
0,63 €
5,07 €/kg
Spotrebujte do 5.10.26 Spotreba 5.10.26
-75%
Rastlinná koložvárska 190g Lunter VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
2,19 €
0,55 €
2,88 €/kg
Syr tvrdý plnotučný kocky 150g Old Amsterdam
1 ks
Holandsko
5,59 €
37,27 €/kg
Spotrebujte do 9.10.26 Spotreba 9.10.26
-20%
Jogurt Primo Skyr L.Casei 150g Zott VÝPREDAJ
1 ks
Poľsko
1,19 €
0,95 €
6,35 €/kg
Spotrebujte do 7.10.26 Spotreba 7.10.26
-20%
Taleggio DOP Il Caravaggio 200g Defendi VÝPREDAJ
1 ks
Taliansko
4,99 €
3,99 €
19,96 €/kg
Syr Brie francúzsky cca 150g Deli Q
1 ks
Francúzsko
2,62 €
17,49 €/kg
-31%
Syr Eidam fit plátky XXL 150g Karička
1 ks
Česká republika
2,89 €
1,99 €
13,27 €/kg
Jogurt biely smotanový 10% 5kg Bohemilk
1 ks
Česká republika
15,39 €
3,08 €/kg
Nátierka tavená syrová krém 125 g Old Amsterdam
1 ks
Holandsko
3,29 €
26,32 €/kg
Syr Gouda 250g Melina
1 ks
Poľsko
3,29 €
13,16 €/kg
Spotrebujte do 6.10.26 Spotreba 6.10.26
-50%
Syr na panvicu klasik 100g Madeta VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
1,89 €
0,94 €
9,45 €/ks
Tempeh nátierka s bylinkami 100g
1 ks
Slovensko
1,39 €
13,90 €/kg
Feferónky zelené so syrom 200g Grikios
1 ks
Poľsko
3,59 €
23,93 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana