Kuskus celozrnný Marianna 250g

1 ks
Taliansko
Kuskus celozrnná cestovina
Krajina pôvodu Taliansko
Kategória Kuskus
Množstvo v kartóne 16 ks
Cena za kg 5,96 €
Na sklade viac ako 100 ks
1,49 € s 19% DPH
Kuskus celozrnný Marianna 250g

Kuskus celozrnná cestovina

Skladovanie
  • Skladovanie na suchom mieste
Použitie
  • Cestovinu v mise osolíme, zalejeme vriacou vodou v pomere 1:2, premiešame a necháme 10 minút odstáť. Podávame ako prílohu, zapekáme, príprava rizota.
Zloženie

Bezvaječná cestovina zo sušenej pšeničnej krupice, voda.

Alergény

Lepok - pšenica

Výživové údaje na 100g:  
Energetická hodnota [Kcal]: 346
Energetická hodnota [KJ]: 1467
Tuky [Gram]: 1,70
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0,20
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 67,00
z toho cukry [Gram]: 0,20
Vláknina 4,70
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 13,00
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,90
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 250g

Podobné produkty
KusKus DIVELLA 500g
1 ks
Taliansko
2,69 €
5,38 €/kg
Kuskus 5kg Vido
1 ks
Taliansko
17,39 €
3,48 €/kg
Kuskus 5 kg Mánya
1 ks
Turecko
14,69 €
2,94 €/kg
NutriFree Cous Cous di Mais bezgluténový kuskus 375g
1 ks
Taliansko
4,79 €
12,77 €/kg
Slnečnica lúpaná Marianna 200g
1 ks
Slovensko
1,19 €
5,95 €/kg
Fazuľa farebná maslová 250g, Marianna
1 ks
Čína
2,39 €
9,56 €/kg
-22%
Šošovica červená lúpaná polená 250g Marianna
1 ks
Turecko
1,09 €
0,85 €
3,40 €/kg
Pšeno 500g Marianna
1 ks
1,69 €
3,38 €/kg
Sezamové semienka biele 150g Marianna
1 ks
India
1,49 €
9,93 €/kg
Ľan hnedý Marianna 250g
1 ks
Slovensko
1,19 €
4,76 €/kg
Konopné semienka lúpané 100g Marianna
1 ks
Rakúsko
2,39 €
23,90 €/kg
Kukuričná krupica Marianna 500g
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,18 €/kg
Pohánka lúpaná 500g Marianna
1 ks
2,19 €
4,38 €/kg
Cícer biely 500g, Marianna
1 ks
Turecko
1,99 €
3,98 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Kuskus celozrnný Marianna 250g
Kuskus celozrnný Marianna 250g
1,49 € s 19% DPH