Kubík Baby ovocná kaps.jablko,mrkva 100g VÝPREDAJ

1 ks
Poľsko
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Kapsičky
Množstvo v kartóne 0 ks
Cena za kg 6,17 €
Na sklade viac ako 1 ks
0,62 € s 20% DPH
0,77 €
Kubík Baby ovocná kaps.jablko,mrkva 100g VÝPREDAJ
 Ovocný príkrm z jablka a mrkvy s prídavkom vitamínu C pre dojčatá a malé deti od ukončeného 4. mesiaca. Pasterizovaný. Neobsahuje lepok. Bezgluténový.
Skladovanie 
Skladujte v suchu mimo slnečného žiarenia. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 3 dní.
Zloženie
pretlaky z: jablka (73%) a mrkvy (24%), jablková šťava z koncentrátu (2,5%), prírodná jablková aróma, vitamín C (kyselina L-askorbová).
 
Vyžívové údaje na  100g 
Energetická hodnota [Kcal]: 41
Energetická hodnota [KJ]: 172
Tuky [Gram]: 0,3
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0,04
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 9
z toho cukry [Gram]: 8,6
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 0,5
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,05
Obsah balenia
100 g - Kapsička
Rozmery
Výška regálu: 155 mm
Šírka regálu: 76 mm
Hĺbka regálu: 33 mm
Hmotnosť
Brutto hmotnosť: 106 g
Podobné produkty
HiPP BIO Hruška, Banán, Biele hrozno, Ovos 120g
1 ks
Rakúsko
1,99 €
16,58 €/kg
Kubík 100% ovocná kapsička jablko, broskyňa 100g
1 ks
Poľsko
0,79 €
7,90 €/kg
Sunar Cool kapsička Hruška, Banán, Mango 120g
1 ks
Španielsko
1,19 €
9,92 €/kg
Kubík Baby ovocná kapsička jablko ,mrkva 100g
1 ks
Poľsko
0,79 €
7,90 €/kg
Detská výživa jablko banán broskyňa 120g Ovko
1 ks
Slovensko
0,89 €
7,42 €/kg
Sunar kapsička Do ručičky jahoda 100g
1 ks
Španielsko
1,19 €
11,90 €/kg
Sunar kapsička Do ručičky jablko 100g
1 ks
Španielsko
1,19 €
11,90 €/kg
HiPP BIO 100% ovocie Jablko-Broskyňa-Lesné ovocie 100g
1 ks
Nemecko
1,99 €
19,90 €/kg
Kubík 100% ovoc.kapsička jahoda,jablko,banán 100g
1 ks
Poľsko
0,79 €
7,90 €/kg
Sunar kapsička Do ručičky marhuľa 100g
1 ks
Španielsko
1,19 €
11,90 €/kg
Detská výživa jablko 120g Ovko
1 ks
Slovensko
0,89 €
7,42 €/kg
HiPP BIO Hruška, Pomaranč, Mango, Banán, Ryžová múka 120g
1 ks
Rakúsko
1,99 €
16,58 €/kg
Relax 100% mix pyré Malina 120 g
1 ks
Poľsko
0,99 €
8,25 €/kg
Detská výživa jablko karotka banán 120g Ovko
1 ks
Slovensko
0,89 €
7,42 €/kg
Sunar kapsička Do ručičky čučoriedka 100g
1 ks
Španielsko
1,19 €
11,90 €/kg
HiPP BIO 100% ovocie Jablko-Banán-Jahoda, 100g
1 ks
Rakúsko
1,99 €
19,90 €/kg
Sunar Cool kapsička Jahoda, banán, jablko 120g
1 ks
Španielsko
1,19 €
9,92 €/kg
Kubík 100% ovocná kapsička banán, jablko 100 g
1 ks
Poľsko
0,79 €
0,01 €/ks
HiPP BIO 100% ovocie Jablko-Hruška-Banán, 100g
1 ks
Rakúsko
1,99 €
19,90 €/kg
Kubík Baby kapsička jablko,marhuľa,ryž.krup. 100g
1 ks
Poľsko
0,79 €
7,90 €/kg
Kubík Waterrr Citrón nesýtený nápoj 500ml *ZO
1 ks
Poľsko
1,29 €
2,58 €/LIT
Kubík Waterrr Jablko nesýtený nápoj 500ml *ZO
1 ks
Poľsko
1,29 €
2,58 €/LIT
Kubík Baby ovocná kapsička jablko ,mrkva 100g
1 ks
Poľsko
0,79 €
7,90 €/kg
Kubík cereálie Choco Balls 500g
1 ks
Poľsko
3,89 €
7,78 €/kg
Kubík 100% ovoc.kapsička jahoda,jablko,banán 100g
1 ks
Poľsko
0,79 €
7,90 €/kg
Spotrebujte do 30.10.26 Spotreba 30.10.26
-20%
Kubík Baby ovocná kaps.jablko,mrkva 100g VÝPREDAJ
1 ks
Poľsko
0,77 €
0,62 €
6,17 €/kg
Kubík Baby kapsička jablko,marhuľa,ryž.krup. 100g
1 ks
Poľsko
0,79 €
7,90 €/kg
Kubík 100% červený mix ovocia 200 ml
1 ks
Poľsko
0,59 €
2,95 €/LIT
Kubík 100% multivitamín 200 ml
1 ks
Poľsko
0,59 €
2,95 €/LIT
Kubík Waterrr Jahoda nesýtený nápoj 500ml *ZO
1 ks
Poľsko
1,29 €
2,58 €/LIT
Maspex Slovakia Trade s.r.o.
Slovnaftská 102 821 07 Bratislava Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Kubík 100% Multi, ovocno-mrkvová šťava 300ml *ZO
1 ks
Poľsko
0,79 €
2,63 €/LIT
Relax Džús Exotica Granátové jablko 1 l
1 ks
Poľsko
2,19 €
2,19 €/LIT
Kubík Waterrr Citrón nesýtený nápoj 500ml *ZO
1 ks
Poľsko
1,29 €
2,58 €/LIT
Kubík Waterrr Jahoda nesýtený nápoj 500ml *ZO
1 ks
Poľsko
1,29 €
2,58 €/LIT
Relax Viečko Jablko kaktus limetka 250ml
1 ks
Poľsko
0,95 €
3,80 €/LIT
Kubík 100% Jablková šťava 300ml *ZO
1 ks
Poľsko
0,79 €
2,63 €/LIT
Kubík 100% červený mix ovocia 200 ml
1 ks
Poľsko
0,59 €
2,95 €/LIT
Kubík 100% multivitamín 200 ml
1 ks
Poľsko
0,59 €
2,95 €/LIT
Tiger Energetický nápoj 250ml *ZO
1 ks
Poľsko
0,99 €
3,96 €/LIT
Kubík 100% ovocná kapsička jablko, broskyňa 100g
1 ks
Poľsko
0,79 €
7,90 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Kubík Baby ovocná kaps.jablko,mrkva 100g VÝPREDAJ
Kubík Baby ovocná kaps.jablko,mrkva 100g VÝPREDAJ
0,62 € s 20% DPH
0,77 €