Králičí chrbát bez kosti 500g Natur Farm

1 ks
Maďarsko
Natur Farm Králičí chrbát vykostený chladený. Hmotnosť balenia: 500g (0,5 kg).
Krajina pôvodu Maďarsko
Kategória Králik
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 19,38 €
Na sklade viac ako 1 ks
9,69 € s 5% DPH
Králičí chrbát bez kosti 500g Natur Farm

Čerstvé králičie mäso, chrbát vykostený. Chladené.

  • Narodené: Maďarsko
  • Vykŕmené: Maďarsko
  • Porazené: Maďarsko
  • Búrané: Maďarsko
  • Veterinárne číslo: HU115EK
Skladovanie
  • Skladujte pri teplote 0 - 4°C.
Návod na prípravu
  • Produkt je určený na tepelnú úpravu.
Zloženie

Králičí chrbát vykostený.

Obsah balenia

Hmotnosť balenia: 500g (0,5 kg).

Podobné produkty
Králičie stehno celé 450g Natur Farm
Dočasne nedostupné
1 ks
6,29 €
13,98 €/kg
Králičie stehná Sous vide cca 450g Beef House
1 ks
Slovensko
6,12 €
13,59 €/kg
Králik celý cca 1kg Natur Farm
1 ks
Maďarsko
8,81 €
8,81 €/kg
Králičie stehná sous vide cca 800g Beef House
1 ks
Slovensko
10,87 €
13,59 €/kg
Sirup Citrus mix 700ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,69 €
6,70 €/LIT
Kompót Mango plátky 425g Natur Farm
1 ks
Thajsko
2,79 €
13,16 €/kg
Sirup Pomaranč 700ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,69 €
6,70 €/LIT
Sirup Mätovo-limetový 700ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,69 €
6,70 €/LIT
Kompót Marhule polené 700g Natur Farm
1 ks
Bulharsko
2,99 €
8,21 €/kg
Olej kokosový Coco24 500ml Natur Farm
1 ks
Slovensko
4,39 €
8,78 €/LIT
Uhorky sterilizované 9-12 cm 4,1kg Natur Farm
1 ks
7,99 €
3,63 €/kg
Mrkva s hráškom sterilizovaná 470g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
1,99 €
7,11 €/kg
Sirup Bazový 700ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,69 €
6,70 €/LIT
Uhorky sterilizované sendvičové 660g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
2,89 €
8,03 €/kg
TETRABBIT Kft.
TETRABBIT Kft. Bokodi út. 78, Baja, Maďarskoviac informácií o distribútorovi
Králičí chrbát bez kosti 500g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
9,69 €
19,38 €/kg
Králik celý cca 1kg Natur Farm
1 ks
Maďarsko
8,81 €
8,81 €/kg
Králičie stehno celé 450g Natur Farm
Dočasne nedostupné
1 ks
6,29 €
13,98 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Králičí chrbát bez kosti 500g Natur Farm
Králičí chrbát bez kosti 500g Natur Farm
9,69 € s 5% DPH