Uhorky sterilizované 6-9cm 680g Natur Farm

1 ks
Maďarsko
Krajina pôvodu Maďarsko
Kategória Konzervovaná a nakladaná zelenina
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 4,68 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,59 € s 19% DPH
1,99 €
Uhorky sterilizované 6-9cm 680g Natur Farm

Natur Farm Uhorky sterilizované 680 g

ZNAČKA
  • Natur Farm
KRAJINA PÔVODU 
  • Maďarsko
SKLADOVANIE
  • Skladujte v suchu. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom.
  • Pri izbovej teplote
Zloženie

Uhorky, Pitná voda, Ocot, Cukor, Cibuľa, Jedlá soľ, Horčičné semená, Sladidlo: sacharín, Stužovadlo: chlorid vápenatý, Aróma

VÝŽIVOVÉ HODNOTY NA 100 G VÝROBKU:
Energia 90 kJ
  21 kcal
Tuky <0,5 g
Z toho nasýt. mas. kysel. 0 g
Sacharidy 4,6 g
Z toho cukry 3,6 g
Bielkoviny <0,5 g
Soľ 0,9 g

 

ALERGÉNY
Horčica: Obsahuje
Obsah balenia

680 g - Zavárací pohár

ROZMERY
Výška regálu:
133 mm
Šírka regálu:
96 mm
Hĺbka regálu:
96 mm


HMOTNOSŤ
Brutto hmotnosť:
985 g


RECYKLÁCIA
Pohár:
Sklo - štandardne recyklované

Podobné produkty
Uhorky sterilizované 3-6cm 680g  Natur Farm
1 ks
Maďarsko
2,89 €
7,61 €/kg
Uhorky sterilizované 4-7cm 680g Natur Farm
1 ks
Turecko
2,89 €
4,25 €/kg
Uhorky sterilizované 5-8cm 720ml (660g) Ady
1 ks
Slovensko
2,19 €
6,44 €/kg
Bambusové výhonky plátky 330g Shan&#039;shi
Očakávame 30.09.
1 ks
Čína
2,69 €
14,94 €/kg
Chop Suey Zmes zeleniny 330g Shan&#039;shi
1 ks
Čína
2,69 €
14,94 €/kg
Cesnaková pasta bez soli 3 kg vedro
1 ks
Slovensko
12,19 €
4,06 €/kg
Baranie rohy jemné 3720ml (3300g) Ady
1 ks
Slovensko
9,39 €
5,87 €/kg
-21%
Cibuľové chutney 220g Beef House
1 ks
Slovensko
3,79 €
2,99 €
13,59 €/kg
Cibuľka perličky v náleve pikant 280ml (250g) Ady
1 ks
Slovensko
1,49 €
11,46 €/kg
-21%
Baranie rohy jemné 720ml (630g) Ady
1 ks
Slovensko
2,39 €
1,89 €
6,75 €/kg
Cibuľka perličky v náleve 370ml (330g) Ady
1 ks
Slovensko
1,49 €
7,84 €/kg
Chilli papričky ostré 720g Hamé
1 ks
Turecko
11,99 €
26,35 €/kg
Artičoky krájané prírodné 2,5kg Mazza
1 ks
Taliansko
9,59 €
7,99 €/kg
Bonduelle Créatif Mexico zmes steril. 425ml (300g)
1 ks
Maďarsko
2,29 €
8,64 €/kg
Cibuľa smažená chrumkavá 1kg Lunys
1 ks
Holandsko
8,79 €
8,79 €/kg
Chren sterilizovaný 3720ml/3550g Ady
1 ks
Slovensko
16,99 €
4,79 €/kg
Baranie rohy krájané jemné Pizza Mild 3720ml Ady
1 ks
Slovensko
10,29 €
7,92 €/kg
Artičoky štvrtky v slanom náleve 2,5kg Bassta
1 ks
Španielsko
11,09 €
7,15 €/kg
Bambusové výhonky prúžky 2,95kg Royal Orient
1 ks
Čína
8,89 €
4,94 €/kg
Artičoky štvrťky v slanom náleve 400g Bassta
Dočasne nedostupné
1 ks
3,49 €
14,54 €/kg
Kompót Ananás krájaný 565g Natur Farm
1 ks
Thajsko
2,69 €
7,91 €/kg
Tuniak v paradajkovej omáčke 4x80g Natur Farm
1 ks
Španielsko
3,99 €
19,18 €/kg
Jalapeňos papričky krájané 335g Natur Farm
1 ks
Turecko
2,09 €
11,00 €/kg
Olej makový 250ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
5,49 €
21,96 €/LIT
Králik celý cca 1kg Natur Farm
1 ks
Maďarsko
8,81 €
8,81 €/kg
 Tuniak v slnečnicovom oleji 4x80g Natur Farm
1 ks
Španielsko
3,99 €
19,18 €/kg
Sirup Citrus mix 700ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,69 €
6,70 €/LIT
Maces 500g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,49 €
8,98 €/kg
Sirup Mätovo-limetový 700ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,69 €
6,70 €/LIT
Sirup citrón-limetka-mäta-uhorka Natur Farm 700 ml
1 ks
Maďarsko
4,69 €
6,70 €/LIT
 Tuniak v slnečnicovom oleji 4x80g Natur Farm
1 ks
Španielsko
3,99 €
19,18 €/kg
Sirup Mojito 700ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,69 €
6,70 €/LIT
Olej ľanový 250ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
2,79 €
11,16 €/LIT
Sirup citrón-limetka-mäta-uhorka Natur Farm 700 ml
1 ks
Maďarsko
4,69 €
6,70 €/LIT
Tuniak v paradajkovej omáčke 4x80g Natur Farm
1 ks
Španielsko
3,99 €
19,18 €/kg
Žemle Mega burger sezam 4ks 300g Jaus
1 ks
Nemecko
2,49 €
0,62 €/ks
-17%
Kukurica sterilizovaná 340g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
1,39 €
1,15 €
4,04 €/kg
Sirup Mätovo-limetový 700ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,69 €
6,70 €/LIT
Sirup Jahodový 700ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,69 €
6,70 €/LIT
Olej sezamový 250ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,39 €
17,56 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Uhorky sterilizované 6-9cm 680g Natur Farm
Uhorky sterilizované 6-9cm 680g Natur Farm
1,59 € s 19% DPH
1,99 €