Králik celý cca 1kg Natur Farm

1 ks
Maďarsko
Krajina pôvodu Maďarsko
Kategória Králik
Množstvo v kartóne 5 kg
Cena za kg 8,81 €
Cena za ks ...
Hmotnosť 1ks 1 kg
Na sklade viac ako 1 ks
Cena bude prepočítaná na základe reálne naváženej váhy
8,81 € s 5% DPH
Králik celý cca 1kg Natur Farm

Natur Farm Králik celý chladený ,bez hlavy a bez drobov. Hmotnosť balenia cca 1kg. Minimálna objednávka pre produkt je 1 ks – cca 1kg.

Čerstvé králičie mäso, bez hlavy a vnútorností. Chladené.

  • Narodené: Maďarsko
  • Vykŕmené: Maďarsko
  • Porazené: Maďarsko
  • Búrané: Mďarsko
  • Veterinárne číslo: HU115EK
Skladovanie

Skladujte pri teplote 0 - 4°C.

Návod na prípravu

Produkt je určený na tepelnú úpravu.

 

Zloženie
Králičie mäso.

 

Alergény
Neobsahuje.
Obsah balenia

Hmotnosť balenia cca 1kg. Minimálna objednávka pre produkt je 1 ks – cca 1kg.

Podobné produkty
Králičí chrbát bez kosti 500g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
9,69 €
19,38 €/kg
Králičie stehno celé 450g Natur Farm
Dočasne nedostupné
1 ks
6,29 €
13,98 €/kg
Králičie stehná sous vide cca 800g Beef House
1 ks
Slovensko
10,87 €
13,59 €/kg
Králičie stehná Sous vide cca 450g Beef House
1 ks
Slovensko
6,12 €
13,59 €/kg
-21%
Kompót Ovocný koktejl 410g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
1,89 €
1,49 €
5,96 €/kg
Kompót Marhule polené 700g Natur Farm
1 ks
Bulharsko
2,99 €
8,21 €/kg
 Tuniak v slnečnicovom oleji 4x80g Natur Farm
1 ks
Španielsko
3,99 €
19,18 €/kg
Kompót Broskyne polené Prémium 700g Natur Farm
1 ks
Bulharsko
2,99 €
8,21 €/kg
Maces 500g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,49 €
8,98 €/kg
Sirup Jahodový 700ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,69 €
6,70 €/LIT
Olej makový 250ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
5,49 €
21,96 €/LIT
Mrkva s hráškom sterilizovaná 470g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
1,99 €
7,11 €/kg
Uhorky sterilizované 9-12 cm 4,1kg Natur Farm
1 ks
7,99 €
3,63 €/kg
Jalapeňos papričky krájané 335g Natur Farm
1 ks
Turecko
2,09 €
11,00 €/kg
TETRABBIT Kft.
TETRABBIT Kft. Bokodi út. 78, Baja, Maďarskoviac informácií o distribútorovi
Králičie stehno celé 450g Natur Farm
Dočasne nedostupné
1 ks
6,29 €
13,98 €/kg
Králik celý cca 1kg Natur Farm
1 ks
Maďarsko
8,81 €
8,81 €/kg
Králičí chrbát bez kosti 500g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
9,69 €
19,38 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Králik celý cca 1kg Natur Farm
Králik celý cca 1kg Natur Farm
8,81 € s 5% DPH