Kostíci čokoparta jog. vanil. DANONE 107g VÝPREDAJ

1 ks
Česká republika
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Detské dezerty
Množstvo v kartóne 20 ks
Cena za kg 2,31 €
Na sklade 1 ks
0,25 € s 5% DPH
0,99 €
Kostíci čokoparta jog. vanil. DANONE 107g VÝPREDAJ

Kostíci Čokoparta je vynikajúci vanilkový jogurt s extrudovanými guľôčkami v mliečnej a horkej čokoláde milovaný deťmi. Či už deti preferujú zamiešanie cukroviniek s jogurtom priamo v tégliku alebo si radšej nechajú cukrovinky najneskôr k olovrantu, tak pre ne bude každý olovrant veľkou zábavou. Jogurty Kostíci môžu deti vyskúšať vo viacerých variantách, či už sa jedná o príchute jogurtov alebo variácie cukroviniek. Jogurty Kostíci nájdete s vanilkovým, čokoládovým alebo sladkým bielym jogurtom. Nad viečkom zase na deti čakajú čokoládové dražé alebo čokoládové guľôčky. Toto výborné občerstvenie si môžu deti dopriať ako doma, tak v škole.

107 g (100 g e jogurtu + 7 g extrudátu).

Vlastnosti
  • Prirodzený zdroj vápnika
  • Z čerstvého mlieka
  • Prirodzený zdroj bielkovín
Krajina pôvodu
  • Česká republika
Skladovanie
  • Spotrebujte do: viď viečko alebo horný okraj téglika. Skladujte od 2 °C do 8 °C.
  • Chladené

 

Zloženie

Jogurt: mlieko, vanilková zložka 5% (cukor, arómy, farbivo: luteín, vanilkový extrakt), cukor, jogurtové kultúry, Guľôčky 6,5% (mliečna čokoláda 30%, horká čokoláda 30% - kakaová sušina najmenej 25% a 38%, extrudát 40%): cukor, pšeničná múka a krupica, kakaová hmota, kakaové maslo, sušené mlieko, zmes rastlinných tukov: palmový a bambucký olej, Sal, olej z jadier manga, mliečny tuk, leštiace látky: arabská guma, cukor, med, emulgátory: slnečnicový lecitín, E476, sušená srvátka, laktóza, soľ, kakaový prášok, vanilkový extrakt

Alergény

Vajcia, mlieko, orechy, arašidy, sezam, sója, pšenica. Môže obsahovať stopy arašidov, sezamu, orechov, sóje a vajec.

Výživové hodnoty na 100 g
Energia469 kJ /
111 kcal
Tuky3,7 g
z toho Nasýtené mastné kyseliny2,2 g
Sacharidy15 g
z toho Cukry13,3 g
Bielkoviny4,5 g
Soľ0,16 g
Vápnik144 mg
* %18
* Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)
1 porcia = 1 téglik (107 g)

 

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 107 g

Podobné produkty
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-75%
Lipánek Mini kakaový Madeta 80g VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,85 €
0,21 €
2,66 €/kg
Momentálne nedostupný
Dráčik termizovaný tvarohovo-smotanový krém vanilka 80g Tami
1 ks
Slovensko
0,65 €
8,12 €/kg
-30%
Kostíci čokoparta jogurt vanilka DANONE 107g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,69 €
6,45 €/kg
BIO Tvarohový dezert MATYLDA natur 125g Milko
1 ks
Česká republika
0,95 €
7,60 €/kg
Kinder Maxi King 35g
1 ks
Nemecko
1,09 €
31,14 €/kg
BIO Tvarohový dezert MATYLDA vanilka 125g Milko
1 ks
Česká republika
0,95 €
7,60 €/kg
Lipánek MAXI kakaový MADETA 130g
1 ks
Česká republika
1,15 €
8,85 €/kg
BIO Tvarohový dezert MATYLDA jahoda 125g Milko
1 ks
Česká republika
0,95 €
7,60 €/kg
Monte Mega dezert 400g Zott
1 ks
Nemecko
2,79 €
6,97 €/kg
Lipánek Mini kakaový Madeta 80g
1 ks
Česká republika
0,85 €
10,63 €/kg
Kinder mliečny rez 28g
1 ks
Nemecko
0,79 €
28,22 €/kg
-30%
Kostíci barvíci jogurt vanilkový DANONE 109g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,69 €
6,33 €/kg
Monte Choco Balls ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
Dezert smotanový BEZLAKTÓZOVÝ DRÁČIK vanilka TAMI 80g
1 ks
Slovensko
0,75 €
9,38 €/kg
Mliečna krupica s kakaom 150g Kunín
1 ks
Česká republika
1,49 €
9,93 €/kg
Monte Choco Flakes ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
Lipánek MAXI vanilkový MADETA 130g
1 ks
Česká republika
1,15 €
8,85 €/kg
Lipánek Mini vanilkový Madeta 80g
1 ks
Česká republika
0,85 €
10,63 €/kg
Monte Cacao cookies ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
Kinder Pingui mliečny 30g
1 ks
Taliansko
0,99 €
33,00 €/kg
-30%
Kostíci barvíci jogurt vanilkový DANONE 109g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,69 €
6,33 €/kg
Spotrebujte do 2.10.26 Spotreba 2.10.26
-75%
Kostíci čokoparta jog. vanil. DANONE 107g VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,25 €
2,31 €/kg
-30%
Kostíci čokoparta jogurt vanilka DANONE 107g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,69 €
6,45 €/kg
Danone s.r.o.
Mlynské nivy 5, 821 09 Bratislava, Slovenskoviac informácií o distribútorovi
Jogurtový nápoj Actimel biely 4x100g Danone
1 BA
Belgicko
2,79 €
0,70 €/ks
-34%
Activia jogurt čučoriedka DANONE 120g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Alpro Sójový nápoj s vanilkovou príchuťou 1l
1 ks
Francúzsko
3,49 €
3,49 €/LIT
-34%
Fantasia jogurt čokoguličky DANONE 100g
1 ks
Poľsko
0,99 €
0,65 €
6,50 €/kg
Dezert sójový s čokoládovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,45 €
11,60 €/kg
Nápoj kokosový Barista 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Alpro High Protein sój. nápoj sla.kar. káva 250ml
1 ks
Belgicko
1,89 €
7,56 €/LIT
Alpro High Protein sójový nápoj čokoláda 250ml
1 ks
Belgicko
1,89 €
7,56 €/LIT
YoPro Protein jogurtový nápoj s príchuťou jahoda-malina 300g Danone
1 ks
Rumunsko
1,99 €
6,63 €/kg
-23%
Alpro sójová alternatíva smotany na šľahanie 250ml
1 ks
Belgicko
2,59 €
1,99 €
7,96 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Kostíci čokoparta jog. vanil. DANONE 107g VÝPREDAJ
Kostíci čokoparta jog. vanil. DANONE 107g VÝPREDAJ
0,25 € s 5% DPH
0,99 €