Uhorky sterilizované 9-12 cm 4,1kg Natur Farm

1 ks
Natur Farm Uhorky sterilizované 9-12 cm, pevný podiel 2200g. Hmotnosť/ Objem balenia: 4,1kg.
Krajina pôvodu SRB
Kategória Konzervovaná a nakladaná zelenina
Množstvo v kartóne 2 ks
Cena za kg 3,63 €
Na sklade viac ako 10 ks
7,99 € s 19% DPH
Uhorky sterilizované 9-12 cm 4,1kg Natur Farm

Uhorky Natur Farm 9-12 cm 4100g

  • Skladovanie: Skladujte v suchu mimo slnečného žiarenia. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 5 dní.
  • Návod na použitie: Určené na priamu konzumáciu
Zloženie

Zloženie výrobku: uhorky, voda, cukor, kyselina octová, soľ, extrakt z cibule, extrakt z kôpru, sladidlo: sacharín

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 19.44
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 82.62
Tuky [Gram] 1
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 0.01
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 4.6
z toho cukry [Gram] 1
Vláknina [Gram] 1.23
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 0.26
Soľ (NaCl) [Gram] 1.15
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 4,1kg.

Podobné produkty
Bambusové výhonky plátky 330g Shan'shi
Očakávame 30.09.
1 ks
Čína
2,69 €
14,94 €/kg
Cibuľka perličky v náleve 370ml (330g) Ady
1 ks
Slovensko
1,49 €
7,84 €/kg
Bambusové výhonky prúžky 2,95kg Royal Orient
1 ks
Čína
8,89 €
4,94 €/kg
Cibuľové chutney 500g Beef House
1 ks
Slovensko
6,69 €
13,38 €/kg
Cibuľa smažená chrumkavá 1kg Lunys
1 ks
Holandsko
8,79 €
8,79 €/kg
Bonduelle Créatif Mexico zmes steril. 425ml (300g)
1 ks
Maďarsko
2,29 €
8,64 €/kg
Chren sterilizovaný 3720ml/3550g Ady
1 ks
Slovensko
16,99 €
4,79 €/kg
Baranie rohy krájané jemné Pizza Mild 3720ml Ady
1 ks
Slovensko
10,29 €
7,92 €/kg
Chilli papričky ostré 720g Hamé
1 ks
Turecko
11,99 €
26,35 €/kg
Cibuľka perličky v náleve pikant 280ml (250g) Ady
1 ks
Slovensko
1,49 €
11,46 €/kg
Créatif Duo sterilizovaný 425ml (400g) Bonduelle
1 ks
Maďarsko
2,09 €
7,89 €/kg
Artičoky štvrťky v slanom náleve 400g Bassta
Dočasne nedostupné
1 ks
3,49 €
14,54 €/kg
Cesnaková pasta bez soli 3 kg vedro
1 ks
Slovensko
12,19 €
4,06 €/kg
Cvikla (Červená repa) jemne rezaná 580ml Ady
1 ks
Slovensko
1,69 €
6,04 €/kg
-21%
Cibuľové chutney 220g Beef House
1 ks
Slovensko
3,79 €
2,99 €
13,59 €/kg
Artičoky krájané prírodné 2,5kg Mazza
1 ks
Taliansko
9,59 €
7,99 €/kg
-21%
Baranie rohy jemné 720ml (630g) Ady
1 ks
Slovensko
2,39 €
1,89 €
6,75 €/kg
Baranie rohy jemné 3720ml (3300g) Ady
1 ks
Slovensko
9,39 €
5,87 €/kg
Artičoky štvrtky v slanom náleve 2,5kg Bassta
1 ks
Španielsko
11,09 €
7,15 €/kg
Chop Suey Zmes zeleniny 330g Shan'shi
1 ks
Čína
2,69 €
14,94 €/kg
Kompót Marhule polené 700g Natur Farm
1 ks
Bulharsko
2,99 €
8,21 €/kg
Sirup Čučoriedkový 700ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,69 €
6,70 €/LIT
Maces 500g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,49 €
8,98 €/kg
Kompót Broskyne polené Prémium 700g Natur Farm
1 ks
Bulharsko
2,99 €
8,21 €/kg
Olej ľanový 250ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
2,79 €
11,16 €/LIT
Sirup Mätovo-limetový 700ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,69 €
6,70 €/LIT
Sirup Mojito 700ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,69 €
6,70 €/LIT
Fazuľa biela veľká sterilizovaná 400g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
1,15 €
4,79 €/kg
Sirup Malinový 700ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,69 €
6,70 €/LIT
Kompót čučoriedkový 350g Natur Farm
1 ks
Česká republika
4,09 €
27,27 €/kg
-17%
Kukurica sterilizovaná 340g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
1,39 €
1,15 €
4,04 €/kg
Olej kokosový Coco24 500ml Natur Farm
1 ks
Slovensko
4,39 €
8,78 €/LIT
Slimáky Achátové  800g Natur Farm
1 ks
Indonézia
17,99 €
37,48 €/kg
Olej sezamový 250ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,39 €
17,56 €/LIT
Kompót Čerešne bez kôstky 700g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
3,89 €
10,81 €/kg
Kompót Ananás krájaný 565g Natur Farm
1 ks
Thajsko
2,69 €
7,91 €/kg
Rožok Hot dog 4ks 250g Jaus
1 ks
Nemecko
2,29 €
0,57 €/ks
-25%
Kompót Višne bez kôstky 700g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,79 €
3,59 €
10,26 €/kg
Sirup Čučoriedkový 700ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,69 €
6,70 €/LIT
Sirup Jahodový 700ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,69 €
6,70 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Uhorky sterilizované 9-12 cm 4,1kg Natur Farm
Uhorky sterilizované 9-12 cm 4,1kg Natur Farm
7,99 € s 19% DPH