Katalóg produktov

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
9010 produktov
-23%
Šalát - Mix Trhaný 400g praný, I.trieda
1 ks
Taliansko
4,39 €
3,39 €
8,48 €/kg
Jablká zelené Granny Smith kal. 75-80, I.trieda
1 kg
Taliansko
0,47 €
2,59 €/kg
Jablká červené Pink Lady kal. 75-80, I.trieda
1 kg
Čile
Taliansko
0,56 €
2,69 €/kg
Kinder Maxi King 35g
1 ks
Nemecko
1,09 €
31,14 €/kg
Vňať - Špenát Baby 400g praný
1 ks
Taliansko
3,89 €
9,73 €/kg
Mozzarella 40% MILRAM blok cca 10kg
1 ks
Nemecko
71,90 €
7,19 €/kg
Mlieko polotučné jihočeské UHT 1,5% Madeta
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,99 €/LIT
Šalát hlávkový kal.130+, I.trieda
1 ks
Poľsko
1,69 €
4,83 €/kg
Vajcia klietkový chov L 30ks Tatranské
1 KT
Slovensko
9,89 €
0,33 €/ks
Šalát mix Primavera 200g
1 ks
Taliansko
1,39 €
6,95 €/kg
Špargľa zelená kal. L-XL 450g
1 ks
Maroko
Peru
7,79 €
17,31 €/kg
Mlieko polotučné 1,5% 1l Rajo
1 ks
Slovensko
1,29 €
1,29 €/LIT
Klíčky china rose 100g
1 ks
Holandsko
2,49 €
24,90 €/kg
Hliva ustricová, I.trieda
1 kg
Slovensko
4,09 €
4,09 €/kg
-20%
Šampiňóny hnedé balené 250g, I.trieda
1 ks
Poľsko
1,49 €
1,19 €
4,76 €/kg
Paradajky Cherry červené krík Passion kal. 20-25, I.trieda
1 kg
Holandsko
8,19 €
8,19 €/kg
Múka pšeničná polohrubá výberová 1kg Kolárovo
1 ks
Slovensko
0,89 €
0,89 €/kg
Ocot Kvasný liehový 8% 1l Hels
1 ks
Slovensko
0,79 €
0,79 €/LIT
Kinder Bueno v mliečnej čokoláde 2x21,5g
1 ks
Poľsko
1,09 €
25,35 €/kg
Hrozno červené Red Globe kal. L-XL, I.trieda
1 kg
Taliansko
3,29 €
3,29 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana