Katalóg produktov

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
9010 produktov
Zemiaky konzumné neskoré žlté neprané kal.35+, I.trieda
1 kg
Nemecko
1,09 €
1,09 €/kg
Pomelo ks kal. 8/9, I.trieda
1 ks
Čína
2,89 €
2,37 €/kg
Vajcia klietkový chov M 30ks Tatranské
1 KT
Slovensko
9,39 €
0,31 €/ks
Mana Roots Matéčko Limetka limonáda 330ml
1 ks
Slovensko
1,79 €
5,42 €/LIT
Slivky domáce
1 kg
Poľsko
0,14 €
1,99 €/kg
Mozzarella Burrata 125g Gioiella
1 ks
Taliansko
3,19 €
25,52 €/kg
Mrkva žltá kal. 200-400
1 kg
Holandsko
0,41 €
2,29 €/kg
CHRUMKY arašidové Miva 60g
1 ks
Slovensko
0,75 €
12,50 €/kg
Mlieko kokosové 1l Aroy-D
1 ks
Thajsko
4,99 €
4,99 €/LIT
Reďkovka biela kal. 20
1 kg
Holandsko
1,30 €
2,59 €/kg
Balená Mäta 30g
1 BA
Keňa
1,39 €
46,33 €/kg
Mlieko Maresi 500ml
1 ks
Rakúsko
2,99 €
5,98 €/LIT
Syr 45% Tehla cca 3kg Melina
1 kg
Poľsko
5,89 €
5,89 €/kg
Chlieb toastový americký svetlý 750g Ölz
1 ks
Rakúsko
2,79 €
3,72 €/kg
Brokolica baby 200g
1 ks
Holandsko
5,99 €
29,95 €/kg
Vňať - Sakura mix vanička
1 ks
Holandsko
2,69 €
53,80 €/kg
Bylinky - Mäta
1 kg
Maďarsko
Španielsko
19,69 €
19,69 €/kg
Slanina ORAVSKÁ plátky LE & CO 1kg
1 ks
Česká republika
9,49 €
9,49 €/kg
Klíčky sójové 1kg, I.Tr
1 ks
Slovensko
3,79 €
3,79 €/kg
Hrášok plochý struky 250g
1 ks
Keňa
Zimbabwe
4,89 €
19,56 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana