Katalóg produktov

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
9010 produktov
Maslo 82% 250g Rajo
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/kg
Vňať - Petržlenová vňať hladká
1 kg
Taliansko
5,49 €
5,49 €/kg
Bagetka biela Z našej pekárne 49 g
1 ks
Nemecko
0,25 €
5,10 €/kg
Múka pšeničná hladká špeciál BL55 1kg Gyermelyi
1 ks
Maďarsko
1,09 €
1,09 €/kg
Mango kal.7-8, I.Tr
1 ks
Brazília
2,39 €
3,98 €/kg
Šalát mix Mista 200g
1 ks
Taliansko
1,39 €
6,95 €/kg
Múka pšeničná polohrubá výberová 1kg Mlyn
1 ks
Slovensko
0,89 €
0,89 €/kg
Množstevné zľavy
Red Bull Energy drink 250ml *ZO
1 ks
Švajčiarsko
1,85 €
7,40 €/LIT
Kukurica cukrová čerstvá klas 1ks (200g+)
1 ks
Maďarsko
0,95 €
2,71 €/kg
Mlieko plnotučné 3,5% Tatranské 1l Tami
1 ks
Slovensko
1,25 €
1,25 €/LIT
Droždie čerstvé 42g Vital Gold DHW
1 ks
Nemecko
0,29 €
6,90 €/kg
Černice 125g
1 ks
Portugalsko
5,19 €
41,52 €/kg
Kiwi Hayward volne kal.23-27, I.Tr
1 kg
Čile
0,57 €
4,99 €/kg
Maslo 82% 250g Melina
1 ks
Poľsko
2,49 €
9,96 €/kg
Udon rezance čerstvé 200g Mai Wan
1 ks
Čína
0,99 €
4,95 €/kg
Šalát Rímsky baby 2ks
1 ks
Španielsko
1,89 €
6,30 €/kg
-23%
Mrkva zväzok I. Tr.
1 ks
Poľsko
Slovensko
1,89 €
1,45 €
2,90 €/kg
Smotana na varenie rastlinná 26% MASTER GOURMET 1l
1 ks
Taliansko
3,99 €
3,99 €/LIT
Šalát mix Fantasiosa 200g
1 ks
Taliansko
1,39 €
6,95 €/kg
-23%
Šalát - Mix Trhaný 400g praný, I.trieda
1 ks
Taliansko
4,39 €
3,39 €
8,48 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana