B2C

Jäger bomb

1 ks
Kategória B2C
Na sklade viac ako 10 ks
18,48 € s 23% DPH
Jägermeister 35% 0,7 l
Prejsť na detail produktu

Jägermeister 35% 0,7 l

Popis

Práve ste ulovili náš Jägermeister. Jeho nezameniteľná chuť je výsledkom tajnej kombinácie jemných extraktov z 56 bylín a rastlinných ingrediencií. Dokonalá harmónia je následne docielená dlhým zrením v dubových sudoch. Neprestávajte loviť.

Vlastnosti
  • Iba ľadovo namrazený
Značka

Jägermeister

Skladovanie
  • Pri izbovej teplote
Varovanie

Zákaz predaja alkoholických nápojov osobám mladším ako 18 rokov a osobám zjavne ovplyvneným alkoholom. §3 ods. 2 zákona č. 219/1996 Z.z. o ochrane pred zneužívaním alkoholických nápojov a o zriaďovaní a prevádzke protialkoholických záchytných služieb.

Red Bull Energy Drink 2 Pack 2x250ml*ZO
Prejsť na detail produktu

Špeciálna receptúra Red Bull Energy Drink 2 Pack, 2x 250 ml obsahuje prísady najvyššej kvality. Niacín a vitamín B6 prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy, ako aj k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie. Energetický nápoj obsahuje sladidlá - vysoký obsah kofeínu. Sýtené. Pasterizované.

PLECH “Skratka ZO označuje nápoje v zálohovanom obale.” Zákonom stanovená výška zálohy za jeden zálohovaný obal PET/PLECH na nápoje 0,15 eura bude uvedená a prirátaná na účtovnom doklade.

Podobné produkty
 JOJO Cola Mix 80g
1 ks
Česká republika
1,29 €
16,13 €/kg
 Allnature Kyselina citrónová v spreji 500ml
1 ks
Čína
4,09 €
8,18 €/LIT
Trvalo výhodné
 Frosch Čistiaci krém Levanduľa 500ml
1 ks
Nemecko
2,09 €
4,18 €/LIT
 Allnature Perkarbonát sodný + TAED 1kg
1 ks
Česká republika
5,49 €
5,49 €/kg
Trvalo výhodné
 Frosch Aviváž Kvet bavlny 36PD 900ml
1 ks
Nemecko
3,19 €
0,09 €/praciu dávku
 Allnature Jedlá sóda 1kg
1 ks
Turecko
2,09 €
2,09 €/kg
 Cukor Vanilkový Bourbon 10g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,99 €
99,00 €/kg
Trvalo výhodné
 Frosch Sprej na koberce a čalúnenie 500ml
1 ks
Nemecko
3,39 €
6,78 €/LIT
 Allnature Pracia sóda 1kg
Očakávame 30.09.
1 ks
Poľsko
2,29 €
2,29 €/kg
 Marináda suchá Kebab 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
39,60 €/kg
 Allnature Kyselina citrónová 1kg
1 ks
Čína
4,59 €
4,59 €/kg
 Orion Forma na pečenie sliepka silikón
1 ks
Čína
4,99 €
72,32 €/kg
Trvalo výhodné
 Frosch Sprej na škvrny a la „žlčové mydlo“ 75 ml
1 ks
Nemecko
2,39 €
31,87 €/LIT
 Orion Chňapka s magnetom My kitchen hnedá
1 ks
India
5,29 €
50,87 €/kg
 Drevené uhlie Binchotan-Lychee 10kg Josper
1 ks
Vietnam
69,99 €
7,00 €/kg
 Allnature Mydlové vločky 1kg
1 ks
Poľsko
10,59 €
10,59 €/kg
 Korenie Škorica celá 17g Kotányi
1 ks
Indonézia
1,49 €
87,65 €/kg
 Harahorn Tropical Gin 40% 0,5l
1 ks
Nórsko
35,59 €
71,18 €/LIT
 Hovädzí Ribeye steak cca 2,3kg - 5kg  Aliarg
1 kg
Argentína
35,69 €
35,69 €/kg
 KitKat Mix-In Big Chunk posyp 400 g Nestlé
1 ks
Nemecko
11,89 €
29,73 €/kg
Jägermeister 35% 0,7 l
1 ks
Nemecko
14,99 €
21,41 €/LIT
Jägermeister Manifest Likér 38% 1 l
1 ks
Nemecko
46,99 €
46,99 €/LIT
Jägermeister 35% 1 l
1 ks
Nemecko
19,99 €
19,99 €/LIT
Jägermeister Orange Likér 33% 1l
1 ks
Nemecko
19,99 €
19,99 €/LIT
Jäger bomb
1 ks
18,48 €
 

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Jäger bomb
Jäger bomb
18,48 € s 23% DPH