Goral, spol. s r.o.

Goral, spol. s r.o. Veľké Bierovce 276 913 11 Veľké Bierovce SR
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
44 produktov
Teriyaki omáčka 150ml Asia Time
1 ks
Thajsko
1,49 €
9,93 €/LIT
Balzamikové glazé z Modeny figové 150ml FranzJosef
1 ks
Taliansko
2,59 €
17,27 €/kg
Paradajková omáčka Basilico 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Sardelové očká v oleji s kaparami 45g Franz Josef
1 ks
Španielsko
2,89 €
107,04 €/kg
Kompót Marhule polené lúpané 425ml Giana
1 ks
Grécko
1,79 €
7,46 €/kg
Olivy zelené s modrým syrom 300g Franz Josef
1 ks
Španielsko
1,80 €
13,85 €/kg
Zázvorové Sushi plátky 190g Asia Time
1 ks
Čína
1,59 €
14,45 €/kg
Olivy zelené s lososom 300g Franz Josef
1 ks
Španielsko
1,80 €
13,85 €/kg
Olej ryžový 750ml Franz Josef
1 ks
Španielsko
6,40 €
8,53 €/LIT
Olivy zelené s ančovičkami 300g Franz Josef
1 ks
Španielsko
1,80 €
13,85 €/kg
Chilli omáčka Sriracha 150ml Asia Time
1 ks
Thajsko
1,49 €
9,93 €/LIT
Paradajková omáčka Olive 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Paradajková omáčka Napoletana 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Paradajková omáčka Arrabbiata 350g Franz Josef
1 ks
Taliansko
2,39 €
6,83 €/kg
Asia Time Instantné rezance 250g
1 ks
Čína
1,79 €
7,16 €/kg
Paradajky sušené krájané 1kg Franz Josef
1 ks
Turecko
10,99 €
11,57 €/kg
Ustricová omáčka Oyster Sauce 150ml Asia Time
1 ks
Thajsko
1,49 €
9,93 €/LIT
Olivy zelené so sušenými paradajkami 250g Franz Josef
1 ks
4,09 €
32,72 €/kg
Asia Time Instantné rezance chilli 250g
1 ks
Čína
1,79 €
7,16 €/kg
Makrelové filety tabacso 170g Franz Josef
1 ks
Poľsko
2,99 €
29,31 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana