Dressing jogurtový 1l Spak

1 ks
Česká republika
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Dresingy a omáčky
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za LIT 6,82 €
Na sklade viac ako 10 ks
6,89 € s 19% DPH
Dressing jogurtový 1l Spak
Značka:
  • Spak
Krajina pôvodu:
  • Česká republika
Skladovanie:
  • Skladujte pri teplote od +2 °C do +25 °C.
  • Po otvorení uchovajte v chlade pri teplote od +2 °C do +8 °C a spotrebujte do 3 týždňov.
  • Minimálna trvanlivosť do: viď potlač hornej časti obalu.

Zloženie
  • pitná voda, 28% jogurt biely, 20% repkový olej, cukor, kvasný ocot liehový, jedlá soľ, sušené odstredené mlieko, maltodextrín, zahusťovadlo: xantánová guma, pektín, fermentovaná sója, paradajkový pretlak, jablčná šťava, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, konzervačné látky: kyselina benzoová, kyselina sorbová, koreniny, aróma
Alergény:
  • mlieko, sója
Výživové údaje na 100g:
Energia: 981 kJ / 237 kcal
Tuky: 21 g
z toho nasýtené mastné kyseliny: 2,2 g
Sacharidy: 9,6 g
z toho cukry: 8,7 g
Bielkoviny: 1,8 g
Soľ: 2,2 g
Obsah balenia
  • 1035 g - Plastová fľaša

Rozmery:

  • výška regálu: 236 mm
  • šírka regálu: 106 mm
  • hĺbka regálu: 70 mm

Hmotnosť:

  • brutto: 1109 g
  • netto: 1035 g
Podobné produkty
Barbeque (BBQ) omáčka 1kg Spak
1 ks
Česká republika
6,59 €
6,59 €/kg
Cheddar omáčka 750g Hochland Professional
1 ks
Nemecko
10,89 €
14,52 €/kg
Ajvar jemný 720ml (700g) Ady
1 ks
Slovensko
3,19 €
4,43 €/LIT
Barbecue omáčka 250ml Develey
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/LIT
Ajvar jemný 350g Podravka
1 ks
Chorvátsko
2,89 €
8,26 €/kg
Barbeque (BBQ) studená omáčka 2l Chef Club
1 ks
Česká republika
14,89 €
7,44 €/LIT
CHEF Demiglace 850g
1 ks
Slovensko
22,69 €
26,69 €/kg
Chilli omáčka ostrá 200ml Shan'shi
1 ks
Thajsko
3,49 €
17,45 €/LIT
Cheddar omáčka premium 4kg Frontline
1 ks
Česká republika
43,99 €
11,00 €/kg
Barbecue omáčka 250g Heinz
1 ks
Holandsko
2,89 €
11,56 €/kg
Chilli omáčka Sriracha 150ml Asia Time
1 ks
Thajsko
1,49 €
9,93 €/LIT
Ajvar pikant 350g Podravka
1 ks
Chorvátsko
2,89 €
8,26 €/kg
Chilli omáčka Super Hot Sriracha 740ml Uni-Eagle
1 ks
Thajsko
4,59 €
6,20 €/LIT
Barbeque (BBQ) omáčka 4,8kg Hellmann's
1 ks
Poľsko
25,39 €
5,29 €/kg
Cesnaková omáčka 230g Heinz
1 ks
Holandsko
2,89 €
12,57 €/kg
Cesnakový krém pálivý Erős Pista 160g Univer
1 ks
Maďarsko
2,29 €
14,31 €/kg
Chilli omáčka ostrá 300ml J-Lek
1 ks
Thajsko
2,19 €
7,30 €/LIT
Chilli omáčka ostrá 235ml Hamé
1 ks
Thajsko
2,59 €
11,02 €/LIT
Barbeque omáčka 500ml Heera
1 ks
Spojené kráľovstvo
3,79 €
7,58 €/LIT
Burger omáčka 250ml Develey
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/LIT
SPAK Foods s.r.o.
Nádražní 623 342 01 Sušice Česká republikaviac informácií o distribútorovi
Barbeque (BBQ) omáčka 1kg Spak
1 ks
Česká republika
6,59 €
6,59 €/kg
Dressing cesnakový 1l Spak
1 ks
Česká republika
6,89 €
6,82 €/LIT
Dressing francúzsky 1l Spak
1 ks
Česká republika
6,89 €
6,82 €/LIT
Dressing americký 1l Spak
1 ks
Česká republika
6,89 €
6,82 €/LIT
Horčica klasická HB 50x30g Spak
1 KT
Česká republika
9,39 €
0,19 €/ks
Dressing Tisíc ostrovov 1l Spak
1 ks
Česká republika
6,89 €
6,82 €/LIT
Kečup jemný Gourmet XXL 1,4kg Spak
1 ks
Česká republika
4,49 €
3,21 €/kg
Dressing francúzsky HB 50x30g Spak
1 KT
Česká republika
15,39 €
0,31 €/ks
Tatárska omáčka HB 50x30g Spak
1 KT
Česká republika
11,39 €
0,23 €/ks
Majonéza 50% 5kg Spak
1 ks
Česká republika
24,69 €
4,94 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Dressing jogurtový 1l Spak
Dressing jogurtový 1l Spak
6,89 € s 19% DPH