Dr. Oetker

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
79 produktov
Zlatý klas 40g BEZGLUTÉNOVÝ Dr.Oetker
1 ks
Česká republika
Maďarsko
0,49 €
12,25 €/kg
Želatinový stužovač za studena 50g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,19 €
23,80 €/kg
Ryžová kaša Marhuľová 52g Dr. Oetker
1 BA
Maďarsko
0,86 €
0,86 €/kg
Želatína na vaj. tlačenku a aspiky 20g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
1,09 €
54,50 €/kg
Škrob zemiakový Solamyl bezgluténový 1kg Dr.Oetker
1 ks
Maďarsko
6,79 €
6,79 €/kg
Aróma rumová 38ml Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
1,49 €
39,21 €/LIT
Citrónová kôra strúhaná 2x6g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
0,99 €
82,50 €/kg
Ryžová kaša Jablkovo-škoricová 52g Dr. Oetker
1 BA
Slovensko
0,86 €
0,86 €/kg
Extrakt bourbon vanilka Madagaskar 35ml Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
3,30 €
94,21 €/kg
Tortové želé v prášku, číre 10g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
Slovensko
0,59 €
59,00 €/kg
Mrazená Pizza Ristorante Prosciutto 340g Dr.Oetker
1 ks
Poľsko
3,99 €
11,74 €/kg
Puding BB kakaový Dr. Oetker 250g
1 ks
Česká republika
2,19 €
8,76 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana