Cukrárenské zdobenie, náplne a polevy

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
43 produktov
Aróma punčová 38ml Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
1,49 €
39,21 €/LIT
Marcipán 150g Dr. Oetker
1 ks
Holandsko
3,59 €
23,93 €/kg
Zlatý krém 1kg LUNYS
1 ks
Slovensko
3,99 €
3,99 €/kg
Želatína v plátkoch 1000g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
46,59 €
46,59 €/kg
Pomarančová kôra strúhaná 2x6g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
0,99 €
82,50 €/kg
Poleva tmavá 100g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
17,90 €/kg
Farba gélová potravinárska žltá 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Poleva svetlá 100g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
17,90 €/kg
NESTLÉ Docello Topping karamel 1kg
1 ks
Taliansko
17,39 €
17,39 €/kg
Zdobenie tmavé 80g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
1,89 €
23,63 €/kg
Farba gélová potravinárska modrá 10g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,09 €
209,00 €/kg
Zdobenie 4 druhy zlaté/strieborné 81g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
3,99 €
49,26 €/kg
Posýpka dekoratívna Karamel-Vanilka 20g Kotányi
1 ks
Nemecko
1,09 €
54,50 €/kg
Zdobenie Guľôčky strieborné/biele 65g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,29 €
35,23 €/kg
Perličky strieborné 42g Dr. Oetker
1 ks
Poľsko
2,29 €
54,52 €/kg
Fondán biela poťahovacia hmota 200g Dr. Oetker
1 ks
Holandsko
4,19 €
20,95 €/kg
Smarties Mix-In Mini Posyp 500g Nestlé
1 ks
Nemecko
13,99 €
27,98 €/kg
 KitKat Mix-In Big Chunk posyp 400 g Nestlé
1 ks
Nemecko
11,89 €
29,73 €/kg
Extrakt Purple sweet potato "Ube" 30g GymBeam
1 ks
Európska únia
9,95 €
331,66 €/kg
Glazúra tmavá čokoláda 3kg Royal Steensma
1 ks
Holandsko
27,59 €
9,20 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana