Chanteclair Millemacchie odstraňovač škvŕn 500ml

1 ks
Taliansko
Chante Clair Millemacchie Extra Power, odstraňovač škvŕn. Hmotnosť/ objem balenia: 500ml (0,500l).
Krajina pôvodu Taliansko
Kategória Odstraňovanie škvŕn
Množstvo v kartóne 10 ks
Cena za LIT 6,78 €
Na sklade viac ako 1 ks
3,39 € s 23% DPH
Chanteclair Millemacchie odstraňovač škvŕn 500ml

Chante Clair Millemacchie odstraňovač škvŕn je vytvorený s novým zložením účinným od 1.použitia proti škvrnám. Jeho technológia ExtraPower pôsobí od nízkych teplôt a preniká do vlákien tkanín, efektívne odstraňuje z tkanín všetky stopy nečistôt, pričom rešpektuje ich farby. Vhodné aj na bielu bielizeň.

Skladovanie

Skladujte pri izbovej teplote.

Návod na použitie

Nastriekajte na škvrnu, nechajte pôsobiť 5 minút, pokračujte v praní podľa pokynov na etikete odevu. Nenechajte na tkanine zaschnúť. Nepoužívajte na vlnu a hodváb. Stálofarebnosť. skontrolujte nastriekaním na skrytý kúsok odevu.

 

 

Zloženie
Zloženie: 5% aniónové povrchovo aktívne látky, neiónové povrchovo aktívne látky.  Ďalšie zložky: Enzýmy, Parfum, Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone.
Obsah balenia

Hmotnosť/ objem balenia: 500ml (0,500l).

Podobné produkty
Trvalo výhodné
Sanytol Dezinfekcia odstraňovač škvŕn 450 g
1 ks
Španielsko
6,79 €
15,09 €/kg
Trvalo výhodné
Vanish Oxi Action Tekutý odstraňovač škvŕn 1l
1 ks
Európska únia
3,49 €
3,49 €/LIT
Allnature Perkarbonát sodný + TAED 5kg
1 ks
Česká republika
23,59 €
4,72 €/kg
Trvalo výhodné
Well Done Oxy prášok pred praním 750g
1 ks
Maďarsko
3,99 €
5,32 €/kg
Trvalo výhodné
Vanish Oxi Action Odstraňovač škvŕn sprej 500 ml
1 ks
Európska únia
3,79 €
7,58 €/LIT
Trvalo výhodné
Ariel odstraňovač škvŕn Color gél 950ml
1 ks
Španielsko
3,19 €
3,36 €/LIT
 Allnature Perkarbonát sodný + TAED 1kg
1 ks
Česká republika
5,49 €
5,49 €/kg
Trvalo výhodné
Frosch Škvrny a la "žlčové mydlo" 500ml
1 ks
Nemecko
4,49 €
8,98 €/LIT
Trvalo výhodné
 Frosch Sprej na škvrny a la „žlčové mydlo“ 75 ml
1 ks
Nemecko
2,39 €
31,87 €/LIT
Trvalo výhodné
Well Done Oxy Odstraňovač škvŕn sprej 750ml
1 ks
Maďarsko
2,09 €
2,79 €/LIT
Trvalo výhodné
Vanish Oxi Action Odstraňovač škvŕn tekutý 1 l
1 ks
Európska únia
3,59 €
3,59 €/LIT
Allnature Pracia sóda 5kg
1 ks
Poľsko
10,49 €
2,10 €/kg
 Allnature Pracia sóda 1kg
Očakávame 02.10.
1 ks
Poľsko
2,29 €
2,29 €/kg
Trvalo výhodné
Sanytol Odstraňovač škvŕn Žiarivá biela 450g
1 ks
Španielsko
6,79 €
15,09 €/kg
Trvalo výhodné
Ariel odstraňovač škvŕn White gél 950ml
1 ks
Španielsko
4,39 €
4,62 €/LIT
Trvalo výhodné
Ariel odstraňovač škvŕn Color 500g
1 ks
Španielsko
3,69 €
7,38 €/kg
Trvalo výhodné
Ariel odstraňovač škvŕn v spreji Color&White 750ml
1 ks
Španielsko
3,19 €
4,25 €/LIT
Trvalo výhodné
Chanteclair pracie mydlo Muschio Bianco 18P 1l
1 ks
Taliansko
2,89 €
0,16 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Chanteclair Bagno Anticalcare vodný kameň 625ml
1 ks
Taliansko
3,25 €
5,20 €/LIT
Trvalo výhodné
Chanteclair Muschio Bianco na podlahy 750ml
1 ks
Taliansko
2,69 €
3,59 €/LIT
Trvalo výhodné
Chanteclair Muschio Bianco prací gél 35PD 1,575l
1 ks
Taliansko
6,69 €
0,19 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Chanteclair Sport prací gél 18PD 900ml
1 ks
Taliansko
3,39 €
0,19 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Chanteclair Marseille tuhé mydlo 300g
1 ks
Taliansko
1,79 €
5,97 €/kg
Trvalo výhodné
Chanteclair pracie mydlo Marsiglia 18PD 1l
1 ks
Taliansko
2,89 €
0,16 €/praciu dávku
Chanteclair Limone odmasťovač 750ml
1 ks
Taliansko
3,99 €
5,32 €/LIT
Trvalo výhodné
Chanteclair Muschio Bianco aviváž 50PD 1l
1 ks
Taliansko
3,79 €
0,08 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Chanteclair pracie mydlo Muschio Bianco 27PD 1,5l
1 ks
Taliansko
3,45 €
0,13 €/praciu dávku
Real Chimica Srl,
Via Monte Santo 37, 20831 Seregno, IT.viac informácií o distribútorovi
Trvalo výhodné
Chanteclair Bagno Anticalcare vodný kameň 625ml
1 ks
Taliansko
3,25 €
5,20 €/LIT
Chanteclair Con Candeggina odmasťovač 625ml
1 ks
Taliansko
3,59 €
5,74 €/LIT
Trvalo výhodné
Chanteclair Muschio Bianco aviváž 50PD 1l
1 ks
Taliansko
3,79 €
0,08 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Chanteclair Aceto Bianco na vodný kameň 625ml
1 ks
Taliansko
3,05 €
4,88 €/LIT
Trvalo výhodné
Chanteclair pracie mydlo Muschio Bianco 27PD 1,5l
1 ks
Taliansko
3,45 €
0,13 €/praciu dávku
Chanteclair Limone odmasťovač 750ml
1 ks
Taliansko
3,99 €
5,32 €/LIT
Trvalo výhodné
Chanteclair pracie mydlo Marsiglia 18PD 1l
1 ks
Taliansko
2,89 €
0,16 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Chanteclair Sport prací gél 18PD 900ml
1 ks
Taliansko
3,39 €
0,19 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Chanteclair Antigoccia na vodný kameň 625ml
1 ks
Taliansko
3,09 €
4,94 €/LIT
Trvalo výhodné
Chanteclair pracie mydlo Muschio Bianco 18P 1l
1 ks
Taliansko
2,89 €
0,16 €/praciu dávku

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Chanteclair Millemacchie odstraňovač škvŕn 500ml
Chanteclair Millemacchie odstraňovač škvŕn 500ml
3,39 € s 23% DPH