Vanish Oxi Action Odstraňovač škvŕn sprej 500 ml

1 ks
Európska únia
Krajina pôvodu Európska únia
Kategória Odstraňovanie škvŕn
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za LIT 7,58 €
Na sklade viac ako 1 ks
3,79 € s 23% DPH
Vanish Oxi Action Odstraňovač škvŕn sprej 500 ml

Vanish Oxi Action Odstraňovač škvŕn sprej 500 ml

Popis

Okamžitý účinok na škvrny už na prvýkrát* *Po vypratí s výrobkom Vanish Oxi Action podľa pokynov.

Značka

Vanish

Skladovanie
  • Spotrebujte najlepšie do 2 rokov od dátumu výroby na obale.
  • Pri izbovej teplote

Príprava a použitie

Návod na použitie: Otvorte / Naneste sprej / Vyperte Nastriekajte priamo na škvrnu! Pre najlepší výsledok odstráňte škvrny čo najskôr a aplikujte na obe strany.

Návod na použitie: - Vždy si pozorne prečítajte inštrukcie k praniu na odeve či látke. - Nastriekajte na škvrnu, jemne votrite a nechajte pôsobiť 1-5 minút, potom vyperte ako obvykle. - Bezpečné na farebné aj biele materiály pri dodržaní odporúčania výrobcov materiálov. - Pred použitím otestujte stálofarebnosť na skrytej časti produktu. Opláchnite a nechajte uschnúť. Na škvrny od krvi: pred nanesením prípravku trite 20-30 sekúnd pod studenou vodou a potom vyperte ako zvyčajne. Nepoužívajte na vlnu, hodváb či kožu. Nepoužívajte na lakovaných a kovových materiáloch (napr. drevo, kov). Nestriekajte na látky s kovovým zapínaním alebo na ohňovzdorné materiály. Nepoužívajte ak sa odporúča suché čistenie. Nevystavujte namočené odevy zdrojom priameho tepla či slnka pred dôkladným umytím či opláchnutím. Nenechajte výrobok zaschnúť (minimálne 5 minút).
Varovanie

BEZPEČNOSTNÉ INFORMÁCIE Spôsobuje vážne podráždenie očí. Môže byť korozívna pre kovy. Uchovávajte mimo dosahu detí. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. PO POŽITÍ: Pri zdravotných problémoch volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM / lekára. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovajte iba v pôvodnej nádobe. Nevdychujte aerosóly. Po použití si umyte ruky. Používajte rukavice pokiaľ máte citlivú pokožku. Nemiešajte s bieliacimi činidlami na báze chlóru.

Zloženie

5 % alebo viac, ale menej ako 15 % bieliace činidlá na báze kyslíka, Menej ako 5 % neiónové povrchovo aktívne látky, Aniónové povrchovo aktívne látky, Parfum

Obsah balenia
500 ml - Pumpa
Rozmery
Výška regálu: 276 mm
Šírka regálu: 111 mm
Hĺbka regálu: 47 mm

Hmotnosť
Brutto hmotnosť: 576 g

Recyklácia
Obal: Plast - štandardne recyklované

Podobné produkty
Trvalo výhodné
Vanish Oxi Action Odstraňovač škvŕn tekutý 1 l
1 ks
Európska únia
3,59 €
3,59 €/LIT
Trvalo výhodné
Well Done Oxy Odstraňovač škvŕn sprej 750ml
1 ks
Maďarsko
2,09 €
2,79 €/LIT
 Allnature Perkarbonát sodný + TAED 1kg
1 ks
Česká republika
5,49 €
5,49 €/kg
 Allnature Pracia sóda 1kg
Očakávame 02.10.
1 ks
Poľsko
2,29 €
2,29 €/kg
Trvalo výhodné
Vanish Oxi Action Tekutý odstraňovač škvŕn 1l
1 ks
Európska únia
3,49 €
3,49 €/LIT
Trvalo výhodné
Sanytol Odstraňovač škvŕn Žiarivá biela 450g
1 ks
Španielsko
6,79 €
15,09 €/kg
Trvalo výhodné
 Frosch Sprej na škvrny a la „žlčové mydlo“ 75 ml
1 ks
Nemecko
2,39 €
31,87 €/LIT
Trvalo výhodné
Ariel odstraňovač škvŕn v spreji Color&White 750ml
1 ks
Španielsko
3,19 €
4,25 €/LIT
Trvalo výhodné
Sanytol Dezinfekcia odstraňovač škvŕn 450 g
1 ks
Španielsko
6,79 €
15,09 €/kg
Trvalo výhodné
Well Done Oxy prášok pred praním 750g
1 ks
Maďarsko
3,99 €
5,32 €/kg
Trvalo výhodné
Ariel odstraňovač škvŕn White gél 950ml
1 ks
Španielsko
4,39 €
4,62 €/LIT
Trvalo výhodné
Ariel odstraňovač škvŕn Color gél 950ml
1 ks
Španielsko
3,19 €
3,36 €/LIT
Allnature Perkarbonát sodný + TAED 5kg
1 ks
Česká republika
23,59 €
4,72 €/kg
Trvalo výhodné
Chanteclair Millemacchie odstraňovač škvŕn 500ml
1 ks
Taliansko
3,39 €
6,78 €/LIT
Trvalo výhodné
Frosch Škvrny a la "žlčové mydlo" 500ml
1 ks
Nemecko
4,49 €
8,98 €/LIT
Trvalo výhodné
Ariel odstraňovač škvŕn Color 500g
1 ks
Španielsko
3,69 €
7,38 €/kg
Allnature Pracia sóda 5kg
1 ks
Poľsko
10,49 €
2,10 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Vanish Oxi Action Odstraňovač škvŕn sprej 500 ml
Vanish Oxi Action Odstraňovač škvŕn sprej 500 ml
3,79 € s 23% DPH