Ariel odstraňovač škvŕn v spreji Color&White 750ml

1 ks
Španielsko
Ariel odstraňovač škvŕn v spreji Color & White. Hmotnosť/Objem balenia: 750ml.
Krajina pôvodu Španielsko
Kategória Odstraňovanie škvŕn
Množstvo v kartóne 8 ks
Cena za LIT 4,25 €
Na sklade viac ako 10 ks
3,19 € s 23% DPH
Ariel odstraňovač škvŕn v spreji Color&White 750ml

Ariel je veľmi účinný odstraňovač škvŕn do práčky, ktorý dokáže jemne a efektívne odstrániť najrôznejšie typy škvŕn z bielizne. Bezpečnostné pokyny :Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. Ak sa prejaví podráždenie pokožky alebo sa vytvoria vyrážky: Vyhľadajte lekársku pomoc alebo starostlivosť.

  • Skladovanie: Skladujte na suchom mieste, nevystavujte slnečnému žiareniu.
  • Návod na použitie: Skontrolujte štítok na oblečení a uistite sa, že je vhodné na ošetrenie. Sprej nepoužívajte na jemné tkaniny, ako je vlna, hodváb alebo kože. Aplikácia: Pred použitím pretrepte fľašu. Nastriekajte sprej priamo na škvrnu zo vzdialenosti približne 10-15 cm. Uistite sa, že je škvrna dostatočne pokrytá. Pôsobenie: Nechajte prípravok pôsobiť 1-5 minút (nepreháňajte to, aby ste predišli poškodeniu látky). Pranie: Ošetrovaný kus oblečenia ihneď vložte do práčky a vyperte podľa odporúčania na etikete oblečenia. Kontrola: Po praní skontrolujte, či škvrna zmizla. Ak nie, opakujte postup, ale oblečenie nesušte pred odstránením škvrny (teplo môže škvrnu fixovať).
Zloženie

Zloženie výrobku: 5-15% bielacie činidlá na báze kyslíka, neiontové povrchovo aktívne látky, menej ako 5% aniontové povrchovo aktívne látky, amforetne povrchovo aktívne látky, fosfonáty, parfemy, Hexyl Cinnamal

Obsah balenia

750ml

Podobné produkty
Trvalo výhodné
 Frosch Sprej na škvrny a la „žlčové mydlo“ 75 ml
1 ks
Nemecko
2,39 €
31,87 €/LIT
Trvalo výhodné
Chanteclair Millemacchie odstraňovač škvŕn 500ml
1 ks
Taliansko
3,39 €
6,78 €/LIT
Trvalo výhodné
Well Done Oxy prášok pred praním 750g
1 ks
Maďarsko
3,99 €
5,32 €/kg
Allnature Perkarbonát sodný + TAED 5kg
1 ks
Česká republika
23,59 €
4,72 €/kg
Allnature Pracia sóda 5kg
1 ks
Poľsko
10,49 €
2,10 €/kg
Trvalo výhodné
Vanish Oxi Action Odstraňovač škvŕn tekutý 1 l
1 ks
Európska únia
3,59 €
3,59 €/LIT
Trvalo výhodné
Well Done Oxy Odstraňovač škvŕn sprej 750ml
1 ks
Maďarsko
2,09 €
2,79 €/LIT
Trvalo výhodné
Ariel odstraňovač škvŕn White gél 950ml
1 ks
Španielsko
4,39 €
4,62 €/LIT
Trvalo výhodné
Ariel odstraňovač škvŕn Color 500g
1 ks
Španielsko
3,69 €
7,38 €/kg
Trvalo výhodné
Frosch Škvrny a la "žlčové mydlo" 500ml
1 ks
Nemecko
4,49 €
8,98 €/LIT
Trvalo výhodné
Sanytol Odstraňovač škvŕn Žiarivá biela 450g
1 ks
Španielsko
6,79 €
15,09 €/kg
Trvalo výhodné
Vanish Oxi Action Tekutý odstraňovač škvŕn 1l
1 ks
Európska únia
3,49 €
3,49 €/LIT
 Allnature Perkarbonát sodný + TAED 1kg
1 ks
Česká republika
5,49 €
5,49 €/kg
Trvalo výhodné
Sanytol Dezinfekcia odstraňovač škvŕn 450 g
1 ks
Španielsko
6,79 €
15,09 €/kg
Trvalo výhodné
Ariel odstraňovač škvŕn Color gél 950ml
1 ks
Španielsko
3,19 €
3,36 €/LIT
Trvalo výhodné
Vanish Oxi Action Odstraňovač škvŕn sprej 500 ml
1 ks
Európska únia
3,79 €
7,58 €/LIT
 Allnature Pracia sóda 1kg
Očakávame 02.10.
1 ks
Poľsko
2,29 €
2,29 €/kg
Trvalo výhodné
Ariel Sensitive prací gél 60PD 2,7l
1 ks
Francúzsko
20,99 €
0,35 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Ariel Professional Original pr. gél 111PD, 4,995l
1 ks
Francúzsko
23,99 €
0,22 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Ariel Fresh Air prací gél 50PD 2,25l
1 ks
Francúzsko
18,29 €
0,37 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Ariel Allin1 Pods+ Extra Clean kapsule 38PD
1 ks
Francúzsko
17,09 €
0,45 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Ariel odstraňovač škvŕn White gél 950ml
1 ks
Španielsko
4,39 €
4,62 €/LIT
Trvalo výhodné
Ariel odstraňovač škvŕn Color gél 950ml
1 ks
Španielsko
3,19 €
3,36 €/LIT
Novinka
Trvalo výhodné
Ariel Professional Color kapsule 80PD
1 ks
Rumunsko
26,99 €
0,34 €/praciu dávku
Novinka
Trvalo výhodné
Ariel Professional Original kapsule 80PD
1 ks
Rumunsko
26,99 €
0,34 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Ariel Allin1 Pods Mountain Spring kapsule 50PD
1 ks
Rumunsko
18,99 €
0,38 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Ariel Sensitive prací gél 100PD 4,5l
1 ks
Francúzsko
17,89 €
0,18 €/praciu dávku
Bluesun Consumer Brands SL
Bluesun Consumer Brands SL, Polígono Industrial el Rengle I, Carrer Vilassar, 5, 08302 Mataró, Barcelona, Španielsko Distribútor: Melitta CZviac informácií o distribútorovi
Trvalo výhodné
Ambi Pur Mint & Jasmine WC gél 750ml
1 ks
Španielsko
2,09 €
2,79 €/LIT
Trvalo výhodné
Ariel odstraňovač škvŕn v spreji Color&White 750ml
1 ks
Španielsko
3,19 €
4,25 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Ariel odstraňovač škvŕn v spreji Color&White 750ml
Ariel odstraňovač škvŕn v spreji Color&White 750ml
3,19 € s 23% DPH