Frosch Senses sprchový gél Granátové jablko 300ml

1 ks
Rakúsko
Krajina pôvodu Rakúsko
Kategória Sprchové gély a telové peelingy
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za LIT 9,97 €
Na sklade viac ako 1 ks
2,99 € s 23% DPH
Frosch Senses sprchový gél Granátové jablko 300ml

Werner & Mertz GmbH Frosch Senses Granatapfel Sensitiv-Dusche ekologický telový sprchový gél s extraktom granátového jablka . Hmotnosť/Objem balenia: 300 mℓ (0,3ℓ)

Frosch EKO Senses sprchový gél granátové jablko 300 ml

Popis

Značka

Frosch

Pôvod
Country of Origin: Austria
Skladovanie
  • Pri izbovej teplote

Zloženie

Aqua, Sodium laureth sulfate, Coco-glucoside, Cocamidopropyl betaine, Glycerin, Disodium cocoyl glutamate, Glyceryl oleate, Panthenol, Sodium chloride, Punica granatum fruit extract, Propanediol, Parfum, Sodium benzoate, Lactic acid, Citric acid

Podobné produkty
Trvalo výhodné
Frosch Senses sprchový gél Citrón a Mäta 300ml
1 ks
Rakúsko
2,99 €
9,97 €/LIT
Trvalo výhodné
Nivea Men Active Energy Sprchovací gél 500 ml
1 ks
Európska únia
3,59 €
7,18 €/LIT
Trvalo výhodné
Nivea Men Energy Sprchovací gél 500 ml
1 ks
Európska únia
3,59 €
7,18 €/LIT
Allnature Epsomská soľ Levanduľa 1kg
1 ks
Česká republika
4,69 €
4,69 €/kg
Method Pure Peace sprchový gél 532ml
1 ks
Belgicko
7,95 €
14,94 €/LIT
Trvalo výhodné
Lactovit Fruit sprchový gél Kiwi a hrozno 500ml
1 ks
Španielsko
2,99 €
5,98 €/LIT
Method Daily Zen sprchový gél 532ml
1 ks
Belgicko
7,95 €
14,94 €/LIT
Allnature Epsomská soľ 1kg
1 ks
Čína
4,39 €
4,39 €/kg
Trvalo výhodné
Isolda Orange telové mydlo a šampón 5l
1 ks
Česká republika
8,69 €
1,74 €/LIT
Trvalo výhodné
Isolda Silver telový a vlasový šampón 5l
1 ks
Česká republika
15,49 €
3,10 €/LIT
Trvalo výhodné
Lactovit Lactourea sprchový gél 500ml
1 ks
Španielsko
2,99 €
5,98 €/LIT
Trvalo výhodné
Nivea Diamond&Argan Oil Ošetrujúci sprch.gél 500ml
1 ks
Nemecko
3,09 €
6,18 €/LIT
Trvalo výhodné
Lactovit Lactourea Oleo sprchový gél 500ml
1 ks
Španielsko
2,99 €
5,98 €/LIT
Trvalo výhodné
Isolda Black Cherry telové mydlo a šampón  5l
1 ks
Česká republika
8,69 €
1,74 €/LIT
Trvalo výhodné
Fresh Juice soľ do kúpeľa Orange 700g
1 ks
1,75 €
2,50 €/kg
Trvalo výhodné
Fresh Juice soľ do kúpeľa Litchi 700g
1 ks
1,75 €
2,50 €/kg
Trvalo výhodné
Isolda Violet Energy telové mydlo a šampón  5l
1 ks
Česká republika
8,69 €
1,74 €/LIT
Allnature Epsomská soľ Mäta 1kg
1 ks
Česká republika
4,69 €
4,69 €/kg
Method Simply Nourish sprchový gél 532ml
1 ks
Belgicko
7,95 €
14,94 €/LIT
Trvalo výhodné
Nivea Creme Care Ošetrujúci sprchovací gél 500ml
1 ks
Európska únia
3,19 €
6,38 €/LIT
Trvalo výhodné
Frosch WC gél Citrus 750ml
1 ks
Rakúsko
2,35 €
3,13 €/LIT
Trvalo výhodné
 Frosch Aviváž Kvet bavlny 36PD 900ml
1 ks
Nemecko
3,19 €
0,09 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Frosch Kúpeľňa vodný kameň s Malinovým octom 500ml
1 ks
Nemecko
3,09 €
6,18 €/LIT
Trvalo výhodné
Frosch Baby Prací prostriedok 1,5l
1 ks
Nemecko
7,49 €
0,36 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Frosch umývanie riadu Balzam Citrón 750ml
1 ks
Nemecko
2,35 €
3,13 €/LIT
Trvalo výhodné
Frosch Tekuté mydlo Levanduľa dávkovač 300ml
1 ks
Rakúsko
2,99 €
9,97 €/LIT
Trvalo výhodné
Frosch Prací prostriedok na bielizeň Citrón 22PD 1,5l
1 ks
Nemecko
7,59 €
0,35 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Frosch Čistič skiel Spiritus 500ml
1 ks
Nemecko
3,15 €
6,30 €/LIT
Trvalo výhodné
Frosch univerzálny čistič s Malinovým octom 1l
Dočasne nedostupné
1 ks
2,35 €
2,35 €/LIT
Trvalo výhodné
Frosch univerzálny čistič Levanduľa 1l
1 ks
Nemecko
2,25 €
2,25 €/LIT
Melitta ČR s.r.o.
Smíchov Gate Plzeňská 3217/16 150 00 Praha 5 Czech Republicviac informácií o distribútorovi
Trvalo výhodné
Frosch Baby Prací prostriedok 1,5l
1 ks
Nemecko
7,49 €
0,36 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Frosch Senses sprchový gél 2v1 pre deti 300ml
1 ks
Rakúsko
2,99 €
9,97 €/LIT
Trvalo výhodné
Frosch Tekuté mydlo pre deti dávkovač 300ml
1 ks
Rakúsko
2,99 €
9,97 €/LIT
Trvalo výhodné
Frosch Tekuté mydlo Sensitive dávkovač 300ml
1 ks
Rakúsko
2,99 €
9,97 €/LIT
Trvalo výhodné
Frosch Senses sprchový gél Citrón a Mäta 300ml
1 ks
Rakúsko
2,99 €
9,97 €/LIT
Trvalo výhodné
Frosch Baby Máchadlo 750ml
1 ks
Nemecko
2,89 €
0,10 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Ariel odstraňovač škvŕn Color gél 950ml
1 ks
Španielsko
3,19 €
3,36 €/LIT
Trvalo výhodné
Ariel odstraňovač škvŕn White gél 950ml
1 ks
Španielsko
4,39 €
4,62 €/LIT
Trvalo výhodné
Frosch Senses sprchový gél Granátové jablko 300ml
1 ks
Rakúsko
2,99 €
9,97 €/LIT
Trvalo výhodné
Ariel odstraňovač škvŕn Color 500g
1 ks
Španielsko
3,69 €
7,38 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Frosch Senses sprchový gél Granátové jablko 300ml
Frosch Senses sprchový gél Granátové jablko 300ml
2,99 € s 23% DPH