Lactovit Lactourea Oleo sprchový gél 500ml

1 ks
Španielsko
Krajina pôvodu Španielsko
Kategória Sprchové gély a telové peelingy
Množstvo v kartóne 9 ks
Cena za LIT 5,98 €
Na sklade viac ako 1 ks
2,99 € s 23% DPH
Lactovit Lactourea Oleo sprchový gél 500ml

Grupo AC Marca Barcelona, Lactovit Lactourea Oleo regeneračný tekutý sprchový gel s komplexom kyseliny mliečnej, čistej urey a prírodných olejov s vysokým obsahom omega 3 a 6. Hmotnosť/Objem balenia: 500 mℓ (0,5ℓ)

Lactovit Lactourea¹⁰ Oleo sprchový gél 500 ml

POPIS

Sprchový gél Lactourea Oleo s komplexom kyseliny mliečnej, čistej urey a prírodných olejov s vysokým obsahom omega 3 a 6, regeneruje a ukľudňuje pokožku. Šetrne sa stará a čistí aj tú najjemnejšiu pokožku so sklonmi k podráždeniu a svrbeniu. Pre extra suchú a jemnú pokožku.

9 z 10 dermatológov odporúča hydratačné sprchové gély alebo telové mlieka s ureou a kyselinou mliečnou.

VLASTNOSTI
  • Regenerovaná pokožka, mladá pokožka
  • Dermatologicky testované

 

ZNAČKA

Lactovit

PÔVOD
Krajina pôvodu: Španielsko

 

SKLADOVANIE
  • Pri izbovej teplote

 

VAROVANIE

NEPOŽÍVAŤ.

Zloženie

Aqua (water), Sodium laureth sulfate, Sodium chloride, Cocamidopropyl betaine, Urea, Oenothera biennis (evening primrose) oil, Borago officinalis seed oil, Glycerin, Milk extract, Propylene glycol, Potassium lactate, Tocopherol, Helianthus annuus (sunflower) seed oil, Lactic acid, Parfum (fragrance), Styrene/acrylates copolymer, Propanediol, Lecithin, C12-13 alkyl lactate, Sodium benzoate, Potassium sorbate, Tetrasodium glutamate diacetate, Limonene, Linalool, Hexyl cinnamal, C.I. 19140 (acid yellow 23), C.I. 17200 (acid red 33)

Obsah balenia

500 ml - Plastová fľašaROZMERY
Výška regálu:
226 mm
Šírka regálu:
93 mm
Hĺbka regálu:
55 mm


HMOTNOSŤ
Brutto hmotnosť:
573 g

Podobné produkty
Trvalo výhodné
Lactovit Lactourea sprchový gél 500ml
1 ks
Španielsko
2,99 €
5,98 €/LIT
Trvalo výhodné
Nivea Diamond&Argan Oil Ošetrujúci sprch.gél 500ml
1 ks
Nemecko
3,09 €
6,18 €/LIT
Trvalo výhodné
Isolda Black Cherry telové mydlo a šampón  5l
1 ks
Česká republika
8,69 €
1,74 €/LIT
Allnature Epsomská soľ Mäta 1kg
1 ks
Česká republika
4,69 €
4,69 €/kg
Trvalo výhodné
Isolda Orange telové mydlo a šampón 5l
1 ks
Česká republika
8,69 €
1,74 €/LIT
Trvalo výhodné
Lactovit Fruit sprchový gél Kiwi a hrozno 500ml
1 ks
Španielsko
2,99 €
5,98 €/LIT
Trvalo výhodné
Nivea Creme Care Ošetrujúci sprchovací gél 500ml
1 ks
Európska únia
3,19 €
6,38 €/LIT
Trvalo výhodné
Isolda Violet Energy telové mydlo a šampón  5l
1 ks
Česká republika
8,69 €
1,74 €/LIT
Allnature Epsomská soľ 1kg
1 ks
Čína
4,39 €
4,39 €/kg
Method Pure Peace sprchový gél 532ml
1 ks
Belgicko
7,95 €
14,94 €/LIT
Trvalo výhodné
Fresh Juice soľ do kúpeľa Litchi 700g
1 ks
1,75 €
2,50 €/kg
Trvalo výhodné
Isolda Silver telový a vlasový šampón 5l
1 ks
Česká republika
15,49 €
3,10 €/LIT
Trvalo výhodné
Nivea Men Energy Sprchovací gél 500 ml
1 ks
Európska únia
3,59 €
7,18 €/LIT
Trvalo výhodné
Frosch Senses sprchový gél Granátové jablko 300ml
1 ks
Rakúsko
2,99 €
9,97 €/LIT
Trvalo výhodné
Nivea Men Active Energy Sprchovací gél 500 ml
1 ks
Európska únia
3,59 €
7,18 €/LIT
Trvalo výhodné
Frosch Senses sprchový gél Citrón a Mäta 300ml
1 ks
Rakúsko
2,99 €
9,97 €/LIT
Method Simply Nourish sprchový gél 532ml
1 ks
Belgicko
7,95 €
14,94 €/LIT
Method Daily Zen sprchový gél 532ml
1 ks
Belgicko
7,95 €
14,94 €/LIT
Trvalo výhodné
Fresh Juice soľ do kúpeľa Orange 700g
1 ks
1,75 €
2,50 €/kg
Allnature Epsomská soľ Levanduľa 1kg
1 ks
Česká republika
4,69 €
4,69 €/kg
Trvalo výhodné
Lactovit Lactourea Oleo sprchový gél 500ml
1 ks
Španielsko
2,99 €
5,98 €/LIT
Trvalo výhodné
Lactovit Lactourea sprchový gél 500ml
1 ks
Španielsko
2,99 €
5,98 €/LIT
Trvalo výhodné
Lactovit Fruit sprchový gél Kiwi a hrozno 500ml
1 ks
Španielsko
2,99 €
5,98 €/LIT
Trvalo výhodné
Lactovit Lactourea Mousse Cream penový krém 250ml
1 ks
Španielsko
5,99 €
23,96 €/LIT
AC Marca Slovakia s.r.o.
Ružová dolina 6 821 08 Bratislava tel.: +421 2 55 645 424viac informácií o distribútorovi
Trvalo výhodné
Sanytol Dezinfekcia Osviežovač horský vzduch 300 ml 
1 ks
Španielsko
3,99 €
13,30 €/LIT
Trvalo výhodné
Sanytol Odstraňovač škvŕn Žiarivá biela 450g
1 ks
Španielsko
6,79 €
15,09 €/kg
Trvalo výhodné
Bril Profesional Univerzálny odmasťovač 750ml
1 ks
Česká republika
3,49 €
4,65 €/LIT
Trvalo výhodné
Sanytol Dezinfekcia podlahy & plochy Eukalyptus 1l
1 ks
Španielsko
3,69 €
3,69 €/LIT
Trvalo výhodné
Sanytol Dezinfekcia univerzálny Eukalyptus 5l
1 ks
Španielsko
13,49 €
2,70 €/LIT
Trvalo výhodné
Sanytol Dezinfekcia univerzálny Eukalyptus 1l
1 ks
Španielsko
5,99 €
5,99 €/LIT
Trvalo výhodné
Sanytol Dezinfekčné mydlo Purifiant 250ml
1 ks
Španielsko
2,89 €
11,56 €/LIT
Trvalo výhodné
Sanytol Dezinfekcia univerzálny Grapefruit 500 ml
1 ks
Španielsko
3,29 €
6,58 €/LIT
Trvalo výhodné
Alex Podlahy a povrchy Citrus, čistič 1l
1 ks
Česká republika
3,05 €
3,05 €/LIT
Trvalo výhodné
Lactovit Lactourea Mousse Cream penový krém 250ml
1 ks
Španielsko
5,99 €
23,96 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Lactovit Lactourea Oleo sprchový gél 500ml
Lactovit Lactourea Oleo sprchový gél 500ml
2,99 € s 23% DPH