Neplytvaj jedlom

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
92 produktov
Spotrebujte do 28.10.26 Spotreba 28.10.26
-20%
Tartaletka čoko. bezlepková 60x20mm 11ks VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
12,79 €
10,23 €
0,93 €/ks
Spotrebujte do 4.10.26 Spotreba 4.10.26
-75%
Pizza korp.Gold 33cm 5x250g Quelli della VÝPREDAJ
1 ks
Taliansko
8,99 €
2,25 €
1,80 €/kg
Spotrebujte do 7.10.26 Spotreba 7.10.26
-50%
Brav.líčka natural sousvide 600g BeefHouseVÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
8,99 €
4,49 €
7,49 €/kg
Spotrebujte do 30.10.26 Spotreba 30.10.26
-20%
Kubík Baby ovocná kaps.jablko,mrkva 100g VÝPREDAJ
1 ks
Poľsko
0,77 €
0,62 €
6,17 €/kg
Spotrebujte do 13.10.26 Spotreba 13.10.26
-20%
HealthyCo Proteinella krém slaný k. 360g VÝPREDAJ
1 ks
Belgicko
8,09 €
6,47 €
17,98 €/kg
Spotrebujte do 7.10.26 Spotreba 7.10.26
-50%
Syr Tavený Levík 100g Tekov VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
1,49 €
0,75 €
7,45 €/kg
Spotrebujte do 18.10.26 Spotreba 18.10.26
-20%
Marlenka® Torta medová krájaná 9ks 600g VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
10,15 €
8,12 €
13,54 €/kg
Spotrebujte do 24.10.26 Spotreba 24.10.26
-25%
Detská výživa Bio Bubko Arónia 200g BobuleVÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
2,49 €
1,87 €
9,34 €/kg
Spotrebujte do 30.10.26 Spotreba 30.10.26
-25%
Relax muiltivitamín červené ovocie 1l VÝPREDAJ
1 ks
Poľsko
1,70 €
1,27 €
1,27 €/LIT
Spotrebujte do 7.10.26 Spotreba 7.10.26
-50%
Hovädzie líčka natural sous vide 1,2kg BH VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
27,19 €
13,60 €
11,33 €/kg
Spotrebujte do 29.10.26 Spotreba 29.10.26
-25%
Reese´s tyčinka 47g VÝPREDAJ
1 ks
Spojené štáty americké
1,54 €
1,15 €
24,52 €/kg
Spotrebujte do 10.10.26 Spotreba 10.10.26
-20%
Sweet Chilli omáčka 200ml Shan'shi VÝPREDAJ
1 ks
Malajzia
2,93 €
2,35 €
11,73 €/LIT
Spotrebujte do 18.10.26 Spotreba 18.10.26
-25%
Nutrilon Advanced 4, 800g VÝPREDAJ
1 ks
Írsko
17,59 €
13,19 €
16,49 €/kg
Spotrebujte do 18.10.26 Spotreba 18.10.26
-25%
Babyono Vložky popôrodné Comfort 10ks VÝPREDAJ
1 ks
Čína
2,43 €
1,82 €
0,18 €/ks
Spotrebujte do 4.10.26 Spotreba 4.10.26
-50%
Morčacie prsia bez kosti a kože TopFarm VÝPREDAJ
1 ks
Maďarsko
13,69 €
6,85 €
6,85 €/kg
Momentálne nedostupný
Spotrebujte do 4.10.26 Spotreba 4.10.26
-50%
Kuracie krídla cca 1kg TopFarm VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
4,39 €
2,20 €
2,20 €/kg
Momentálne nedostupný
Spotrebujte do 5.10.26 Spotreba 5.10.26
-50%
Hovädzie rebro na polievku cca 600g K&CO VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
6,53 €
3,27 €
5,44 €/kg
Momentálne nedostupný

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana