Neplytvaj jedlom

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
92 produktov
Spotrebujte do 5.10.26 Spotreba 5.10.26
-50%
Chlieb oškvarkový s cibuľou BK 350g Penam VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
1,99 €
1,00 €
2,84 €/kg
Spotrebujte do 6.10.26 Spotreba 6.10.26
-75%
Šúľance zemiakové 77% 450g Mod. gazdinka VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
3,19 €
0,80 €
1,77 €/kg
Spotrebujte do 6.10.26 Spotreba 6.10.26
-50%
Hovädzie mleté mäso na hamburger 1kg BH VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
12,69 €
6,35 €
6,35 €/kg
Spotrebujte do 8.10.26 Spotreba 8.10.26
-25%
Šunka Bravčová Pražská 95% 100g LE&CO VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
1,49 €
1,12 €
11,18 €/kg
Spotrebujte do 30.10.26 Spotreba 30.10.26
-20%
Pepsi Zero Sugar Lemon 330ml*ZO VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,79 €
2,40 €/LIT
Spotrebujte do 5.10.26 Spotreba 5.10.26
-75%
Jogurt Jogobella Maracuja 0% ZOTT 150g VÝPREDAJ
1 ks
Poľsko
0,55 €
0,14 €
0,92 €/kg
Spotrebujte do 8.10.26 Spotreba 8.10.26
-25%
Müllermilch Proteinový nápoj čoko 400g VÝPREDAJ
1 ks
Nemecko
1,89 €
1,42 €
3,54 €/kg
Spotrebujte do 6.10.26 Spotreba 6.10.26
-75%
LIPTOV Vrchár výrazný a arom. plátky 90g VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
1,89 €
0,47 €
5,25 €/kg
Spotrebujte do 11.10.26 Spotreba 11.10.26
-20%
Jogurt Jogobella Broskyňa 400g Zott VÝPREDAJ
1 ks
Poľsko
1,45 €
1,16 €
2,90 €/kg
Spotrebujte do 7.10.26 Spotreba 7.10.26
-50%
Syr Niva s modrou plesňou cca 2,7kg Madeta VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
28,32 €
14,16 €
5,25 €/kg
Spotrebujte do 7.10.26 Spotreba 7.10.26
-50%
Slanina Anglická kocky cca 400g LE&CO VÝPREDAJ
1 kg
Česká republika
2,52 €
1,26 €
3,15 €/kg
Spotrebujte do 11.10.26 Spotreba 11.10.26
-20%
Syr Leerdammer Finesse Caract. plátky 80g VÝPREDAJ
1 ks
Holandsko
2,59 €
2,07 €
25,90 €/kg
Spotrebujte do 14.10.26 Spotreba 14.10.26
-25%
Smotana kyslá 14% Delakto. 200g Babička VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
1,15 €
0,86 €
4,31 €/kg
Spotrebujte do 13.10.26 Spotreba 13.10.26
-20%
Syr Leerdammer Protein plátky 80g VÝPREDAJ
1 ks
Holandsko
2,59 €
2,07 €
25,90 €/kg
Spotrebujte do 4.10.26 Spotreba 4.10.26
-50%
Chlieb špaldový zemiakový so semiačkami 650g Eberhard VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
4,19 €
2,10 €
3,22 €/kg
Spotrebujte do 7.10.26 Spotreba 7.10.26
-50%
Koleno bravčové údené zadné bez kosti cca 1kg, Mecom VÝPREDAJ
1 kg
Slovensko
6,69 €
3,34 €
3,34 €/kg
Spotrebujte do 5.10.26 Spotreba 5.10.26
-75%
Rastlinná koložvárska 190g Lunter VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
2,19 €
0,55 €
2,88 €/kg
Spotrebujte do 9.10.26 Spotreba 9.10.26
-20%
Jogurt Primo Skyr L.Casei 150g Zott VÝPREDAJ
1 ks
Poľsko
1,19 €
0,95 €
6,35 €/kg
Spotrebujte do 7.10.26 Spotreba 7.10.26
-20%
Taleggio DOP Il Caravaggio 200g Defendi VÝPREDAJ
1 ks
Taliansko
4,99 €
3,99 €
19,96 €/kg
Spotrebujte do 4.10.26 Spotreba 4.10.26
-50%
Slimák pizzový 120g Eberhard VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
2,69 €
1,35 €
11,21 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana