VAUBEX spol.s.r.o.

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
49 produktov
Šošovica červená lúpaná polená 5kg Vido
1 ks
Turecko
16,79 €
3,36 €/kg
Mak modrý 500g Vido
1 ks
Slovensko
3,59 €
7,18 €/kg
Strúhanka Panko 200g Vido
1 ks
Maďarsko
1,99 €
9,95 €/kg
Korenie Zelené korenie celé 10g Vido
1 ks
India
0,59 €
59,00 €/kg
Cukor trstinový Demerara 400g Vido
1 ks
Belize
1,19 €
2,98 €/kg
Fazuľa biela veľká maslová 350g Vido
1 ks
Čína
1,59 €
4,54 €/kg
Šošovica červená lúpaná polená 400g Vido
1 ks
Turecko
1,69 €
4,23 €/kg
Pohánka hnedá 1kg Vido
1 ks
Poľsko
3,19 €
3,19 €/kg
Himalájska soľ ružová jemná 500g Vido
1 ks
Pakistan
1,09 €
2,18 €/kg
Fazuľa červená 5kg Vido
1 ks
Argentína
21,99 €
4,40 €/kg
Kukuričná krupica 500g Vido
1 ks
Slovensko
0,89 €
1,78 €/kg
Kuskus 5kg Vido
1 ks
Taliansko
17,39 €
3,48 €/kg
Cesnak medvedí drvený 10g Vido
1 ks
Nemecko
0,49 €
49,00 €/kg
Himalájska soľ ružová hrubá 500g Vido
1 ks
Pakistan
1,09 €
2,18 €/kg
Fazuľa stredná biela 1kg Vido
1 ks
Poľsko
4,99 €
4,99 €/kg
Fazuľa biela veľká maslová 5kg Vido
1 ks
Čína
22,99 €
4,60 €/kg
Fazuľa farebná 5kg Vido
1 ks
Kanada
21,99 €
4,40 €/kg
Aníz celý 20g Vido
1 ks
Španielsko
0,39 €
19,50 €/kg
Fazuľa stredná biela 5kg Vido
1 ks
Poľsko
18,89 €
3,78 €/kg
Quinoa červená 1kg Vido
1 ks
Peru
7,49 €
7,49 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana