Slimáky Achátové 800g Natur Farm

1 ks
Indonézia
Natur Farm Achátové slimáky, pevný podiel produktu je 480g. Hmotnosť/ Objem: 800g.
Krajina pôvodu Indonézia
Kategória Ryby a morské plody
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 37,48 €
Na sklade viac ako 1 ks
17,99 € s 19% DPH
Slimáky Achátové 800g Natur Farm

Slimáky Achatina v slanom korenenom náleve. Sterilizované.

  • Skladovanie: Pri izbovej teplote
  • Návod na použitie: určené na priamu konzumáciu
Zloženie

Zloženie výrobku: Mäso zo SLIMÁKOV (druh Achatina), voda, soľ, koreniny

Alergény (zoznam zložiek): mäkkýše

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 102
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 430
Tuky [Gram] 1.5
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 1
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 2
z toho cukry [Gram] 1
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 20
Soľ (NaCl) [Gram] 0.29
Podobné produkty
Franz Josef Tuniakový šalát Kuskus 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Rio Mare Tuniak v olivovom oleji 160 g
1 ks
Taliansko
3,70 €
35,58 €/kg
Rio Mare Tuniak vo vlastnej šťave 160 g
1 ks
Taliansko
3,69 €
32,95 €/kg
Rio Mare Tuniak v olivovom oleji 3 x 80 g
1 ks
Taliansko
5,19 €
33,27 €/kg
 Tuniak v slnečnicovom oleji 4x80g Natur Farm
1 ks
Španielsko
3,99 €
19,18 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Fazuľový mix 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Mexico 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Sardelové očká v oleji s kaparami 45g Franz Josef
1 ks
Španielsko
2,89 €
107,04 €/kg
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát kukurica 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát CousCous 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Fusilli 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát mexiko 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Sardelové filety v oleji 45g Franz Josef Kaiser
1 ks
Španielsko
2,69 €
99,63 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Quinoa 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Ančovičky filety v oleji 720g Mazza
1 ks
Taliansko
17,19 €
45,24 €/kg
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát šošovica 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Makrelové filety tabacso 170g Franz Josef
1 ks
Poľsko
2,99 €
29,31 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Basilico 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát fazuľa 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Rio Mare Tuniak vo vlastnej šťave 3 x 80 g
1 ks
Taliansko
5,19 €
1,73 €/ks
Sirup Čučoriedkový 700ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,69 €
6,70 €/LIT
Olej ľanový 250ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
2,79 €
11,16 €/LIT
Sirup Citrus mix 700ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,69 €
6,70 €/LIT
-20%
Uhorky sterilizované 6-9cm 680g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
1,99 €
1,59 €
4,68 €/kg
Kompót Ananás krájaný 565g Natur Farm
1 ks
Thajsko
2,69 €
7,91 €/kg
Kompót Čerešne bez kôstky 700g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
3,89 €
10,81 €/kg
-21%
Kompót Ovocný koktejl 410g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
1,89 €
1,49 €
5,96 €/kg
Rožok Hot dog 4ks 250g Jaus
1 ks
Nemecko
2,29 €
0,57 €/ks
-25%
Kompót Višne bez kôstky 700g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,79 €
3,59 €
10,26 €/kg
-17%
Kukurica sterilizovaná 340g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
1,39 €
1,15 €
4,04 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Slimáky Achátové  800g Natur Farm
Slimáky Achátové 800g Natur Farm
17,99 € s 19% DPH