Trvanlivé potraviny

Nosiť múku, olej a konzervy v nákupných taškách je ako nechcené fitko. Alebo to skúste inak – trvanlivé potraviny vám pohodlne doručí MY! S naplnenou špajzou od nás už nemusíte vláčiť ťažké nákupy ani si požičiavať od susedov. Každodenné potraviny máte na jednom mieste, a my sa postaráme o vašu chladničku aj špajzu.

Odporúčame na tento mesiac
Novinka
Dancing Ghost s cukríkmi 5g Sweet’n Fun
1 ks
Čína
2,15 €
430,01 €/kg
Novinka
JOJO Scary mix želé s ovocnými príchuťami 80g
1 ks
Česká republika
1,05 €
13,11 €/kg
Novinka
Monster Munch zemiakový snack Black Edition 75g
1 ks
Poľsko
1,69 €
22,53 €/kg
Novinka
Spooky Mega Mix 350g  Sweet’n Fun
1 ks
Španielsko
4,19 €
11,97 €/kg
-26%
Cuketová zmes 520g Conserverie Familiale
1 ks
Francúzsko
6,49 €
4,83 €
9,28 €/kg
-23%
Sardinky v slnečnicovom oleji 1000g Bassta plech
1 ks
Maroko
7,09 €
5,49 €
8,45 €/kg
-29%
Džem Slivka & Chia 200g
1 ks
Slovensko
3,49 €
2,49 €
12,45 €/kg
-27%
Cestoviny Fusilli 500g Barilla
1 ks
Taliansko
2,39 €
1,75 €
3,50 €/kg
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
2259 produktov
Čokoláda ružová RUBY 33,6% CALLEBAUT 400g
1 ks
Belgicko
18,19 €
45,47 €/kg
Olivy zelené s lososom 300g Franz Josef
1 ks
Španielsko
1,80 €
13,85 €/kg
Chilli pasta Premium 100g Ady
1 ks
Slovensko
0,79 €
7,90 €/kg
Corny Protein 30% mliečna čokoláda 50g
1 ks
Česká republika
1,79 €
35,80 €/kg
Korenie Pyramídky Varené víno 20g Vitana
1 ks
Česká republika
1,15 €
57,50 €/kg
Bryndzové oblátky 40g Bryndziareň
1 ks
Slovensko
1,09 €
27,25 €/kg
Horčica celozrnná starodáva 200g Ma Pincée
1 ks
Francúzsko
3,19 €
15,95 €/kg
Corny Big marshmallow 40g
1 ks
Nemecko
1,09 €
27,25 €/kg
Novinka
Lotus karamelizované sušienky 200g
1 ks
Belgicko
2,19 €
10,95 €/kg
Zmes korenia na steak 1050g KOTÁNYI
1 ks
Rakúsko
11,89 €
11,32 €/kg
Trubičky Kokosové Kolatch 35g
1 ks
Slovensko
1,79 €
51,14 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Kuskus 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Sójová omáčka sladká 250ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
4,59 €
18,36 €/LIT
Cestoviny Penne Rigate čerstvé 500g Orogiallo
1 ks
Taliansko
2,69 €
5,38 €/kg
Perník 540g Dr. Oetker
1 ks
Česká republika
3,99 €
7,39 €/kg
Ryžový papier na letné závitky 400g Bamboo Tree
1 ks
Vietnam
3,79 €
9,48 €/kg
Marlenka® Guličky medové bezlepkové 235g
1 ks
Česká republika
7,49 €
31,87 €/kg
Barbara bezgluténové perníky plnené s kakaom 150g
1 ks
Maďarsko
5,49 €
36,60 €/kg
Olivy zelené plnené mix mandľa, cesnak, chilli 350g Kreolis 
1 ks
3,09 €
15,45 €/kg
Poleva svetlá 100g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
17,90 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana