Termix vanilkový Mlékárna Kunín 90g VÝPREDAJ

1 ks
Česká republika
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Detské dezerty
Množstvo v kartóne 24 ks
Cena za kg 5,08 €
Na sklade viac ako 10 ks
0,46 € s 23% DPH
0,61 €
Termix vanilkový Mlékárna Kunín 90g VÝPREDAJ

Mlékárna Kunín Termix tvarohový dezert s vanilkovou príchuťou 90 g

Popis

Značka

Mlékárna Kunín

Skladovanie
  • Uchovajte pri teplote +2 °C až +8 °C. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.
  • Chladené

Zloženie

Tvaroh 51 %, Voda, Cukor, Smotana 6 %, Modifikovaný kukuričný škrob, Jedlá želatína, Arómy, Farbivo: beta-karotén

Výživové hodnoty na 100 g:
Energia:504 kJ/119 kcal
Tuky:2,0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny:1,7 g
Sacharidy:18,6 g
z toho cukry:15,2 g
Bielkoviny:6,7 g
Soľ:0,10 g
Alergény
Mlieko: Obsahuje

 

Podobné produkty
Termix vanilkový Mlékárna Kunín 90 g
1 ks
Česká republika
0,61 €
6,78 €/kg
Spotrebujte do 2.10.26 Spotreba 2.10.26
-75%
Kostíci čokoparta jog. vanil. DANONE 107g VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,25 €
2,31 €/kg
Momentálne nedostupný
Lipánek Mini kakaový Madeta 80g
1 ks
Česká republika
0,85 €
10,63 €/kg
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-75%
Lipánek Mini kakaový Madeta 80g VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,85 €
0,21 €
2,66 €/kg
Momentálne nedostupný
Lipánek Mini vanilkový Madeta 80g
1 ks
Česká republika
0,85 €
10,63 €/kg
BIO Tvarohový dezert MATYLDA natur 125g Milko
1 ks
Česká republika
0,95 €
7,60 €/kg
Mliečna krupica s kakaom 150g Kunín
1 ks
Česká republika
1,49 €
9,93 €/kg
Lipánek MAXI kakaový MADETA 130g
1 ks
Česká republika
1,15 €
8,85 €/kg
Lipánek MAXI vanilkový MADETA 130g
1 ks
Česká republika
1,15 €
8,85 €/kg
Dezert smotanový BEZLAKTÓZOVÝ DRÁČIK vanilka TAMI 80g
1 ks
Slovensko
0,75 €
9,38 €/kg
Kinder mliečny rez 28g
1 ks
Nemecko
0,79 €
28,22 €/kg
Dráčik termizovaný tvarohovo-smotanový krém vanilka 80g Tami
1 ks
Slovensko
0,65 €
8,12 €/kg
-30%
Kostíci barvíci jogurt vanilkový DANONE 109g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,69 €
6,33 €/kg
Monte Cacao cookies ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
BIO Tvarohový dezert MATYLDA jahoda 125g Milko
1 ks
Česká republika
0,95 €
7,60 €/kg
Kinder Maxi King 35g
1 ks
Nemecko
1,09 €
31,14 €/kg
-30%
Kostíci čokoparta jogurt vanilka DANONE 107g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,69 €
6,45 €/kg
Monte Choco Balls ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
BIO Tvarohový dezert MATYLDA vanilka 125g Milko
1 ks
Česká republika
0,95 €
7,60 €/kg
Kinder Pingui mliečny 30g
1 ks
Taliansko
0,99 €
33,00 €/kg
Termix extra malina 130g Kunín
1 ks
Česká republika
1,02 €
7,87 €/kg
Termix kakaový Mlékárna Kunín 90 g
1 ks
Česká republika
0,59 €
6,56 €/kg
Oveska čokoláda 150g Kunín
1 ks
Česká republika
1,09 €
7,27 €/kg
Smotana na šľahanie 31% 1l Kunín
1 ks
Česká republika
6,49 €
6,49 €/LIT
Oveska neochutená 150g Kunín
1 ks
Česká republika
1,09 €
7,27 €/kg
Smotana na šľahanie Karamel 27% 200g Kunín
Dočasne nedostupné
1 ks
Česká republika
1,69 €
8,45 €/kg
Termix extra vanilka jahoda 130g Kunín
1 ks
Česká republika
1,02 €
7,87 €/kg
Mliečna ryža karamel 175g Kunín
1 ks
Česká republika
0,99 €
5,66 €/kg
Mliečna krupica NATUR 150g Kunín
1 ks
Česká republika
0,89 €
5,93 €/kg
Termix šejk - nápoj vanilkový 300g Kunín
1 ks
Česká republika
1,05 €
3,50 €/kg
Mliečna krupica MAXI NATUR 400g Kunín
1 ks
Česká republika
2,19 €
5,47 €/kg
Mliečna ryža jahoda 175g Kunín
1 ks
Česká republika
0,99 €
5,66 €/kg
Mliečna ryža NATUR 150g Kunín
1 ks
Česká republika
0,99 €
6,60 €/kg
Smotana na varenie 12% 1l Kunín
1 ks
Česká republika
4,19 €
4,11 €/LIT
Mliečna krupica s kakaom 150g Kunín
1 ks
Česká republika
1,49 €
9,93 €/kg
Mliečna krupica jahoda 150g Kunín
1 ks
Česká republika
0,99 €
6,60 €/kg
Smotana na šľahanie živočíšna 40% 200ml Kunín
1 ks
Česká republika
2,09 €
10,45 €/LIT
Mliečna ryža čokoláda 175g Kunín
1 ks
Česká republika
0,99 €
5,66 €/kg
Spotrebujte do 4.10.26 Spotreba 4.10.26
-25%
Termix vanilkový Mlékárna Kunín 90g VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,61 €
0,46 €
5,08 €/kg
Mliečna krupica NATUR 150g Kunín
1 ks
Česká republika
0,89 €
5,93 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Termix vanilkový Mlékárna Kunín 90g VÝPREDAJ
Termix vanilkový Mlékárna Kunín 90g VÝPREDAJ
0,46 € s 23% DPH
0,61 €