Syr kozí blok 130g Goat Farm VÝPREDAJ

1 ks
GOAT FARM kozí syr Polotvrdý plnotučný zrejúci prírodný syr z kozieho mlieka. Tuk v sušine: min. 50 % hmot. Sušina: min. 57,5 % hmot. Hmotnosť / Objem balenia: 130g
Kategória Bloky
Množstvo v kartóne 8 ks
Cena za kg 6,71 €
Momentálne nedostupný
0,87 € s 19% DPH
3,49 €
Syr kozí blok 130g Goat Farm VÝPREDAJ
Goat Farm klínkový kozí syr je produkt s výraznou, charakteristickou chuťou, ktorá dlho pretrváva v ústach. Je pevný, ale príjemne sa rozplýva na jazyku. Aróma zrejúceho syra podporuje chuť na konzumáciu, zatiaľ čo mliečna farba krásne vyzerá na sendvičoch. Pri konzumácii je jasne cítiť arómu kozieho mlieka, vďaka čomu syr vyhovuje chutiam najväčších gurmánov. Pevné balenie dokonale chráni produkt a predlžuje jeho trvanlivosť.

  • Návod na použitie: Jeho využitie v kuchyni je široké – od teplých jedál až po snacky. Najlepšie sa hodí na syrový tanier v kombinácii so suchým bielym vínom. Nakrájaný na kúsky má pevnejšiu textúru, takže sa ľahko strúha a drobí do teplých jedál – napríklad do zemiakovej zapekanky alebo cestovín s mäsom. Rovnako dobre poslúži aj na krájanie a podávanie s chlebom a zeleninovými oblohami.
Zloženie

Zloženie výrobku: pasterizované kozie MLIEKO, jedlá soľ, mliekarenské kultúry, mikrobiálne syridlo

Alergény (zoznam zložiek): MLIEKO

Zoznam akejkoľvek zložky, technologickej pomocnej látky odvodenej z látky alebo výrobku, ktorá spôsobuje alergie: n/a

Obsah balenia
1ks=0,13kg
Podobné produkty
Syr Cheddar červený cca 130g Deli Q
1 ks
Írsko
2,34 €
17,99 €/kg
Syr Eidam 45% blok 250g Nika
1 ks
Slovensko
2,99 €
11,96 €/kg
Syr Cheddar Red Mild blok 200g Président
1 ks
Spojené kráľovstvo
3,59 €
17,95 €/kg
Mozzarella 40% MILRAM blok cca 10kg
1 ks
Nemecko
71,90 €
7,19 €/kg
Syr 45% Tehla cca 3kg Melina
1 kg
Poľsko
5,89 €
5,89 €/kg
Syr Cheddar Írsky Červený 200g Dublin Dairy
1 ks
Írsko
3,49 €
17,45 €/kg
 Hriňovská tehla 45% blok cca 2,5kg Koliba
1 ks
Slovensko
20,23 €
8,09 €/kg
Syr Balkánsky 45% v náleve pp: 800g Destan
1 ks
Holandsko
9,39 €
11,74 €/kg
Syr Eidam 250g Melina
1 ks
Poľsko
3,29 €
13,16 €/kg
Syr Cheddar blok cca 3kg Vepo
1 ks
Holandsko
33,76 €
10,89 €/kg
Syr Eidam 45% blok 200g Koliba
Očakávame 30.09.
1 ks
Slovensko
2,39 €
11,95 €/kg
Syr Delakto údený blok 200g Tekov
1 ks
Slovensko
4,49 €
22,45 €/kg
Syr Cheddar biely cca 130g Deli Q
1 ks
Írsko
2,21 €
16,99 €/kg
Syr 45% typu Ementaler blok cca 3kg Nika
1 ks
Poľsko
29,67 €
9,89 €/kg
Syr Eidam na vyprážanie 275g Tekov
1 ks
Slovensko
4,59 €
16,69 €/kg
Mozzarella Monteverdi Del Carlo blok 1kg Jäger
Dočasne nedostupné
1 ks
9,49 €
9,49 €/kg
Syr Eidam neúdený blok 200g Tekov
1 ks
Slovensko
3,99 €
19,95 €/kg
Syr Eidam 45% blok 200g Dobrý syr
1 ks
Poľsko
2,39 €
11,95 €/kg
Syr Edamer (Eidam) 40% blok cca 2,5kg Jäger
1 ks
Nemecko
23,22 €
9,29 €/kg
Mozzarella PIZZA GRANDE cca 2,75kg
1 ks
Poľsko
15,99 €
5,89 €/kg
Syr kozí blok 130g Goat Farm
Dočasne nedostupné
1 ks
3,49 €
26,85 €/kg
Syr kozí plátky 100g Goat Farm
1 ks
Holandsko
2,39 €
23,90 €/kg
Spotrebujte do 29.9.26 Spotreba 29.9.26
-75%
Syr kozí blok 130g Goat Farm VÝPREDAJ
1 ks
3,49 €
0,87 €
6,71 €/kg
Momentálne nedostupný
Syr kozí/ovčí plátky 100g Goat Farm
1 ks
Poľsko
2,59 €
25,90 €/kg
Syr kozí údený plátky 100g Goat Farm
1 ks
Holandsko
2,39 €
23,90 €/kg
Syr kozí údený plátky 100g Goat Farm
1 ks
Holandsko
2,39 €
23,90 €/kg
Syr španielsky cca 135g Deli Q
1 ks
Španielsko
3,04 €
22,49 €/kg
Syr Brie francúzsky cca 150g Deli Q
1 ks
Francúzsko
2,62 €
17,49 €/kg
Syr údený cca 180g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
Holandsko
3,04 €
16,89 €/kg
Syr Gouda zrejúci cca 200g Deli Q
1 ks
Holandsko
3,52 €
17,59 €/kg
Syr Maasdam cca 200g Deli Q
1 ks
Holandsko
3,16 €
15,79 €/kg
Syr Írsky Biely Cheddar 200g Dublin Dairy
1 ks
Írsko
3,49 €
17,45 €/kg
Syr ovčí plátky 100g Sheep Farm
1 ks
Španielsko
3,29 €
32,90 €/kg
Syr polotvrdý Pesto červené cca 135g Deli Q
1 ks
Holandsko
3,09 €
22,89 €/kg
Syr kozí plesňový cca 130g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
3,24 €
24,89 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Syr kozí blok 130g Goat Farm VÝPREDAJ
Syr kozí blok 130g Goat Farm VÝPREDAJ
0,87 € s 19% DPH
3,49 €