Sweet Chilli omáčka 200ml Shan'shi VÝPREDAJ

1 ks
Malajzia
Krajina pôvodu Malajzia
Kategória Dresingy a omáčky
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za LIT 11,00 €
Na sklade viac ako 10 ks
2,20 € s DPH
2,93 €
Sweet Chilli omáčka 200ml Shan'shi VÝPREDAJ
KRAJINA PÔVODU
  •  Malajzia
SKLADOVANIE
  • Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a mrazom. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 4 týždňov.
  • Pri izbovej teplote
PRÍPRAVA A POUŽITIE
  • Použitie: vhodné k jarným rolkám, pečeným rybám a morským plodom. Náš tip: odporúčame natrieť touto omáčkou mäso pred pečením.
Zloženie

Voda, Cukor, Čili 6%, Kvasný ocot liehový, Maltóza , Modifikovaný tapiokový škrob , Ananás , Jedlá soľ, Paradajkové pyré, Cesnak, Kvasnicový extrakt

ALERGÉNY

Môže obsahovať arašidy, orechy a sezam.

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 200 ml 

Podobné produkty
CHEF Demiglace 850g
1 ks
Slovensko
22,69 €
26,69 €/kg
Ajvar jemný 350g Podravka
1 ks
Chorvátsko
2,89 €
8,26 €/kg
Chilli omáčka Super Hot Sriracha 740ml Uni-Eagle
1 ks
Thajsko
4,59 €
6,20 €/LIT
Cheddar omáčka premium 4kg Frontline
1 ks
Česká republika
43,99 €
11,00 €/kg
Cesnakový krém pálivý Erős Pista 160g Univer
1 ks
Maďarsko
2,29 €
14,31 €/kg
Ajvar jemný 720ml (700g) Ady
1 ks
Slovensko
3,19 €
4,43 €/LIT
Burger omáčka 250ml Develey
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/LIT
Barbecue omáčka 250g Heinz
1 ks
Holandsko
2,89 €
11,56 €/kg
Barbeque omáčka 500ml Heera
1 ks
Spojené kráľovstvo
3,79 €
7,58 €/LIT
Chilli omáčka Sriracha 150ml Asia Time
1 ks
Thajsko
1,49 €
9,93 €/LIT
Chilli omáčka ostrá 235ml Hamé
1 ks
Thajsko
2,59 €
11,02 €/LIT
Barbeque (BBQ) omáčka 4,8kg Hellmann's
1 ks
Poľsko
25,39 €
5,29 €/kg
Cesnaková omáčka 230g Heinz
1 ks
Holandsko
2,89 €
12,57 €/kg
Barbeque (BBQ) omáčka 1kg Spak
1 ks
Česká republika
6,59 €
6,59 €/kg
Ajvar pikant 350g Podravka
1 ks
Chorvátsko
2,89 €
8,26 €/kg
Barbecue omáčka 250ml Develey
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/LIT
Cheddar omáčka 750g Hochland Professional
1 ks
Nemecko
10,89 €
14,52 €/kg
Chilli omáčka ostrá 300ml J-Lek
1 ks
Thajsko
2,19 €
7,30 €/LIT
Barbeque (BBQ) studená omáčka 2l Chef Club
1 ks
Česká republika
14,89 €
7,44 €/LIT
Chilli omáčka ostrá 200ml Shan'shi
1 ks
Thajsko
3,49 €
17,45 €/LIT
Distribútor: MARESI Foodbroker s.r.o.
Viktorínova 1 821 08 Bratislava Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Chilli omáčka ostrá 200ml Shan'shi
1 ks
Thajsko
3,49 €
17,45 €/LIT
Cestoviny Rezance semolinové Wok 250g Shan'shi
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/kg
Klíčky Mungo fazule v náleve 330g Shan'shi
1 ks
Holandsko
2,49 €
13,83 €/kg
Snack klobáska KnabberNossi Kuracie Duo 2x12,5g
1 ks
Rakúsko
2,19 €
1,10 €/ks
Mlieko kokosové light 165ml Shan'shi
1 ks
Thajsko
1,49 €
9,03 €/LIT
Rezance ryžové 250g SHAN SHI
1 ks
Čína
3,35 €
13,40 €/kg
Mlieko kokosové 165ml Shan'shi
1 ks
Thajsko
1,79 €
10,85 €/LIT
Bambusové výhonky plátky 330g Shan'shi
1 ks
Čína
2,69 €
14,94 €/kg
Thajská Chilli omáčka s cesnakom 200ml Shan'shi
1 ks
Malajzia
3,39 €
16,95 €/LIT
Cestoviny Rezance sklenené Vermiceli 100g Shan'shi
1 ks
Čína
1,69 €
16,90 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Sweet Chilli omáčka 200ml Shan'shi VÝPREDAJ
Sweet Chilli omáčka 200ml Shan'shi VÝPREDAJ
2,20 € s DPH
2,93 €