Pistácie pražené nesolené 100g Ensa

1 ks
Spojené štáty americké
Pistácie pražené nesolené
Krajina pôvodu Spojené štáty americké
Kategória Orechy, mandle, pistácie a kešu
Množstvo v kartóne 15 ks
Cena za kg 20,90 €
Na sklade viac ako 10 ks
2,09 € s 23% DPH
Pistácie pražené nesolené 100g Ensa

Pistácie pražené nesolené.

Skladovanie
  • Skladujte pri teplote 8-25°C
Zloženie

Pistácie pražené

Alergény

Pistácie

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal]: 633
Energetická hodnota [KJ]: 2623
Tuky [Gram]: 53
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 5,9
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 17
z toho cukry [Gram]: 5,2
Vláknina  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 23
Soľ (NaCl) [Gram]: 2,5
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 100g.

Podobné produkty
Mandle v šupke 100g Dr.Ensa
1 ks
Spojené štáty americké
1,64 €
16,35 €/kg
Mandle jadrá natural 1kg Lunys
1 ks
Spojené štáty americké
13,99 €
13,99 €/kg
Kešu orechy pražené solené 500g Lunys
1 ks
Česká republika
9,96 €
19,91 €/kg
Kokos strúhaný 1kg Lunys
1 ks
Indonézia
9,19 €
9,19 €/kg
Mandle blanšírované (lúpané) hobľované 500g Lunys
1 ks
Česká republika
8,89 €
17,78 €/kg
Kešu orechy natural nesolené 500g Lunys
1 ks
Česká republika
7,99 €
15,98 €/kg
Chia semienka Marianna 250g
1 ks
Paraguaj
2,99 €
11,96 €/kg
Mix s wasabi Nuts and corn Alika 450g
1 ks
Česká republika
6,50 €
14,45 €/kg
Kešu orechy natural 60g Dr.Ensa
1 ks
Vietnam
1,29 €
21,50 €/kg
Mandle blanšírované (lúpané) 500g Lunys
1 ks
Česká republika
8,49 €
16,98 €/kg
Arašidy lúpané pražené solené KK 150g Alika
1 ks
Čína
1,79 €
11,93 €/kg
Lieskové orechy jadrá 500g Lunys
1 ks
Česká republika
11,79 €
23,58 €/kg
Lieskové orechy kocky pražené 200g Alika
1 ks
Turecko
6,99 €
34,95 €/kg
Arašidy lúpané pražené nesolené KK dóza 200g Alika
1 ks
Čína
2,69 €
13,45 €/kg
Makadamové orechy 500g Lunys
1 ks
Južná Afrika
17,89 €
35,78 €/kg
Lieskovoorieškový krokant 100g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
2,09 €
20,90 €/kg
Arašidy lúpané pražené nesolené KK 250g Alika
1 ks
Čína
2,79 €
11,16 €/kg
Mandle blanšírované (lúpané) hobľované 100g Ensa
1 ks
Česká republika
2,19 €
21,90 €/kg
Arašidy lúpané pražené solené KK dóza 227g Alika
1 ks
Čína
2,89 €
12,73 €/kg
Mandle blanšírované pražené solené 500g Dr.Ensa
1 ks
Spojené štáty americké
8,19 €
16,38 €/kg
Vlašské orechy lúpané 100g Dr.Ensa
1 ks
Ukrajina
1,59 €
15,90 €/kg
Pistácie pražené nesolené 100g Ensa
1 ks
Spojené štáty americké
2,09 €
20,90 €/kg
Hrozienka sušené 500g Dr.Ensa
1 ks
Turecko
3,29 €
6,58 €/kg
Mandle blanšírované (lúpané) hobľované 100g Ensa
1 ks
Česká republika
2,19 €
21,90 €/kg
Vlašské orechy jadrá 500g Dr.Ensa
1 ks
Ukrajina
7,19 €
14,38 €/kg
Pistácie pražené solené 100g Ensa
1 ks
Spojené štáty americké
2,29 €
22,90 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Pistácie pražené nesolené 100g Ensa
Pistácie pražené nesolené 100g Ensa
2,09 € s 23% DPH