Ovocie

Košík plný čerstvého ovocia by nemal chýbať na žiadnom stole. S nami nemusíte nikam chodiť – zdravé a kvalitné ovocie vám pohodlne doručíme až k vašim dverám. Ponúkame široký výber, od A(vokáda) po Z(elené jablká), pričom dbáme na najvyššiu kvalitu. Nájdete u nás ovocie zo slovenských sadov aj z exotických plantáží, vždy čerstvé a lahodné, akoby ste ho práve odtrhli.

Odporúčame na tento mesiac
Slivky domáce
1 kg
Poľsko
0,14 €
1,99 €/kg
Grep biely White Marsh kal. 36-40
1 kg
Južná Afrika
1,28 €
3,19 €/kg
Hrozno červené Red Globe kal. L-XL, I.trieda
1 kg
Taliansko
3,29 €
3,29 €/kg
Hruška zelená Williams kal. 60+, I.trieda
1 kg
Francúzsko
Holandsko
0,33 €
2,19 €/kg
Jablká červené Gala voľné kal. 65-70, I.Tr
1 kg
Slovensko
0,34 €
1,99 €/kg
Kiwi Hayward volne kal.23-27, I.Tr
1 kg
Čile
0,57 €
4,99 €/kg
Granátové jablko kal.8/9, I.Tr
1 ks
Španielsko
2,69 €
5,98 €/kg
Figy sušené voľné
1 kg
Turecko
17,49 €
17,49 €/kg
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
313 produktov
Ďatle kal. L 500g, Medjool plus
1 ks
Izrael
7,19 €
14,38 €/kg
Cappy 100% jablko 1 l *ZO
1 ks
Maďarsko
2,49 €
2,49 €/LIT
Figy sušené voľné
1 kg
Turecko
17,49 €
17,49 €/kg
Mrazené Gaštany lúpané celé 1kg Ardo
1 ks
Belgicko
14,99 €
14,99 €/kg
Chrumkavé ovocie a orechy v čokoláde 180g, Mixit
1 ks
Česká republika
7,99 €
44,39 €/kg
Mrazené Avokádo kocky 1kg Ardo
1 ks
Belgicko
9,69 €
9,69 €/kg
Pyré Limetka 1kg Ponthier
1 ks
Francúzsko
10,89 €
10,89 €/kg
Pyré sladučká jahoda 1l Pureé
1 ks
Slovensko
15,99 €
15,99 €/LIT
Pyré Lychee / Litchi 1l Ponthier
1 ks
Madagaskar
14,19 €
14,19 €/LIT
Džús jablko cvikla 100% Rio Cold Press 1l
1 ks
Slovensko
2,79 €
2,79 €/LIT
Mrazená Zmes ovocná záhradná 400g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
3,19 €
7,98 €/kg
Maracuja sušená 50g George Stephen
1 ks
Vietnam
1,99 €
39,80 €/kg
Pyré Mandarínka 1kg Ponthier
1 ks
Francúzsko
10,99 €
10,99 €/kg
Hruška Dule kal.60+, I.trieda
1 kg
Grécko
1,69 €
4,89 €/kg
Pyré Malina 1l Monin
1 ks
Francúzsko
19,99 €
19,99 €/LIT
Lyofilizované čierne ríbezle 45g VitaCup
1 ks
Česká republika
2,69 €
59,78 €/kg
Slnečnica lúpaná surová 100g Dr.Ensa
1 ks
Slovensko
0,49 €
4,90 €/kg
Ďatle Jumbo 1kg, Medjool plus
1 ks
Izrael
16,69 €
16,69 €/kg
Balená 100% pomarančová čerstvá šťava LUNYS 5l
1 ks
Slovensko
37,05 €
7,41 €/LIT
Pyré Granátové jablko 1kg Ponthier
1 ks
Francúzsko
12,69 €
12,69 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana