Ovocie

Košík plný čerstvého ovocia by nemal chýbať na žiadnom stole. S nami nemusíte nikam chodiť – zdravé a kvalitné ovocie vám pohodlne doručíme až k vašim dverám. Ponúkame široký výber, od A(vokáda) po Z(elené jablká), pričom dbáme na najvyššiu kvalitu. Nájdete u nás ovocie zo slovenských sadov aj z exotických plantáží, vždy čerstvé a lahodné, akoby ste ho práve odtrhli.

Odporúčame na tento mesiac
Slivky domáce
1 kg
Poľsko
0,14 €
1,99 €/kg
Grep biely White Marsh kal. 36-40
1 kg
Južná Afrika
1,28 €
3,19 €/kg
Hrozno červené Red Globe kal. L-XL, I.trieda
1 kg
Taliansko
3,29 €
3,29 €/kg
Hruška zelená Williams kal. 60+, I.trieda
1 kg
Francúzsko
Holandsko
0,33 €
2,19 €/kg
Jablká červené Gala voľné kal. 65-70, I.Tr
1 kg
Slovensko
0,34 €
1,99 €/kg
Kiwi Hayward volne kal.23-27, I.Tr
1 kg
Čile
0,57 €
4,99 €/kg
Granátové jablko kal.8/9, I.Tr
1 ks
Španielsko
2,69 €
5,98 €/kg
Figy sušené voľné
1 kg
Turecko
17,49 €
17,49 €/kg
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
313 produktov
-21%
Mrazené Brusnice 300g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
2,39 €
1,89 €
6,30 €/kg
Pyré Hruška 1kg Ponthier
1 ks
Francúzsko
9,49 €
9,49 €/kg
Píniové orechy 1kg Lunys
1 ks
Česká republika
47,01 €
47,01 €/kg
Lyofilizovaný banán plátky 45g VitaCup
1 ks
Česká republika
2,19 €
48,67 €/kg
-29%
Ovocná šťava paradajková 100% ZDRAVO 0,75l
1 ks
Rakúsko
2,79 €
1,99 €
2,65 €/LIT
Tekvica lúpaná bez šupiek Marianna 100g
1 ks
Slovensko
1,39 €
13,90 €/kg
Hrozienka sušené 100g Dr.Ensa
1 ks
Turecko
0,75 €
7,50 €/kg
Mrazené Jahody 2,5kg Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
9,89 €
3,96 €/kg
Mrazené Ríbezle červené 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
15,49 €
6,20 €/kg
Hrozno tmave bezkôstkové Sable Seedless 300g ,I.Tr
1 ks
Španielsko
2,79 €
9,30 €/kg
Pyré Čerešňa 1kg Ponthier
1 ks
Francúzsko
16,49 €
16,49 €/kg
Pyré Passionfruit 1l Monin
1 ks
Francúzsko
18,79 €
18,79 €/LIT
Pyré Ananás 1kg Ponthier
1 ks
Francúzsko
12,29 €
12,29 €/kg
Tekvicové jadierka lúpané 80g Dr.Ensa
1 ks
Slovensko
0,99 €
12,37 €/kg
Mrazená Zmes lesné ovocie 400g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
4,29 €
10,72 €/kg
Ovocná šťava mrkva jablko 100% ZDRAVO 0,75l
1 ks
3,89 €
5,19 €/LIT
Pyré Černica 1kg Ponthier
1 ks
Francúzsko
15,09 €
15,09 €/kg
Marhule sušené
1 kg
Turecko
18,79 €
18,79 €/kg
Pyré svieža marakuja 1l Pureé
1 ks
Slovensko
18,09 €
18,09 €/LIT
Lyofilizovaný ananas kúsky 30g VitaCup
1 ks
Česká republika
2,29 €
76,33 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana