Orechy, mandle, pistácie a kešu

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
34 produktov
Kokos strúhaný 1kg Lunys
1 ks
Indonézia
9,19 €
9,19 €/kg
Pistácie pražené nesolené 100g Ensa
1 ks
Spojené štáty americké
2,09 €
20,90 €/kg
Mandle v šupke 100g Dr.Ensa
1 ks
Spojené štáty americké
1,64 €
16,35 €/kg
Náplň vlašskoorechová 1kg Econia
1 ks
Česká republika
6,59 €
6,59 €/kg
Mandle jadrá natural 1kg Lunys
1 ks
Spojené štáty americké
13,99 €
13,99 €/kg
Arašidy lúpané pražené nesolené KK dóza 200g Alika
1 ks
Čína
2,69 €
13,45 €/kg
Makadamové orechy 500g Lunys
1 ks
Južná Afrika
17,89 €
35,78 €/kg
Lieskové orechy kocky pražené 200g Alika
1 ks
Turecko
6,99 €
34,95 €/kg
Orechy z pece Údená paprika 150g, Mixit
1 ks
Česká republika
7,89 €
52,60 €/kg
Orechy z pece Habanero chilli a limeta 150g, Mixit
1 ks
Česká republika
7,89 €
52,60 €/kg
Lieskovoorieškový krokant 100g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
2,09 €
20,90 €/kg
Mandle blanšírované pražené solené 500g Dr.Ensa
1 ks
Spojené štáty americké
8,19 €
16,38 €/kg
Kešu orechy natural nesolené 500g Lunys
Očakávame 28.09.
1 ks
Česká republika
7,99 €
15,98 €/kg
Mix s wasabi Nuts and corn Alika 450g
Očakávame 02.10.
1 ks
Česká republika
6,50 €
14,45 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana