Mrazený Syr Gouda obalovaný 40x130g Pajero

1 KT
Česká republika
Pajero Hlbokozmrazený Syr gouda so stabilizačnou zložkou proti vytekaniu, obalený v obaľovacej zmesi a chrumkavej strúhanke (tradičnej, kukuričnej). Hmotnosť / Objem balenia: 5,2kg
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Polotovar
Cena za kg 11,54 €
Na sklade viac ako 10 KT
59,99 € s 19% DPH
Mrazený Syr Gouda obalovaný 40x130g Pajero

Objavte lahodný syr Gouda, ktorý je špeciálne upravený tak, aby si zachoval svoju krémovú konzistenciu bez zbytočného vytekania počas prípravy. Tento syr je obalený v starostlivo pripravenom obaľovacom mixe a chrumkavej strúhanke z tradičnej a kukuričnej múky, čo mu dodáva dokonalú textúru po vysmažení.

  • Skladovanie: Produkt uchovávajte pri teplote -18 °C alebo nižšej. Neodporúča sa opätovne zmrazovať po rozmrazení.
  • Návod na použitie: Nerozmrazený výrobok smažte vo fritéze pri teplote 180 °C približne 2 minúty alebo na panvici s väčším množstvom rozohriateho oleja pri teplote 170 °C dozlatista, približne 2–3 minúty z každej strany.
Zloženie

Zloženie výrobku: 58 % syr gouda (obsah tuku v sušine 48 %) (mlieko, jedlá soľ, mliekarenské kultúry, syridlo), stabilizačná zložka (pitná voda, mlieko, pšeničný škrob, stabilizátory: E 461, E 464, mliečna aróma), obalovacia zmes (pitná voda, glukózový sirup, cukor, pšeničná múka, dextróza, stabilizátor: E 466, jedlá soľ, pšeničná bielkovina), strúhanka (pšeničná múka, pitná voda, pekárske droždie, jedlá soľ), kukuričná strúhanka (kukurica, cícer).

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 273
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 1138
Tuky [Gram] 16.3
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 10.3
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 13.3
z toho cukry [Gram] 1.5
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 15.4
Soľ (NaCl) [Gram] 1
Obsah balenia

1 ks = 5200 g

Podobné produkty
Mrazený Syr živočíšny obaľovaný 40x130g/kart Pajero
1 KT
Česká republika
53,99 €
10,38 €/kg
Mrazené Halušky zemiakové 2,5kg Vinica
1 BA
Slovensko
6,29 €
2,52 €/kg
Mrazená Kuracia kapsa 40x150g Pajero
1 KT
Česká republika
70,39 €
11,73 €/kg
Mrazené Špenátové špecle 2x2,5kg Hilcona
1 KT
Lichtenštajnsko
27,49 €
5,50 €/kg
Mrazený Syr živočíšny obaľovaný 40x100g Pajero
1 KT
Česká republika
42,69 €
1,07 €/ks
Mrazený Karfiol obaľovaný 5kg Pajero
1 KT
Česká republika
20,99 €
4,20 €/kg
Mrazený Bravčový rezeň z krkovičky 33x150g/kart Pajero
1 KT
Česká republika
50,19 €
10,14 €/kg
Mrazený Trojhránok s cibuľou 2,5kg Farm Frites
Očakávame 02.10.
1 ks
Holandsko
9,99 €
4,00 €/kg
Mrazený Langoš 30x120g B-Frost
1 KT
Slovensko
33,19 €
1,11 €/ks
Mrazený Syr Camembert obaľovaný 30x100g Pajero
1 KT
Česká republika
44,69 €
14,90 €/kg
Mrazená Gyoza zeleninová 3kg/krt Viči
1 KT
Litva
18,59 €
18,59 €/KT
Mrazené Cestoviny lasagne 2kg Surgital
1 ks
Taliansko
11,69 €
5,85 €/kg
Mrazená Brokolica obalovaná 5kg Pajero
1 KT
Poľsko
30,59 €
6,12 €/kg
Mrazená Kuracia kapsa 40x150g Pajero
1 KT
Česká republika
70,39 €
11,73 €/kg
Mrazený Syr živočíšny obaľovaný 40x100g Pajero
1 KT
Česká republika
42,69 €
1,07 €/ks
Mrazená Brokolica obalovaná 5kg Pajero
1 KT
Poľsko
30,59 €
6,12 €/kg
Mrazené Mäsové guličky Švédské 3kg Pajero
1 KT
Česká republika
25,29 €
8,43 €/kg
Mrazený Syr Camembert obaľovaný 30x100g Pajero
1 KT
Česká republika
44,69 €
14,90 €/kg
Mrazený Karfiol obaľovaný 5kg Pajero
1 KT
Česká republika
20,99 €
4,20 €/kg
Mrazené Šampiňóny obaľované 1kg Pajero
1 ks
Holandsko
8,79 €
8,79 €/kg
Mrazený Syr Gouda obalovaný 40x130g Pajero
1 KT
Česká republika
59,99 €
11,54 €/kg
Mrazený Syr živočíšny obaľovaný 40x130g/kart Pajero
1 KT
Česká republika
53,99 €
10,38 €/kg
PAJERO s.r.o.
areál ČD ulice, Práce 2039, 405 02 Děčín, Českoviac informácií o distribútorovi
Mrazené Šampiňóny obaľované 1kg Pajero
1 ks
Holandsko
8,79 €
8,79 €/kg
Mrazený Bravčový rezeň z krkovičky 33x150g/kart Pajero
1 KT
Česká republika
50,19 €
10,14 €/kg
Mrazené Mäsové guličky Švédské 3kg Pajero
1 KT
Česká republika
25,29 €
8,43 €/kg
Mr.Čevapčiči 100x50g Pajero
1 KT
Česká republika
39,99 €
0,40 €/ks
Mrazená Brokolica obalovaná 5kg Pajero
1 KT
Poľsko
30,59 €
6,12 €/kg
Mrazený rezeň kurací obaľovaný 150g 33ks/krt Pajero
1 KT
Česká republika
54,99 €
11,00 €/kg
Mrazený Syr živočíšny obaľovaný 40x130g/kart Pajero
1 KT
Česká republika
53,99 €
10,38 €/kg
Mrazený Syr Camembert obaľovaný 30x100g Pajero
1 KT
Česká republika
44,69 €
14,90 €/kg
Mrazený Syr Gouda obalovaný 40x130g Pajero
1 KT
Česká republika
59,99 €
11,54 €/kg
Mrazený Karfiol obaľovaný 5kg Pajero
1 KT
Česká republika
20,99 €
4,20 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mrazený Syr Gouda obalovaný 40x130g Pajero
Mrazený Syr Gouda obalovaný 40x130g Pajero
59,99 € s 19% DPH