Polotovar

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
14 produktov
Mrazené Halušky zemiakové 2,5kg Vinica
1 BA
Slovensko
6,29 €
2,52 €/kg
Mrazený Karfiol obaľovaný 5kg Pajero
1 KT
Česká republika
20,99 €
4,20 €/kg
Mrazený Syr živočíšny obaľovaný 40x130g/kart Pajero
1 KT
Česká republika
53,99 €
10,38 €/kg
Mrazené Cestoviny lasagne 2kg Surgital
1 ks
Taliansko
11,69 €
5,85 €/kg
Mrazená Gyoza zeleninová 3kg/krt Viči
1 KT
Litva
18,59 €
18,59 €/KT
Mrazený Syr živočíšny obaľovaný 40x100g Pajero
1 KT
Česká republika
42,69 €
1,07 €/ks
Mrazený Langoš 30x120g B-Frost
1 KT
Slovensko
33,19 €
1,11 €/ks
Mrazený Syr Gouda obalovaný 40x130g Pajero
1 KT
Česká republika
59,99 €
11,54 €/kg
Mrazený Syr Camembert obaľovaný 30x100g Pajero
1 KT
Česká republika
44,69 €
14,90 €/kg
Mrazený Bravčový rezeň z krkovičky 33x150g/kart Pajero
1 KT
Česká republika
50,19 €
10,14 €/kg
Mrazená Brokolica obalovaná 5kg Pajero
1 KT
Poľsko
30,59 €
6,12 €/kg
Mrazené Špenátové špecle 2x2,5kg Hilcona
1 KT
Lichtenštajnsko
27,49 €
5,50 €/kg
Mrazená Kuracia kapsa 40x150g Pajero
1 KT
Česká republika
70,39 €
11,73 €/kg
Mrazený Trojhránok s cibuľou 2,5kg Farm Frites
Očakávame 02.10.
1 ks
Holandsko
9,99 €
4,00 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana