Mrazené Mäsové guličky Švédské 3kg Pajero

1 KT
Česká republika
Pajero Hlbokozmrazené Mäsové guličky Švédské. Hmotnosť/ Objem balenia: 3 kg.
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Polotovar
Cena za kg 8,43 €
Na sklade viac ako 10 KT
25,29 € s 19% DPH
Mrazené Mäsové guličky Švédské 3kg Pajero

Švédske mäsové guličky sú malé guľovité výrobky vyrobené zo zmesi bravčového a hovädzieho mäsa, doplnené o strúhanku, vaječnú zmes, mlieko, pšeničnú krupicu, cibuľu, petržlenovú vňať a zmes korenia. Vďaka vyváženej kombinácii ingrediencií sú guličky jemné, šťavnaté a majú typickú plnú mäsovú chuť s ľahkým koreneným podtónom. Mrazené na –18 °C.

  • Veterinárne číslo: CZ 13342 EU
  • Návod na použitie: PRÍPRAVA (vždy 1 hod. vopred povoliť na plechu): RÚRA: predhriať na 180 °C; mierne podliať vodou; piecť na 180 °C počas 15 min. Následne môžete hotový výrobok servírovať.
Zloženie

Zloženie výrobku: 50 % bravčové mäso, 20 % hovädzie mäso, strúhanka (pšeničná múka, pitná voda, pekárske droždie, jedlá soľ), vaječná směs, mlieko, pšeničná krupica, cibuľa, petržlenová vňať, jedlá soľ, zemiaková vlaknina, zmes korenia.

Alergény (zoznam zložiek): lepok, vajcia, mlieko

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 244
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 1016
Tuky [Gram] 17.6
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 7.1
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 7
z toho cukry [Gram] 1.1
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 14.5
Soľ (NaCl) [Gram] 1.3
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 3 kg.

Podobné produkty
-35%
Mrazené Cibuľové krúžky 1kg McCain
1 ks
Holandsko
7,69 €
4,99 €
4,99 €/kg
Mrazené Halušky zemiakové 2,5kg Vinica
1 BA
Slovensko
6,29 €
2,52 €/kg
-20%
Mrazené Cesto lístkové 400g Melites
1 ks
Česká republika
1,19 €
0,95 €
2,38 €/kg
Mrazené Jalapenos papričky Cheddar 1kg McCain
1 ks
Nemecko
14,69 €
14,69 €/kg
Mrazená Gyoza zeleninová 3kg/krt Viči
1 KT
Litva
18,59 €
18,59 €/KT
Mr.Pagáč syrový 25x85g Minit
1 ks
Slovensko
12,19 €
0,49 €/ks
LW Syrové trojhrančeky (švajčiarsky štýl) mrazené 1kg
1 ks
Holandsko
16,29 €
16,29 €/kg
Mr.Mozzarelové tyčinky 1kg McCain
1 ks
Holandsko
15,99 €
15,99 €/kg
Mrazené Cestoviny lasagne 2kg Surgital
1 ks
Taliansko
11,69 €
5,85 €/kg
Mrazená Tortilla Wrap Mexico 2x240g Beef House
1 ks
Slovensko
5,09 €
10,60 €/kg
Mrazená Brokolica obalovaná 5kg Pajero
1 KT
Poľsko
30,59 €
6,12 €/kg
Mrazené Pirohy bryndzové bezlepkové 500g Pekáreň Harmónia
1 ks
Slovensko
6,29 €
12,58 €/kg
Mrazená Kuracia kapsa 40x150g Pajero
1 KT
Česká republika
70,39 €
11,73 €/kg
Mrazené Mozzarella Mini Sticks obaľované 1kg McCain
1 ks
Holandsko
13,49 €
13,49 €/kg
Mrazené Buchty veľké so slivkovým lekvárom 20x170g Toni Kaiser
1 ks
Rakúsko
26,39 €
7,67 €/kg
Mrazené Halušky zemiakové 1kg Vinica
1 ks
Slovensko
2,59 €
2,59 €/kg
Mrazené Jalapenos papričky Cream Cheese 1kg McCain
1 ks
Nemecko
14,69 €
14,69 €/kg
Mrazené Knedle Lieskový orech 1kg Mišove maškrty
1 ks
Slovensko
4,49 €
4,49 €/kg
Mrazené Halušky pečeňové cca 1kg Skurčák
1 kg
Slovensko
7,89 €
7,89 €/kg
Mrazené Pirohy Tvarohové 1kg Mišove maškrty
Dočasne nedostupné
1 ks
5,69 €
5,69 €/kg
Mrazené Šampiňóny obaľované 1kg Pajero
1 ks
Holandsko
8,79 €
8,79 €/kg
Mrazený Syr živočíšny obaľovaný 40x130g/kart Pajero
1 KT
Česká republika
53,99 €
10,38 €/kg
Mrazená Brokolica obalovaná 5kg Pajero
1 KT
Poľsko
30,59 €
6,12 €/kg
Mrazené Mäsové guličky Švédské 3kg Pajero
1 KT
Česká republika
25,29 €
8,43 €/kg
Mrazený Syr živočíšny obaľovaný 40x100g Pajero
1 KT
Česká republika
42,69 €
1,07 €/ks
Mrazený Syr Gouda obalovaný 40x130g Pajero
1 KT
Česká republika
59,99 €
11,54 €/kg
Mrazená Kuracia kapsa 40x150g Pajero
1 KT
Česká republika
70,39 €
11,73 €/kg
Mrazený Karfiol obaľovaný 5kg Pajero
1 KT
Česká republika
20,99 €
4,20 €/kg
Mrazený Syr Camembert obaľovaný 30x100g Pajero
1 KT
Česká republika
44,69 €
14,90 €/kg
PAJERO s.r.o.
areál ČD ulice, Práce 2039, 405 02 Děčín, Českoviac informácií o distribútorovi
Mrazená Brokolica obalovaná 5kg Pajero
1 KT
Poľsko
30,59 €
6,12 €/kg
Mrazený Syr Camembert obaľovaný 30x100g Pajero
1 KT
Česká republika
44,69 €
14,90 €/kg
Mrazená Kuracia kapsa 40x150g Pajero
1 KT
Česká republika
70,39 €
11,73 €/kg
Mrazený Syr živočíšny obaľovaný 40x100g Pajero
1 KT
Česká republika
42,69 €
1,07 €/ks
Mrazený Syr Gouda obalovaný 40x130g Pajero
1 KT
Česká republika
59,99 €
11,54 €/kg
Mrazený Bravčový rezeň z krkovičky 33x150g/kart Pajero
1 KT
Česká republika
50,19 €
10,14 €/kg
Mrazené Mäsové guličky Švédské 3kg Pajero
1 KT
Česká republika
25,29 €
8,43 €/kg
Mr.Čevapčiči 100x50g Pajero
1 KT
Česká republika
39,99 €
0,40 €/ks
Mrazený rezeň kurací obaľovaný 150g 33ks/krt Pajero
1 KT
Česká republika
54,99 €
11,00 €/kg
Mrazený Karfiol obaľovaný 5kg Pajero
1 KT
Česká republika
20,99 €
4,20 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mrazené Mäsové guličky Švédské 3kg Pajero
Mrazené Mäsové guličky Švédské 3kg Pajero
25,29 € s 19% DPH