Mrazený rezeň kurací obaľovaný 150g 33ks/krt Pajero

1 KT
Česká republika
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Mrazená hydina
Množstvo v kartóne 1 KT
Cena za kg 11,00 €
Na sklade viac ako 10 KT
54,99 € s 19% DPH
Mrazený rezeň kurací obaľovaný 150g 33ks/krt Pajero

Obaľovaný kurací rezeň

Skladovanie:
  • Pri teplote –18°C
NÁVOD PRE PRÍPRAVU:
  • Nerozmrazený polotovar smažiť vo fritovacom hrnci alebo na panvici s väčším množstvom rozpaleného oleja pri teplote 160 °C dozlatista 6-8 minút.

Zloženie
  • kurací rezeň
Alergény:
  • obilniny obsahujúce lepok, mlieko a mliečné výrobky, vajcia
Podobné produkty
Mrazená Kuracia kapsa 40x150g Pajero
1 KT
Česká republika
70,39 €
11,73 €/kg
Mrazený Bravčový rezeň z krkovičky 33x150g/kart Pajero
1 KT
Česká republika
50,19 €
10,14 €/kg
Novinka
Mrazené Kačacie pečienky 500g Vodňanská kachna
1 ks
Česká republika
4,19 €
8,38 €/kg
Novinka
Mrazená Kačacia pečeň foie gras cca 660g Elit
1 ks
Bulharsko
27,19 €
41,19 €/kg
-22%
Mrazené Kačacie foie gras plátky 40-60g/ks,cca 1kg Elit
1 kg
Bulharsko
48,99 €
37,99 €
37,99 €/kg
Mrazené Kačacie pečienky nevykŕmené 3kg Agrostaar
1 ks
Slovensko
16,99 €
5,66 €/kg
Mr.Kuracie stehná celé kal.220g 10kg Imex Poland
1 KT
Poľsko
43,99 €
4,40 €/kg
Mr.Kuracie stehná celé kal.200g 10kg Imex Poland
Dočasne nedostupné
1 KT
47,49 €
4,75 €/kg
Mrazené Chrumkavé kuracie kúsky 1kg McCain
1 ks
Holandsko
14,69 €
14,69 €/kg
Mrazená Kuracia polievková zmes IQF 1kg
1 ks
Ukrajina
2,29 €
2,29 €/kg
-35%
Mrazená Kačacia pečienka vykŕmená "Foie Gras"cca700g TopFarm
Očakávame 02.10.
1 kg
Maďarsko
41,99 €
27,29 €
38,99 €/kg
Mrazená Sliepka Farmárska porciovaná cca 2kg Transavia
1 ks
Rumunsko
10,58 €
5,29 €/kg
Mrazené Chrumkavé kuracie krídielka 1kg McCain
1 ks
Nemecko
13,89 €
13,89 €/kg
-30%
Mrazená Kačica celá bez drobov 2,4kg Pannon Fine Food
1 ks
Maďarsko
15,99 €
11,19 €
4,66 €/kg
Mrazená Kuracia Polievková zmes Kráľov cca 2,6kg Agrostaar
1 kg
Slovensko
2,29 €
2,29 €/kg
-14%
Mrazené Kačacia polievková zmes 600g Vodňanská drůbež
1 ks
Česká republika
2,49 €
2,15 €
3,58 €/kg
Mrazená Sliepka ťažká polená cca 1,5kg Tenderfood
Dočasne nedostupné
1 ks
7,78 €
5,19 €/kg
Mrazená Sliepka s drobkami domáca polovička TopFarm
Očakávame 02.10.
1 ks
Maďarsko
11,24 €
7,49 €/kg
-21%
Mrazená Kačka Kráľov cca 2,8kg Agrostaar
1 kg
Slovensko
7,19 €
5,69 €
5,69 €/kg
Mrazená Tortilla Wrap Mexico 2x240g Beef House
1 ks
Slovensko
5,09 €
10,60 €/kg
PAJERO s.r.o.
areál ČD ulice, Práce 2039, 405 02 Děčín, Českoviac informácií o distribútorovi
Mrazený rezeň kurací obaľovaný 150g 33ks/krt Pajero
1 KT
Česká republika
54,99 €
11,00 €/kg
Mrazený Bravčový rezeň z krkovičky 33x150g/kart Pajero
1 KT
Česká republika
50,19 €
10,14 €/kg
Mrazený Syr Camembert obaľovaný 30x100g Pajero
1 KT
Česká republika
44,69 €
14,90 €/kg
Mr.Čevapčiči 100x50g Pajero
1 KT
Česká republika
39,99 €
0,40 €/ks
Mrazený Syr živočíšny obaľovaný 40x130g/kart Pajero
1 KT
Česká republika
53,99 €
10,38 €/kg
Mrazené Šampiňóny obaľované 1kg Pajero
1 ks
Holandsko
8,79 €
8,79 €/kg
Mrazený Karfiol obaľovaný 5kg Pajero
1 KT
Česká republika
20,99 €
4,20 €/kg
Mrazené Mäsové guličky Švédské 3kg Pajero
1 KT
Česká republika
25,29 €
8,43 €/kg
Mrazená Brokolica obalovaná 5kg Pajero
1 KT
Poľsko
30,59 €
6,12 €/kg
Mrazená Kuracia kapsa 40x150g Pajero
1 KT
Česká republika
70,39 €
11,73 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mrazený rezeň kurací obaľovaný 150g 33ks/krt Pajero
Mrazený rezeň kurací obaľovaný 150g 33ks/krt Pajero
54,99 € s 19% DPH