Mrazené Buchty veľké so slivkovým lekvárom 20x170g Toni Kaiser

1 ks
Rakúsko
Mrazené buchty veľké so slivkovou náplňou. Hmotnosť/ Objem balenia: 3,4kg.
Krajina pôvodu Rakúsko
Kategória Polotovar
Množstvo v kartóne 3 ks
Cena za kg 7,67 €
Na sklade viac ako 10 ks
26,39 € s 23% DPH
Mrazené Buchty veľké so slivkovým lekvárom 20x170g Toni Kaiser

Obrovské kysnuté knedle s plnkou zo slivkového lekváru, 170 g x 20 kusov.

  • Skladovanie: skladovať pri teplote -6 stupňov až -18stupňov
  • Návod na použitie: Pečenie buchiet: Mrazené buchty pečte v predhriatej peci na buchty pri teplote 100 °C približne 35 minút. Konvektomat (100 % para): Mrazené buchty pečte v predhriatej konvektomatickej peci pri teplote 100 °C približne 35 minút. Mikrovlnná rúra: Mrazené buchty dôkladne potrite vodou a vložte ich do nádoby vhodnej do mikrovlnnej rúry. Každú buchtu prikryte a ohrievajte pri výkone 600 wattov približne 2 – 3 minúty.
Zloženie

Zloženie výrobku: Pšeničná múka, voda, slivkový džem 15 % (slivkové pyré 70 %*, cukor, glukózo-fruktózový sirup, aróma), cukor, celé vajce, repkový olej, droždie, sušené odstredené mlieko, jodizovaná soľ (soľ, jodid draselný), aróma. Ďalšie zloženie (370 g): cukor, mak 40 %. *Na základe obsahu náplne. **Môže obsahovať stopy orechov a sóje.

Alergény (zoznam zložiek): pšenica, vajcia, sója, orechy

Zoznam akejkoľvek zložky, technologickej pomocnej látky odvodenej z látky alebo výrobku, ktorá spôsobuje alergie: pšenica, vajcia, sója, orechy

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 248
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 1048
Tuky [Gram] 2.1
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 0.3
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 50
z toho cukry [Gram] 9.7
Vláknina [Gram] 1.7
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 6.3
Soľ (NaCl) [Gram] 0.6
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 20x170g

Podobné produkty
Mrazené Knedle Lieskový orech 1kg Mišove maškrty
1 ks
Slovensko
4,49 €
4,49 €/kg
Mrazené Pirohy Tvarohové 1kg Mišove maškrty
Dočasne nedostupné
1 ks
5,69 €
5,69 €/kg
Mrazené Cestoviny lasagne 2kg Surgital
1 ks
Taliansko
11,69 €
5,85 €/kg
Mrazené Mozzarella Mini Sticks obaľované 1kg McCain
1 ks
Holandsko
13,49 €
13,49 €/kg
Mr.Mozzarelové tyčinky 1kg McCain
1 ks
Holandsko
15,99 €
15,99 €/kg
Mrazené Jalapenos papričky Cheddar 1kg McCain
1 ks
Nemecko
14,69 €
14,69 €/kg
Mr.Pagáč syrový 25x85g Minit
1 ks
Slovensko
12,19 €
0,49 €/ks
Mrazené Halušky pečeňové cca 1kg Skurčák
1 kg
Slovensko
7,89 €
7,89 €/kg
LW Syrové trojhrančeky (švajčiarsky štýl) mrazené 1kg
1 ks
Holandsko
16,29 €
16,29 €/kg
Mrazená Tortilla Wrap Mexico 2x240g Beef House
1 ks
Slovensko
5,09 €
10,60 €/kg
Mrazená Brokolica obalovaná 5kg Pajero
1 KT
Poľsko
30,59 €
6,12 €/kg
Mrazená Gyoza zeleninová 3kg/krt Viči
1 KT
Litva
18,59 €
18,59 €/KT
Mrazené Halušky zemiakové 2,5kg Vinica
1 BA
Slovensko
6,29 €
2,52 €/kg
Mrazené Mäsové guličky Švédské 3kg Pajero
1 KT
Česká republika
25,29 €
8,43 €/kg
Mrazené Jalapenos papričky Cream Cheese 1kg McCain
1 ks
Nemecko
14,69 €
14,69 €/kg
Mrazené Halušky zemiakové 1kg Vinica
1 ks
Slovensko
2,59 €
2,59 €/kg
Mrazená Kuracia kapsa 40x150g Pajero
1 KT
Česká republika
70,39 €
11,73 €/kg
-20%
Mrazené Cesto lístkové 400g Melites
1 ks
Česká republika
1,19 €
0,95 €
2,38 €/kg
Mrazené Pirohy bryndzové bezlepkové 500g Pekáreň Harmónia
1 ks
Slovensko
6,29 €
12,58 €/kg
-35%
Mrazené Cibuľové krúžky 1kg McCain
1 ks
Holandsko
7,69 €
4,99 €
4,99 €/kg
Mrazené Buchty veľké so slivkovým lekvárom 20x170g Toni Kaiser
1 ks
Rakúsko
26,39 €
7,67 €/kg
Weinbergmaier
Leopold-Werndl-Straße 1 , A-4493 Wolfern, Rakúska republikaviac informácií o distribútorovi
Mrazené Buchty veľké so slivkovým lekvárom 20x170g Toni Kaiser
1 ks
Rakúsko
26,39 €
7,67 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mrazené Buchty veľké so slivkovým lekvárom 20x170g Toni Kaiser
Mrazené Buchty veľké so slivkovým lekvárom 20x170g Toni Kaiser
26,39 € s 23% DPH