Snack klobáska KnabberNossi Salámový wrap 35g

1 ks
Rakúsko
KnabberNossi Salámový wrap Hmotnosť/ Objem balenia: 35g.
Krajina pôvodu Rakúsko
Kategória Klobásy
Množstvo v kartóne 10 ks
Cena za kg 91,14 €
Na sklade viac ako 10 ks
3,19 € s 19% DPH
Snack klobáska KnabberNossi Salámový wrap 35g

Salámový wrap KnabberNossi je chuťovo jemný a ideálny na malý hlad medzi jedlami.

 

  • Skladovanie: Skladujte v suchu, chráňte pred teplom, priamym slnečným žiarením a mrazom. Ihneď spotrebujte.
  • Percento alkoholu: neobsahuje
Zloženie

Zloženie výrobku: surová klobása (51 %): [bravčové mäso, jedlá soľ, koreniny (obsahuje HORČICU), prírodné arómy, dextróza, antioxidant: askorban sodný; konzervačná látka: dusitan sodný; štartovacie kultúry, kolagénové črievko (hovädzí kolagén, celulóza), bukový dym], tortilla (49 %): [PŠENIČNÁ MÚKA, pitná voda, repkový olej, zvlhčovadlo: glycerol; jedlá soľ jódovaná (jedlá soľ, jodičnan draselný), dextróza, PŠENIČNÝ GLUTÉN, MLIEČNA BIELKOVINA, kypriaca látka: uhličitan sodný; regulátor kyslosti: kyselina citrónová; stabilizátory: guarová guma, sodná soľ karboxymetylcelulózy; emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselín; konzervačné látky: sorban draselný, propionan vápenatý]

Alergény (zoznam zložiek): HORČICA, PŠENICA, MLIEKO

 

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 449
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 1872
Tuky [Gram] 29
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 11
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 28
z toho cukry [Gram] 1.5
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 19
Soľ (NaCl) [Gram] 2.2
Obsah balenia

1 ks = 35g

Podobné produkty
Klobása Cigáro mini cca 1kg Knižka
1 ks
Slovensko
14,59 €
14,59 €/kg
Klobása Cigáro cca 400g Knižka
1 ks
Slovensko
5,84 €
14,59 €/kg
Klobása domáca cca 1,7kg Bognár
1 ks
Slovensko
15,28 €
8,99 €/kg
Klobása domáca cca 1,3kg Knižka
1 ks
Slovensko
15,98 €
12,29 €/kg
Klobása Chorizo cca 400g Knižka
1 ks
Slovensko
5,84 €
14,59 €/kg
Klobása domáca cca 1kg Gašparík
1 ks
Slovensko
10,59 €
10,59 €/kg
Klobása domáca papriková cca 500g Knižka
1 ks
Slovensko
6,25 €
12,49 €/kg
Dlhé klobásky mix 380g 2 Mecom
Dočasne nedostupné
1 ks
4,89 €
12,87 €/kg
Klobása Gril s medvedím cesnakom tenká 220g Tauris
Dočasne nedostupné
1 ks
4,49 €
20,41 €/kg
Klobása Mangalica 280g Kukkonia
1 ks
Slovensko
3,99 €
14,25 €/kg
Klobása Pirátska cca 1,5kg Steinex
1 kg
Česká republika
7,39 €
7,39 €/kg
Gril párty balíček mix klobásky VB 380g, Mecom
Dočasne nedostupné
1 ks
4,89 €
12,87 €/kg
Klobása egerská sušená cca 400g Knižka
1 ks
Slovensko
6,64 €
16,59 €/kg
Klobása Fuet Jelení 300g Tauris
1 kg
Slovensko
5,01 €
16,69 €/kg
Klobása chalupárska gril 250g Baron
Dočasne nedostupné
1 ks
3,09 €
12,36 €/kg
Klobása Zámocká s cibuľkou cca 1,5kg Steinex
1 kg
Česká republika
8,09 €
8,09 €/kg
Klobása domáca cca 500g Knižka
1 ks
Slovensko
6,45 €
12,89 €/kg
Klobása Gastro krájaná cca 1kg OA, Mecom
1 ks
Maďarsko
12,99 €
12,99 €/kg
Klobása Maďarská cca 2kg Mecom
1 kg
Slovensko
8,29 €
8,29 €/kg
Klobása Domáca cca 1,5kg Kukkonia
1 ks
Slovensko
12,58 €
8,39 €/kg
Snack klobáska KnabberNossi Kečup Duo 2x17,5g
1 ks
Rakúsko
2,39 €
1,19 €/ks
Snack klobáska KnabberNossi Salámový wrap 35g
1 ks
Rakúsko
3,19 €
91,14 €/kg
Snack klobáska KnabberNossi Classic Duo 2x12,5g
1 ks
Rakúsko
1,99 €
79,60 €/kg
Snack klobáska KnabberNossi Kuracie Duo 2x12,5g
1 ks
Rakúsko
2,19 €
1,10 €/ks
MARESI Foodbroker s.r.o.
Viktorínova 1 821 08 Bratislava Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Cestoviny Rezance semolinové Wok 250g Shan'shi
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/kg
Snack klobáska KnabberNossi Kuracie Duo 2x12,5g
1 ks
Rakúsko
2,19 €
1,10 €/ks
Snack klobáska KnabberNossi Kečup Duo 2x17,5g
1 ks
Rakúsko
2,39 €
1,19 €/ks
Snack klobáska KnabberNossi Classic Duo 2x12,5g
1 ks
Rakúsko
1,99 €
79,60 €/kg
Mlieko Maresi 500ml
1 ks
Rakúsko
2,99 €
5,98 €/LIT
Klíčky Mungo fazule v náleve 330g Shan'shi
1 ks
Holandsko
2,49 €
13,83 €/kg
Monster Munch zemiakový snack 75g
1 ks
Poľsko
1,69 €
22,53 €/kg
Ustricová omáčka Oyster Sauce 200ml Shan'shi
1 ks
Malajzia
3,19 €
15,95 €/LIT
Cestoviny Rezance Mie bezvaječné 250g Shan'shi
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/kg
Cestoviny Rezance sklenené Vermiceli 100g Shan'shi
1 ks
Čína
1,69 €
16,90 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Snack klobáska KnabberNossi Salámový wrap 35g
Snack klobáska KnabberNossi Salámový wrap 35g
3,19 € s 19% DPH