Mliečne potraviny

Nezanedbávajte svoju chladničku – dajte jej to, čo má naozaj rada. Skvelé slovenské syry, čerstvé maslo, vajíčka a lahodné jogurty sú presne to, čo si zaslúži. Ak by chladnička vedela rozprávať, určite by si priala chladiť práve takéto čerstvé a kvalitné produkty. Nájdete u nás slovenské výrobky, zahraničné lahôdky a aj produkty bez laktózy, no stále s plnou chuťou.

Odporúčame na tento mesiac
Novinka
Vilgain Protein Iced Coffee karamelové latté 330ml
1 ks
Česká republika
2,49 €
7,55 €/LIT
-23%
Jogurt Mango 335g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
14,90 €/kg
-20%
Syr čerstvý cesnak a bylinky 180g Karička
1 ks
Maďarsko
1,99 €
1,59 €
8,83 €/kg
-22%
Kačacia masť 150g JAV
1 ks
Slovensko
1,65 €
1,29 €
8,60 €/kg
-20%
Syr Babybel mini 5x20g
1 BA
Holandsko
2,49 €
1,99 €
1,99 €/kg
Novinka
Milkshake Protein jahoda 330ml Vilgain
1 ks
Česká republika
2,49 €
7,55 €/LIT
Syr Salámový údený XXL plátky 500g Tekov
1 ks
Slovensko
7,99 €
15,98 €/kg
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
1101 produktov
Syr Wasabi zrejúci cca 135g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
Holandsko
3,20 €
23,69 €/kg
Syr Gouda zrejúci cca 200g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
3,52 €
17,59 €/kg
Maslo 250g A2
Dočasne nedostupné
1 ks
Nemecko
8,49 €
33,96 €/kg
Spotrebujte do 6.10.26 Spotreba 6.10.26
-50%
Mozzarella Mini 150g Galbani VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
2,09 €
1,05 €
6,97 €/kg
Momentálne nedostupný
Taleggio DOP Il Caravaggio 200g Defendi
Dočasne nedostupné
1 ks
4,99 €
24,95 €/kg
Syr Tavený Levík 100g Tekov
Dočasne nedostupné
1 ks
1,49 €
14,90 €/kg
Syr Gouda Senovka grécka cca 135g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
Holandsko
2,87 €
21,29 €/kg
Tvaroh kozí cca 125g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
2,54 €
20,29 €/kg
-34%
Activia jogurt cereálny s vlákninou 120g Danone
Dočasne nedostupné
1 ks
0,99 €
0,65 €
5,42 €/kg
Mozzarella Perline vedro 1kg Galbani
Očakávame 05.10.
1 ks
11,79 €
11,79 €/kg
Paprika červená čerešňová so syrom 200g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
3,59 €
23,93 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Grécke Bylinky 230g
Očakávame 05.10.
1 ks
4,79 €
20,83 €/kg
Jogurt broskyňový 200g A2
Dočasne nedostupné
1 ks
Nemecko
3,49 €
17,45 €/kg
Syr z kozieho a ovčieho mlieka cca 130g Deliq
Dočasne nedostupné
1 ks
3,07 €
23,59 €/kg
Maslo Delaktózované 82% 250g Babička
Dočasne nedostupné
1 ks
4,59 €
18,36 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Bylinky Exkluziv 230g
Očakávame 05.10.
1 ks
4,79 €
20,83 €/kg
Syr kozí Koriander&Senovka grécka cca 140g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
Holandsko
3,50 €
24,99 €/kg
Syr ovčí plátky 100g Sheep Farm
Dočasne nedostupné
1 ks
3,29 €
32,90 €/kg
Syr Rabín s cesnakom 125g Bohemilk
Dočasne nedostupné
1 ks
1,59 €
12,72 €/kg
Mliečna farma Uzlíčky Poctivka z Fatry 230g
Očakávame 05.10.
1 ks
4,79 €
20,83 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana